Pet Duo vystoupí v únoru v Litomyšli

8.2. 2016 08:42:54 | dodal: Nikola Junková | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Dovolte nám prosím představit nový projekt ve spojení dvou legendárních českých akcí Techno Bazinga a Inception vzniká nový velký projekt nesoucí název Arena Festival. Po prvním Vánočním dílu, kdy jste mohli zaslechnout krásnou K.Sandru, Orbitha a jiná velká jména jsme si pro Vás připravili pořádný nářez druhého dílu a to v podání Pet Dua.

Pet Duo

Za jednu z nejoriginálnějších a nejcharizmatičtějších DJských dvojic planety se dá považovat brutální manželská dvojice z Brazílského Sao Paula, která nechyběla na žádném ze zásadních světových eventů. Z těch nejvýznamnějších můžeme jmenovat například německou legendární Love Parade, TimeWarp, Nature One, či z území Beneluxu Awakenigs nebo I Love Techno. Zakladatelé labelu Cause Records, kteří jsou na scéně víc jak 17 let a mají za sebou spolupráci s takovými jmény jako jsou O.B.I., DJ Rush, Ben Long nebo Mis Djax v projektu Pet Trio. Ikonická dvojice která to maže ze dvou mixů a šesti playerů se vám exkluzivně představí na Litomyšlském Areně Festivalu.

Golpe

Nejúspěšnější český HT dj a producent, promotér a majitel webu schranz.cz, který je na scéně už přez 10 let. Za tu dobu stihl tento věčně usměvavý chlapík zahrát si na všech českých velkých akcích, kde sekundoval jménům jako Dj Rush, Boris S, Mario Ranieri, Robert Natus & Arkus P, Buchecha a mnoho dalších. Byl pozván na nejprestižnější techno eventy světa jako loňské holandské Awakenings nebo do Criminal Campu na Nature One v roce 2009. Má za sebou také turné po jižní Americe. Za zmíňku stojí i jeho producentská činnost, která spoluprácí s labelem Grega Notilla dosáhla také světové úrovně. Velice energické sety kterým rozhodně nechybí barvitost a nápad, z něj právem udělali miláčka davů a českou DJskou stár.

Video: Pet Duo @ Awakenings Festival 2015 Day Two

Destroyer, jméno, které doprovází každou větší akci. Od Apokalypsy, Beats For Love , Silesia In Love až po klubovou scénu. Skvělý producent vydávající tracky světově známé Naked Lunch Agency! Jeho honosné techno s tepavými beaty váš nenechá pozastavit se ani na vteřinku.

Jméno, které zveřejníme, není třeba představovat . Mnozí víte a znáte techno legendu, která měla na svědomí v Čechách tolika rozruchu jako byly v tu dobu známe festivaly Pig Fest nebo Techno Masters. Člověk, který hrával na historickém festivale Summer of Love a člověk, který velice často na své akce zval oblíbeného kamaráda DJe Rushe. Přivítejme tedy DJe Agenta!

Další zveřejněnou budě křehké ženské jméno Nancy. Pardubická DJka prezentující styl dark techno a promotérka v jedné osobě, která stojí mimo jiné i za pravidelnými klubovými akcemi v Pardubicích poslední doby, dále festivalem Techno Bazinga​ v Hradeckém Sun Parku nebo má na starosti nynější podání Arena Festivalu. Zaslechnout jste ji mohli na jednom z největších českých festivalů Beats For Love​, Festia Open Air​ a jiných klubových scénách po celé ČR. Její temné podání techna se honosí hlubokou vážností a nekompromisním řádem který ocení nejen skalní techno fanoušci.

Skais - známý DJ a především hodně známý pořadatel, jehož akce pravidelně navštěvují přes stovky lidí. Skaise budete moci slyšet ve výjimečném techno setu. Tohoto DJe jste mohli slyšet na jednom z největších českých festivalů Beats For Love, Hardcore Operation a mnoho jiných akcí po boku těch nejlepších jmen.

Dalším již známý pořadatel a DJ Lexinger, kterého jste mohli slyšet na předchozím prosincovém dílu Aréna Festivalu. Nemohli jste si nevšimnout jeho pořádaných akcí a jmen po boku kterých si zahrál. Na jeho honosné techno se můžete těšit 19.2!

Příznivci house muziky si take příjdou na své a to v podání těch nejlepších na vedlejší second stagei Martez Ortega, Tokátko, Pereez, Enora X, John T., Petr Eco.

Vstupné k zakoupení na místě za krásných 150,- Kč!

PARTYINFO

Arena Festival

19.02.2016 Kart-Arena, Litomyšl
DJs: Pet Duo, Golpe, Agent, Destroyer, Tokátko, Martez Ortega, Nancy, Lexinger, Petr ECO, Skais, John.T, Dastyn, Enorax
Cena: 150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně