House music jako meditace v podání Adriatique

28.1. 2016 14:31:03 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Solomunův label Diynamic v současnosti dominuje světové deep & house music Praha v tomto už není výjimkou. Po třech vyprodaných show Diynamic umělců během 3 posledních měsíců, přijede na začátku června další zástupce, a to švýcarská dvojice Adriatique. Pro mnohé je jejich hudba nejčistější esencí house music, pro ně samotné je to hluboká víra v hudební meditaci.

Adriatique jsou zde pro ty, kteří hledají v současné taneční hudbě něco víc. Hloubavé pocity udržující konstantní napětí, někdy více deep někdy zase techy, ale vždy energické a nechávající za sebou utančené nohy nadšených party-people. Takoví jsou rodáci z Zürichu, oba skvělí producenti a performeří, oba jménem Adrian S. Zdálo se tak nevyhnutelné, že ty dva bude pojit silné hudební i přátelské pouto, které je nakonec dovede do náručí Mladena Solomuna a labelu Diynamic.

Za 5 let své existence vydali Adriatique nespočet úspěšných releasů na newyorském labelu Wolf & Lamb, londýnském Supernature (remix Footsteps) a nejčastěji právě hamburském Diynamic (Space Knights). Silné jsou i jejich remixy, např. Wicked Game (feat. Thyladomid), který má na Youtube kolem 8 milionů shlédnutí. Jejich exkluzivní podcast byl v roce 2014 zvolen Mixmag Mix Of The Year, což dvojici Adrianů otevřelo dveře na hlavní pódia světových tanečních festivalů.

V současnosti se Adriatique maximálně soustředí na práci na debutovém albu, kvůli kterému odmítli i prestižní hraní na lednovém mexickém BPM festivalu. Panuje velké očekávání, jaký bude jejich sound pro rok 2016 a jsme zvědavi, jak hluboko v jejich pocitech se společně dostaneme 10. června v Roxy.

Vstupenky: 320 czk + popl/fee, v Cafe NoD 330
Goout - https://goout.cz/cs/listky/adriatique/xfk/
Ticketpro - www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1780299-adriatique.html

Video: Adriatique [DanceTrippin] Diynamic Festival (2014)

PARTYINFO

Adriatique

10.06.2016 Roxy, Praha
DJs: Adriatique + hosté
Cena: 320
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně