Butch poprvé v ČR 18.3. v holešovické hale 36

12.1. 2016 15:51:23 | dodal: Ondřej Beránek | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Majitel labelu Otherside, osobitý producent a showman Butch zavítá 18.3. do Prahy na premiéru nového konceptu eventů Creative, která proběhne v působivých prostorách holešovické haly 36.

V polovině března představí pořadatelé eventu Creative, který před nedávnem oslavil již 9 let své existence, nový koncept parties pod touto značkou se zajímavými zahraničními hosty.

Headlinerem premiérového dílu bude německý producent Butch, který vydává své skladby na renomovaných světových labelech, mezi které patří například Cocoon, Solomunův Diynamic, Desolat, Trapez nebo Hot Creations. Kromě toho je tento charismatický umělec majitelem vlastního vydavatelství Otherside.

Video: Butch - Dope

Mezi jeho nejznámější skladby současnosti patří bezesporu techhousovka Dope, která se stala hitem uplynulé festivalové sezóny a pravidelně ji do svých setů zařazuje Solomun nebo Seth Troxler či track Loosing Gravity, který spatřil světlo světa na již zmiňovaném Diynamicu.

Butch je v posledních letech součástí line-upů známých eventů typu Time Warp, Loveland, Solomun +1 v Pacha Ibiza, řadě dalších a v rámci své vlastní produkce spolupracuje se jmény jako jsou Nic Fanciulli, Adriatique, &Me nebo Riva Starr.

1. vlna vstupenek v limitovaném počtu 200ks za 290,-Kč:
Vstupenky jsou k dostání exkluzivně na www.goout.cz - https://goout.cz/cs/listky/creative-butch/trj/
Kompletní informace o eventu naleznete na facebooku.

Poslechni si: Butch - BBC Essential Mix- After Hours Mix

PARTYINFO

Creative

18.03.2016 Pražská tržnice, Praha
DJs: Butch, Subgate, Loutka, Lumiere, Rob Smile, Schwing
2. stage: Orbith, Nika 77, Carl W, Makarov, Sinnan
Cena: 390
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně