Promotérský projekt Code představuje svůj nový koncept klubových parties

8.1. 2016 08:54:25 | dodal: Radvan Zvolánek | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Jedná se o zbrusu novou sérii akcí, se kterou se Code bude vydávat jak do menších, tak do větších klubů v ČR, ale i zahraničí (Slovensko). Na parties We Code se vždy představí DJs z Code a dále vybraní djs a producenti z ČR, ale i zahraničí, dále i rezidenti klubu, kde se daná akce bude konat a další hosté. Ravic, jeden ze zakladatelů Code k tomu říká: "Chceme prezentovat naše pojetí techna, techhouse a deep house, inovovat djské obsazení akcí, seznamovat publikum s novýmy směry a trendy v tomto stylu."

První akcí, kam bychom rádi pozvali party peoples (primárně z Brna a okolí), bude We Code > Exit, tedy event v novém brněnském klubu, za kterým stojí Andy Smitth, akce se bude konat 22.1. a vystoupí na ní právě Ravic, JB & Flesh, Precise Deviant, ze Slovenska přijede skvělý producent Aamon, což je velký talent slovenského techna, dále Alex Karanov a samozřejmě rezident klubu Exit Andy Smitth.

Hned den nato jsme se domluvili s pořadateli akce No Identity, která se koná v Bratislavě v klubu Radosť, takže 23.1. bude We Code > No Identity, kde kromě Code DJs vystoupí místní rezidenti Phillip TP a Funez. 23.1. se uskuteční ale ještě jedna klubovka a to We Code > Groovebar v pražském Groove Baru, zaměřená na deep a techhouse, kde se představí Code členové Adam Cloud a Pete Walk a dále Nicola Cloud a Peter Costa.

Další již domluvená akce je We Code > Radost FX, takže Code ovládne i tento naprosto legendární pražský klub, který byl jedním z prvních, kde se začala hrát a etablovat house music. Radost změnila šéfa klubu, prošla rekonstrukcí stage a sound systému, také interiér byl opět vyladěn. Ravic tam oslaví svoje narozeniny a zároveň jedno speciální výročí - 20 let jako dj na taneční scéně. Zahraničním hostem bude skvělý nizozemský producent a DJ Rob Hes v live setu.

Code nyní jedná o dalším díle a to s legendárním ostravským klubem Fabric, který prošel přes léto nákladnou a stylovou rekonstrukcí a disponuje skvělým sound systémem. A v neposlední řadě probíhají finální jednání s pražským klubem Palác Akropolis, kde bude We Code také součástí programu.

Je vidět, že pány z Code muzika a pořádání eventů prostě a jednoduše baví. Za jejich více jak dvouletou existenci je to jasně vidět, mají za sebou klubové akce Technik a Techno Animals, letní open air Dock Town, stage na letních festivalech jako Let It Roll, Summer Session, stage na největší techno halovce Apokalypsa atd. Malý výčet zahraničních vystupujících: Alan Fitzpatrick, Sasha Carassi, Niereich, Dubspeeka, Stiv Hey, Karotte, Hollen, Mark Reeve, Hermanez, Ant Brooks, Karmon, Worakls ... A headlinerem dalšího Techniku není nikdo jiný, než britská techno ikona Dave Clarke!

V případě zájmu o spolupráci s Code na eventu We Code > kontaktujte tuhle pražskou partu zprávou na jejich FB stránce.

Držíme palce a jsme rádi, že i u nás fungují promotéři, kteří jdou tím správným směrem!

PARTYINFO

We Code Exit

22.01.2016 Exit, Brno
DJs: Ravic, Aamon, Jb + Flesh, Precise Deviant, Alex Karanov, Andy Smitth
Cena: 100
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně