Hudba není věda, je to umění - Kollektiv Turmstrasse

14.12. 2015 08:45:53 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Nemají rádi škatulky, milují Berlín, nebojí se experimentovat a neradi se nechávají ovlivňovat. Do Prahy míří další zástupci Solomunova německého labelu Diynamic, mistři producentského řemesla, kteří neváhají vystoupit z davu a vydat se ještě nikým neprošlapanou cestou, Kollektiv Turmstrasse.

5. února se v Roxypo pěti dlouhých letech opět objeví berlínská dvojice Kollektiv Turmstrasse. Po H.O.S.Hovi a Solomunovi půjde v krátké době o třetí zástupce úspěšného labelu Diynamic. „Diynamic music míří v současnosti na hudební vrchol, a i proto se teď snažíme ukázat českému publiku jejich celou hudební paletu. Kollektiv Turmstrasse mně hluboce zasáhli, poslouchám je hlavně při práci a jsem si jistá, že naživo to bude skvělá párty“ vysvětluje dramaturgyně Lenka Senová.

Cristian a Nico nejsou na scéně nováčky a už od roku 2000 zaplavují hudební svět jedinečnou produkcí vydávanou na labelech Connaisseur, jejich vlastním Musik gewinnt Freunde a v poslední době především Diynamic. “Cesta je pro nás důležitější než odměna, za kterou míříme. Hudba není složitá věda, je to umění” popisují pánové svůj emotivní styl balancující mezi minimalem, deep housem a atmosférickou elektronikou. Funguje skvěle jak při domácím poslechu, tak především v klubovém prostředí.

Dlouhá Strasse se v únoru opět zahalí do berlínské atmosféry. Že to není klišé, se nám pokusí dokázat ti, kteří tento pojem sami už roky definují.

Vstupenky: 300 czk + popl, Na místě 400 czk
Goout - https://goout.cz/cs/listky/kollektiv-turmstrasse/nej/

Video: Solomun & Kollektiv Turmstrasse: Diynamic ADE Showcase

PARTYINFO

Kollektiv Turmstrasse

05.02.2016 Roxy, Praha
DJs: Kollektiv Turmstrasse, Tráva + Risto, Loutka, Fatty M
Cena: 300 / 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně