Hudební básník Kölsch odvypráví svůj příběh v Roxy

9.12. 2015 15:17:03 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Zavřete oči, nastražte uši, bude se vyprávět! Do Roxy přijede další z velikánů současné elektronické hudby, dánský hudební vypravěč, excelentní hudebník a člen respektovaného nezávislého labelu Kompakt Kölsch. Ve svém premiérovém pražském vystoupení nás pomocí nadčasové elektroniky provede svým emotivním životním příběhem od dětství až po současnost.

23. dubna bude velký den pro ty z vás, kteří dokáží zavřít oči a pozorně naslouchat. Dánský producent Rune Reilly Kölsch má jedinečný dar vyprávět pomocí hudby dech beroucí příběhy a inspirací je mu vlastní život. Jeho první album 1977 (vydané 2013) mapuje období jeho raného a rozlétaného dětství s kompozicemi jako Opa, Oma nebo Loreley. Druhé, ještě o kapku vyzrálejší, LP 1983 (2015) vypráví cestovatelský příběh z deštivého Dánska na jih Francie se všemi nostalgickými i sentimentálními odkazy k dětství a dospívání.

Neotřelý přístup k tvorbě a velmi emotivní sety, které dokáže Kölsch vykouzlit, ho v posledním roce katapultovaly mezi světově nejbookovanější dje. Kam až se jeho příběh dostane? Jakou část nám odvypráví v dubnu v Praze? Zavřete oči, přichází Kölsch!

Vstupenky: 300 czk + popl/fee, Na místě 400 czk
Goout - https://goout.cz/cs/listky/kolsch/oej/

Poslechni si: Kölsch - Radio 1 Essential Mix (2014)

PARTYINFO

Kölsch

23.04.2016 Roxy, Praha
DJs: Kölsch, Lumiere, Dan Cooley, Loutka
2. stage: Yannick + Rescue
Cena: 300 / 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně