Německá dvojka Andhim přijede v březnu poprvé do ČR

29.11. 2015 09:03:04 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Léto se vrací do Roxy! Nachystejte sluneční brýle, pozitivní vibez a připravte se na nálož nejkvalitnější „super house music“ v podání německé dvojice Andhim. Simon And Tobias patří v současnosti mezi nejosobitější hudební projekty a v březnu poprvé představí pražskému publiku svou směs aktuální house music říznuté soulem a špetkou berlínské atmosféry.

Těžko si dokážete představit bizarnější místo k seznámení než soutěž v pojídání párků. Právě tam se v roce 2010 Simon and Tobias dali dohromady a toto jedinečné setkání dalo vzniknout „boy bandu“ Andhim. Oba měli před setkáním za sebou bohatou djskou kariéru jako oceňovaní turntablisti (Tobias je několikanásobný DMC Champion) a bylo jasné, kterým směrem se vydají.

Andhim sami nazývají svůj osobitý styl Super House a neskrývají, že jejich hlavním smyslem je lidi bavit. Rok po prvním singlu Beaver se Andhim vyšvihli do TOP 10 Newcomers časopisu Raveline a v průběhu pár let následovala smršt úspěšných tracků jako Hausch nebo Reeves (feat. Super Flu). Kolínsko-berlínská dvojice se nebojí ani tvorby klipů, ve kterých často vystupují viz Melte nebo Boy Boy Boy. Vtipná videa jsou i typická pro jejich netradiční online prezentaci a komunikaci s fanoušky.

Andhim boys poprvé v ČR a byla by chyba nebýt u toho.

Vstupenky: 290 czk + popl./fee;
V Café NoD za zvýhodněnou cenu – 300 czk
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/andhim/yvi/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920903

Poslechni si: andhim & Solomun - BBC Radio One - Ibiza Special (2014)

PARTYINFO

Andhim

04.03.2016 Roxy, Praha
DJs: Andhim, Eddie Mur, Jorgos, Fatty M
Cena: 290 - 400
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně