Watermät přiveze do Roxy kvalitu labelu Spinnin‘ Deep

0.0. 2050 00:00:00 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Když Pete Tong zvolil chytlavou skladbu Bullit jako “Essential New Tune of the Week”, neměl asi tušení, že pouští posluchačům BBC Radio 1 “Tune of the Year” současného deep houseu. Přesně tak totiž zapůsobila tato skladba na parketech po celém světě a francouzský dj a producent Watermät se během chvíle dostal do mnoha playlistů svých slavnějších kolegů. O tom, že to nebyl producentský výstřel do tmy, svědčí následující hity Frequency, Portland a All My Love, které hrdě nesou punc vydavatelství Spinnin‘ Deep.

Video: Watermät - Bullit

Obdivuje Prince, rád by si dal kytarové sólo se Slashem, přál by si mít kreativitu jako Daft Punk a coby malý snil o tom, jak se prohání ve skateparku s Tony Hawkem. Nakonec zakotvil u hudby a jeho studiovými parťáky jsou nyní Moguai, TAI nebo Don Diablo, se kterým chystá společnou novinku. Myslíme si, že v Roxy této jeho životní volby rozhodně nebudeme litovat!

Jeho aktuální TOP 5 na měsíc říjen aneb malá nápověda pro jeho první vystoupení v ČR:
Disciples - They Don‘t Know
Tinush - Blue Story
Super Flu – Oooh
Dominik Eulberg -The Space Between Us
Kolsch - OMA

Watermät vystoupí 20. listopadu v pražském klubu Roxy. Vstupenky je možné zakoupit v první vlně od 199 Kč na www.goout.cz (cena se postupně zvýší až na 290 Kč).

PARTYINFO

Watermät

20.11.2015 Roxy, Praha
DJs: Watermät, Manio, David Bowles, Lumiere, Deep Deer, Tris Kayo
Cena: 199 / 290
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně