Na 23. narozeninách v Roxy vystoupí i Dense & Pika

24.9. 2015 16:51:14 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Sobotní noc narozeninových oslav BE23 vám Roxy představíme jména, která v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.

Ocitneš se na šílené techno stavbě, kde synťáky ohýbají plechy a kladiva úderných perkusí tesají zvuky, které dohromady tvoří jednu dokonale fungující mašinu. Při vší té strohosti a strojové čistotě je jejich kouzlo v tom, že z toho dokáží vytvořit zvuk, který funguje jako totální party banger. A stejné jsou i jejich sety, při kterých neuvěříš, že s tebou dokáže techno takhle hýbat.

Dense & Pika to jsou britští producenti a DJs Alex Jones a Chris Spero. Dohromady se dali teprve v roce 2011, ale už mají za sebou několik úspěšných EP. V roce 2013 zněl všude jejich singl Colt ze stejnojmenného EP. Následovalo o něco syrovější Klank, kde nejlépe ukázali, jak dokáží všechno to elektronické skřípaní a vrzání převést v jeden skvěle tepající celek.

Paul Woolforda musíte znát už jen kvůli skvělému tracku Erotic Discourse z roku 2013. Tech housové diamanty Orbit a MDMA aktuálně nejlépe dokazují jeho umění pohybovat se sebevědomě v žánrech techna i housu a vytvářet tak jeho vlastní styl.

Poprvé se všichni představí v Česku 24. října. Jestli chcete zažít to nejlepší z architektury techna tak nesmíte na téhle party chybět. Ručíme za to, že by vás to hodně mrzelo.

Předprodeje: 200 czk + popl/fee
Goout – https://goout.cz/cs/listky/be23-dense-pika+paul-woolford/lhh/

Video: Dense & Pika Boiler Room London DJ Set (2014)

PARTYINFO

Be23: Dense & Pika

24.10.2015 Roxy, Praha
DJs: Dense & Pika, Paul Woolford, Schwa, IM Cyber, Xxx
2. stage: Est3r, Flesh
Cena: 200
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně