Narozeniny Roxy Be23 odstartuje zdarma novozélandský Opiuo

10.9. 2015 09:43:34 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Stejně jako každý říjen nás i tento rok čekají týdenní narozeniny Roxy. Zahájení má vždy příchuť něčeho speciálního a u nás neviděného. Stejně tomu bude 19. října. Pondělní opening představí poprvé v ČR novozélandského producenta Opiuo. Jako narozeninový dárek pro všechny své fanoušky nabízí Roxy tento večírek zdarma.

Představte si přísně namíchaný bassový lektvar skládající se z toho nejšťavnatějšího z glitch hopu, ghetto-funku, někde mezi The Glitch Mob, jazzem, rockem i psychedelií. Vítejte ve světě Opiuo, novozélandského producenta, autora dvou skvělých alb a talentovaného performera chystajícího se na první sólové světové turné. V rámci něj navštíví Prahu a přijede tak popřát klubu Roxy k 23. narozeninám.

Opiuo má za sebou dvě kritikou oceňovaná alba, turné po boku Bassnectar, několikrát #1 na Beatportu a hromadu remixů skladeb umělců tak rozdílných jako KOAN Sound, Shapeshifter nebo Ray Charles. Je to právě jeho schopnost kombinovat klasické žánry s moderním přístupy a ostrou basovou linkou a především energická show na pomezí dj setu a live performace, které slibují v Roxy jedinečný hudební zážitek. Vždy na hraně mezi škatulkami, ale vždy svůj, to bude Opiuo na Be23.

Jako dárek pro fanoušky Roxy bude toto pondělní zahájení narozeninového týdne zdarma. A další dárky ještě přijdou.

Poslechni si: Opiuo - Snorkle

PARTYINFO

Be23

19.10.2015 Roxy, Praha
DJs: Opiuo, Australan + Maztah, Aka, Biodan
Cena: zdarma
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně