Připravte si střevíce, Roxy zahajuje klubovou sezónu

8.9. 2015 12:38:54 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Po parném létě a protancovaných nocích na plážích a festivalech je čas začít myslet na návrat do klubů. Mezi místa, která je třeba sledovat, patří jednoznačně klub Roxy. Září nabídne jak nová, u nás neviděná jména, tak i prověřené legendy svých žánrů. Čtěte pozorně!

Sezónu odpálí v pátek 11. září londýnský inovátor house music Eats Everything, který se prezentuje velmi taneční kombinací bass music, techna a housu. Jeho produkci hraje v současnosti celá djská špička, jeho sety jsou ke slyšení jak na BBC Radio 1, v rámci Boiler Room tak na největších světových festivalech. Přijďte si pochutnat na zahájení sezóny už tento pátek.

Ostatní víkendové dny budou patřit především drum&bassu. 12. září nás přijedou zahřát Matrix & Futurebound v rámci warm upu na Imagination Festival. Týden na to nám své nové album Aquarian Dreams přijedou osobně představit Makoto a A-Sides. Japonsko-britský atmosférický b2b set plný špičkového liquid drum&bassu doplní kouzelná MC Deeizm. Lahůdka!

Vrcholem zářijového programu bude tradiční podzimní návštěva mistra 3 gramofonů Andyho C. Andy C přiveze nejen MCho GQ, ale především exkluzivní 4 hodinový set, během kterého nás unese na cestu všemi zákoutími drum&bassu. Poslední tři Andyho show v Roxy byly vyprodané, a tak je nákup v předprodeji nutností.

Klubová sezóna začíná zostra, a vybere si každý.

Video: Matrix & Futurebound ft. Max Marshall - Control

PARTYINFO

Eats Everything

11.09.2015 Roxy, Praha
DJs: Eats Everything, Eska, Pavel Bidlo, Fatty M B2b Schwa
2nd: Adam Cloud + Jb
Cena: 320
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně