Nic Fanciulli dalším headlinerem podzimu v Roxy

27.8. 2015 15:20:30 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Roxy čeká na podzim další svátek elektronické hudby. V říjnu ukázat své umění britský dj a producent nominovaný na Grammy - Nic Fanciulli. Majitel labelu Saved Records a nerozlučný parťák Jorise Voorna, se kterým pořádají legendární noci La Familia na Ibize, přiveze kvalitní porci inteligentní a podmanivé house a techno music, která je pro něj typická.

Nic Fanciulli patří mezi nejúspěšnější britské producenty poslední dekády a to nejen díky spolupráci s osobnostmi tak rozdílnými jako Underworld, Loco Dice, U.N.K.L.E nebo Kylie Minogue. Nicův rukopis je poznat už při prvních tónech, kterými se, stejně jako celou jeho produkcí, táhne elegantní, ale i velmi taneční, atmosféra. Stejný styl reprezentuje i jeho label Saved Records, který reprezentuje undergroundovější část spektra a vydávali na něm také např. Hot Since 82, Andrea Oliva nebo Robert Dietz.

Nic Fanciulli je po 10 letech na scéně na vrcholu, o čemž svědčí i oblíbenost jeho společných nocí s Jorisem Voornem – La Familia v Ushuaia na Ibize, kde se v létě 2015 vystřídali např. Andhim, Guy Gerber nebo Sasha. Vrcholem tohoto léta byl jeho společný b2b set s Carlem Coxem jako hlavní tahák španělského festivalu Aquasella.

Večer plný současné taneční hudby, elegantní a podmanivý, takový bude 10.říjen v Roxy.

Předprodeje: 320 czk + popl/fee, at Cafe NoD 330 czk
Goout –https://goout.cz/cs/listky/nic-fanciulli/rmg/
Ticketportal – www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920883
Ticketpro - www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1669965-nic-fanciulli.html

Poslechni si: RA Exchange 237: Nic Fanciulli

PARTYINFO

Nic Fanciulli

10.10.2015 Roxy, Praha
DJs: Nic Fanciulli, Adam Cloud, Biodan, Subgate
2. stage: Mylo, Raffael De La Rue
Cena: 330
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně