Příběh, který se musí prožít - Tale Of Us

17.7. 2015 07:49:17 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Těm, kteří sledují současné trendy v elektronické hudbě, určitě berlínský fenomén Tale Of Us. Inspirativní a inovátorská americko-kanadská producentská dvojice se v současnosti dere na vrchol (2. místo v top 100 DJs 2014 RA) a bude velkou ctí přivítat je v říjnu poprvé v ČR. Čeká vás příběh nejhlubších pocitů vaší duše a průvodci budou právě Karm a Matteo aka Tale Of Us. Dle všeho nás čeká klubová událost podzimu.

I když Karm a Matteo pocházejí z Toronta a New Yorku, jejich domovem se stal Berlín, místo, kde mizí hudební hranice a příběhy se dějí na počkání. Ten jejich začal v roce 2011, kdy hudba Tale of Us dorazila k uším Setha Troxlera. Hudební vizionář byl novým přístupem okouzlen a vydal na svém labelu Visionquest jejich první EP Dark Song, další releasy brzy následovaly na labelech jako Cocoon a Barraca Music.

Tale Of Us přišli na scénu s ambicemi trendy nenásledovat, ale vytvářet. Jejich typický zvuk mezi deep housem, technem a atmosférickou elektronikou přiznává vlivy nu-disca, rocku, ale i popové hudby a je osvěžením současné světové elektroniky. Tale Of Us patří mezi nejsledovanější projekty roku 2015, což dokazuje místo mezi headlinery světových festivalů jako Sónar, Detroit Movement nebo Exit a jejich residentura v legendárním DC-10 na Ibize.

Příběhy si většinou stačí poslechnout. Tento je ale třeba si prožít. Zavřete oči a přivítejte Tale Of Us poprvé v ČR a v jejich vrcholné formě.

Předprodeje: 440 czk + popl/fee
Goout – https://goout.cz/cs/listky/tale-of-us/iag/
Ticketportal – www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920879

Poslechni si: Tale Of Us - Essential Mix - BBC Radio 1

 

PARTYINFO

Tale Of Us

30.10.2015 Roxy, Praha
DJs: Tale Of Us, Lumiere, Fatty M, Alex Aniska
2. stage: Eddie Mur & Lillou
Cena: 440
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně