Podzimní 17. narozeniny Climaxu přivítají rytíře house music

17.6. 2015 08:22:02 | dodal: Roxy | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Je sice červen, ale Roxy už myslí na váš podzimní klubový program. Jako každý listopad oslaví nejstarší česká klubovka Climax narozeniny (tentokrát sedmnácté) a pozvání residenta Chrise Sadlera přijala těžká váha DJského ringu, producent nominovaný na Grammy a majitel Toolroom Records - Mark Knight.

Mark Knight může na někoho působit dojmem legendy a pioneera elektronické scény, ale zdání v jeho případě opravdu klame. Nekonečné množství releasů, úspěšných remixů, koncept Toolroom Live a residence po celém světě jsou výsledky 32letého Marka během 11ti posledních let na taneční scéně. Mezi nejznámější počiny londýnského producenta a dje patří společný remix s Funkagenda Garnierova The Man With The Red Face, spolupráce s Underworld (Downpipe) či remix pro Faithless (Sun To Me).

Mark je zakladatele jednoho ze stěžejních labelů Toolroom Rec., který v posledních letech zeměkouli s projektem Toolroom Live a šíří svůj typický sound na pomezí energického housu, tech- housu a v současnosti i se špetkou aktuálního UK garage. Doma je v londýnském klubu Ministry Of Sound a pod stejnojmennou rádiovou stanicí vysílá i svou pravidelnou show Toolroom Knights.

Hudební přesah a kvalitu jeho producentských skills dokazuje i spolupráce na albu Black Eyed Peas The End, která mu vynesla nominaci na Grammy nebo spolupráce se zpěvačkou Skin (Nothing Matters). Listopadové narozeniny Climaxu slibují i tentokrát velké hudební představení a mají ambici stát se jednou z podzimních událostí klubové sezóny. Vše nejlepší!

Vstupenky/Tickets: 330 czk + popl.
V NoD za zvýhodněnou cenu/for favoured price – 340czk
GoOut: https://goout.cz/cs/listky/climax-17th-anniversary-mark-knight+chris-sadler/dqf/
Ticketportal: www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=920852

Poslechni si: Mark Knight - Devil Walking

PARTYINFO

Climax 17th Anniversary

28.11.2015 Roxy, Praha
DJs: Mark Knight, Chris Sadler + hosti
Cena: 340
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně