Counterstrike na DnB Face v hale Malá Amerika

17.4. 2015 12:28:27 | dodal: Zdenek Mondek | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Léto je téměř za dveřmi, blíží se období letních festivalů a párty pod širým nebem. Abychom si zkrátili čekání, připravili jsme pro Vás začátkem května (8.5.2015) jednu z posledních halových akcí DnB Face @ B4L 2015 Warm Up, která se odehraje v Brně, v prostorách Malé Ameriky, v samém centru Brna. Párty bude oficiálním Warm Upem na největší elektronický festival v České Republice – Beats For Love, který se koná v historickém jádru industriálního parku Dolních Vítkovic. Příznivci tvrdšího drum&bassu si jistě přijdou na své, jako headliner vystoupí Animal Chin z dua Counterstrike (JAR ), který patří mezi špičku surového drum&bassu.

Video: Counterstrike @ Lei It Roll (2014)

Doplní ho legendární ostravské No Money (C-Phone), které patří ke špici domácí produkce a jejich tracky rotují v setech takových projektů, jako jsou Ed Rush, State of Mind, Axiom, Audio, The Sect, Future Signal, Counterstrike, Masheen, Cause 4 Concern, Simon Bassline Smith, Drumsound, AK1200, Chris Renegade, BTK.

Místní drum&bassovou legendu bude prezentovat jeden z nejuznávanějších a technicky nejzdatnějších Djů X-Morph, člen a zakladatel brněnské Redrum crew. Radkův vytříbený cit pro selekci a přesné mixy by měl mít každý drum&bassový fanoušek vryt pod kůži.

Nabušený line -up doplní svitavská trojice Crashman (Drum Up / Fleshpot ), GR3P (Drum Up / Fleshpot ) a Karpa ( Fleshpot ), kteří si střihnou společný set. Z dalekého Šumperka dorazí Theman. Brněnskou crew Pohon zastoupí Dekore a Mania (BasSistaz ). Line – up završí rezident HardCore Operation Skais.

Entry :
do 22:00hod - 100kč
do 03:00hod - 150kč
do 06:00hod - 100kč

PARTYINFO

DnB Face

08.05.2015 Malá Amerika, Brno
DJs: Counterstrike, No Money, X-Morph, Mania, Dekor,CrashMan + Gr3p + Karpa, Theman, SKais
Cena: 100/150
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně