Představujeme indoor festival Dark Hall

29.7. 2014 09:33:54 | dodal: Patrik Danko | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Legendární ostrovní DJs se hned v měsíci září vrátí do moravské metropole a nebude to návrat ledajaký. Známé pořadatelské trio, které pro vás v historii připravilo desítky tanečních akcí a festivalů (Hradhouse, Prigl, O ́Seex, atd.), se tentokrát rozhodlo pro návrat undergroundového halového pojetí, které má však nabídnout pohodlí moderní doby. Jak už sám název a místo konání akce napovídají, půjde o jedinečné spojení továrního prostředí s audio-vizuálními show, kterou dnešní high-technologie umožňují.

Mimo vysoce kvalitního a léty prověřeného britského dua Space DJz se můžete těšit na neméně oblíbenou svěřenkyni Carla Coxe, charismatickou DJane Clodagh. Celkový line- up této premiérové halovky doplní ve speciálním vinyl setu pokrevní dvojice Orbith s Jerrym, přední česko-anglický house mistr Chris Sadler, ikona hard techna Golpe a mnoho dalších věhlasných DJs.

Chybět nebude ani VIP Area v rytmu NU Disca a Deep house, na které zahrají jména jako Dj Javas, Manack, nebo slovenský matador Doky. Akci bude doprovázet řada překvapení, o které budou postupně uveřejňovány prostřednictvím médií. To nejdůležitější je však to, že lístky na tuto akci koupíte už od 1.8.2014 za 220 Kč v předprodeji TicketPro, SMSticket a také ve vybraných prodejnách (prvních 300 Ks).

PARTYINFO

Dark Hall

19.09.2014 Fabrika Zbrojovka, Brno
DJs: Space DJz, Clodagh, Orbith+Jerry, Chris Sadler, Golpe, Hydrophonic, Danny Bright, Thin & Thick
2nd: Javas, Doky, Manack, Patrik Prelovsky
Cena: 220
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně