Jaké jsou novinky ze světa DJs a producentů? Podívejte se, co v červenci přinese Disk.cz!

20.6. 2014 07:35:17 | dodal: Adéla Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

 

PreSonus: Music Creation Suite

Představuje kompletní řešení nahrávacího systému pro školy a domácí studia. Tento balíček obsahuje zvukovou kartu AudioBox USB, produkční hudební software Studio One Artist, notační a kompoziční software Notion, 49klávesový MIDI keyboard PS49, sluchátka HD3 a velkomembránový mikrofon M7. Doplněno o USB hub a všechny potřebné kabely.


PreSonus: Monitor Station v2

PreSonus uvádí na trh inovovanou verzi systému pro řízení studiového monitoringu. Systém disponuje čtyřmi stereo vstupy, třemi páry výstupů pro monitory a čtyřmi sluchátkovými výstupy. Samozřejmosti je talkback s vestavěným mikrofonem. Kromě designu je novinkou SPDIF digitální vstup a vylepšená ergonomie ovládání a přepínání vstupů a výstupů.


Steinberg: Nuendo 6.5

Steinberg oznamuje blížící se vydání Nuendo 6.5, které bude k dispozici v třetím čtvrtletí tohoto roku. Tato aktualizace oceňovaného post-produkčního systému se zaměřuje na vylepšení v oblasti pracovních postupů ve všech oblastech softwaru. Nuendo bylo optimalizováno podle požadavků profesionálů z řad TV a filmové postprodukce, jakož i dabingových studií. Zákazníci, kteří si aktivují Nuendo 6 od 14. 4. 2014 budou mít nárok na bezplatné stažení aktualizace na nejnovější verzi Nuendo 6.5.


Steinberg: WaveLab 8.5

WaveLab 8.5 zrychluje pracovní postupy při základní práci se zvukem, jako je dávkové zpracování, renderování zvukových souborů a práci s různými enkodéry. To obsahuje vlastnosti automatizovaného drag-and-drop pro dávkové zpracování, simultánní výstupy do vícero různých formátů souborů v reálném čase, A/B porovnání kodeků a jejich nastavení, stejně jako speciální AAC enkodér.


Lucie 2014 - Jedinečné turné i s nástroji Studiologic, Misa a Universal Audio

Kapela Lucie odjela své unikátní jedenáctidílné comeback turné, na kterém byly slyšet nejen plné haly nadšených fanoušků, kteří téměř jednohlasně zpívali se svými idoly, ale také varhany Studiologic Numa Organ či lehce futuristický kytarový ovladač Misa Tri-Bass, na které hrál Michal Dvořák. Kompletní playbacky a přehrávané smyčky pak byly dílem rozhraní Apollo 16 od Universal Audio. Lucie potvrdila, že není jen klasickou poprockovou kytarovou legendou, ale že se nebojí ani syntetických zvuků.


REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně