Disk.cz představil dubnové novinky ze světa DJs i hudebních producentů!

24.3. 2014 18:35:46 | dodal: Marek Šmíd [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Steinberg Cubase 7.5 Trial

Bezplatná zkušební verze Cubase 7.5 je plně funkční po dobu 30 dnů. Aktuální verze přidává nové funkce pro hudební kreativitu i vylepšení pracovních postupů. Mezi ně patří například správa viditelnosti stop (Visibility), možnost vytváření alternativních verzí stop (TrackVersions) nebo nové zvukové možnosti Groove Agent SE 4, HALion Sonic SE 2, LoopMash FX či REVelation Reverb. Zkušební verze je ke stažení z webu výrobce. K aktivaci a používání trial verze je třeba klíč USB eLicenser.


Universal Audio Apollo & Uad

Universal Audio přináší nová vylepšení a vlastnosti pro DSP karty UAD-2 a audio rozhraní Apollo. Nové ovladače v7.5 přináší technologii Unison, která představuje unikátní způsob řešení simulace analogových mikrofonních preampů na jednotkách Apollo. Další novinkou je plná podpora 64bit AAX pro MAC OS a kompatibilita s OSX 10.9 Maverick. Ve výčtu novinek společnosti Universal Audio nesmíme zapomenout ani na nové balíky plug-inů od Brainworks a UA 610 preamp & EQ kolekce.


Numark Mixtrack Remix toolkit

Společnost Numark nyní přidává jako bonus ke všem produktům řady Mixtrack, tedy verzím Mixtrack II, Mixtrack Pro II, Mixtrack Quad a Mixtrack Edge, celkem 6 balíčků s více než 380 zvukovými soubory. Kvalitní smyčky a samply jsou připraveny pro použití v jakémkoli DJ software, který práci se samply umožňuje. Žánrově si můžete vybírat ze stylů, jako jsou EDM, dubstep, trak, dub nebo hip hop. Balíčky jsou k dispozici ke stažení po zaregistrování produktu na webu www.numark.com.


Společnost Numark uvádí na trh novinku CDMIX Bluetooth

Numark CDMIX Bluetooth je duální CD/MP3/BT přehrávač, jenž navazuje na úspěšné modely DJ přehrávačů řady CDMIX. Ty jsou známé zejména svým velmi intuitivním rozvržením ovládacích prvků a využíváním nových technologií. Kromě tradičních a ověřených vlastností nabízí CDMIX BT navíc jeden vyhrazený kanál pro mixáž skladeb z jakéhokoliv zařízení s rozhraním bluetooth. Umožňuje tak přímý bezdrátový streaming audio signálu z tabletů, chytrých telefonů nebo počítačů přímo do mixu.


IK Multimedia ARC System v2.2

ARC System 2 od společnosti IK Multimedia je unikátní akustický korekční systém, který byl navržen tak, aby zvýšil věrnost zvuku a vylepšil akustické vlastnosti vašeho studia jednou provždy. ARC kombinuje měření pomocí speciálního mikrofonu, softwaru a korekčního plug-inu a využívá patentovanou technologii Audissey MultEQ® XT32, díky níž je zvuk, který slyšíte bez nežádoucího zkreslení nebo zbarvení. Verze v2.2 přidává nově podporu pro 64 bitové AAX pluginy kompatibilní s Avid Pro Tools 11.


IK Multimedia T-Racks Custom Shop 4.5

Společnost IK Multimedia vydala novou aktualizaci produktu T-RackS Custom Shop. Nová verze obsahuje kromě vylepšení v oblasti efektivity a využitelnosti pro uživatele také novinku ve formě „svatého grálu“ mezi masteringovými ekvalizéry, Master EQ 432. T-Racks Custom Shop 4.5 představuje unikátní mixážní a masteringový systém, který umožňuje uživatelům využívat až 26 nejvyhledávanějších a nejoblíbenějších procesorů v jediném balíku, snadno použitelném jak v DAW tak i samostatně.


Ableton Dark Synth

Ableton, ve spolupráci s Amazing Noises, vydal Dark Synth - nový výkonný Max for Live syntezátor. V srdci Dark Synth je 2048 nezávisle regulovatelných sin-wave oscilátorů, které jsou schopné vytvářet nepřeberné množství klasických vlnových křivek. V kombinaci s praktickým a přehledným rozhraním umožňuje uživatelům rychle a intuitivně řídit modulace, filtry, zkreslení či efekty, a dosáhnout tak širokého spektra zvuků od atmosférických ploch, orgánů, ambientních textur až po hutné techno pady.


Native Instruments Marble Rims

Společnost Native Instruments představila další rozšiřující balík pro Maschine. Marble Rims obsahuje pohodové a sluncem načichlé zvuky klasického i současného SoCal Hip-Hopu. Ve spolupráci s renomovanými umělci a producenty ze západního pobřeží Spojených států vznikla exkluzivní kolekce samplů od analogových bas, vrstvených perkusí, bicích linek či kytar, až po zvuky elektrických pian zachycujících takové legendární kousky jako Fender Rhodes Mark 1, Hammond B3 Organ nebo Minimoog Mode D.


Native Instruments Supercharger GT

Jen pár měsíců po vypuštění „tube“ kompresoru Supercharger přišla společnost Native Instruments s dalším kouskem, který obohacuje jedinečný softwarový balík Komplete. Supercharger GT staví na jednoduchosti a efektivitě kompresoru Supercharger, ale přidává navíc specifické saturace, charakter a možnosti jemnějšího vyladění výsledného zvuku, čímž sahá až za hranice moderní „tube“ komprese. Supercharger GT je k dispozici v online shopu společnosti Native Instruments.


RØDE invisiLav

RØDE invisiLav je speciální držák pro mikrofony Lavalier a smartLav, s jehož pomocí lze ukrýt mikrofon z „běžného dohledu“. Jeho měkká konstrukce pohlcuje hluk a vibrace a široký plochý profil poskytuje krytí před povětrnostními vlivy. Nabízí upevňovací body pro použití až dvou mikrofonů. invisiLav je dodáván s předem střiženými a klinicky nezávadnými lepicími páskami, tudíž jej lze přichytit mluvčímu přímo na tělo, případně na oblečení. K dispozici jsou balení se třemi nebo deseti kusy.


RØDE Pivot Adaptor

RØDE Pivot Adaptor je adaptér pro boom poly a stojany s otočným čepem, který umožňuje natočení připevněného mikrofonu až o 210 stupňů. Díky kombinaci hliníku, mosaze a vysoce kvalitního polymeru je Pivot Adaptor velmi odolný a pevný, ale zachovává si také dostatečně nízkou váhu pro pohodlnou manipulaci. Součástí balení je i redukce 5/8“ závitu na 3/8“ závit.


Cakewalk - Sonar, profesionální záznam, mixování a mastering

Cakewalk představil svoji novou vlajkovou loď Sonar X3, program pro dokonalou editaci, korekci vokálů, vytváření reálných, originálně znějících zvuků bicích nástrojů a pro simulaci původního analogového zvuku se zaručeně profesionálním výsledným zvukem. K dispozici je ve třech verzích od domácího studia až po práci na nejvyšší úrovni s nejvýkonnějšími prostředky: Sonar X3, Sonar X3 Studio a Sonar X3 Producer. Distribuci Cakewalk pro ČR a SR převzala nově společnost Disk Multimedia, s.r.o.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně