Karotte vystoupí v pátek v pražské Roxy

5.2. 2014 10:18:20 | dodal: Radek Šnirc | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

CODE a Roxy promotion uvádí další díl noci Ultrasonic, na které se představí německý producent Karotte a domácí zástupci Revis, Adam Cloud, Subgate, Pete Walk, Michael J, Lumiere, Rob Smile, Tokátko a řada dalších!

Český projekt CODE pod jehož křídla spadá od loňského podzimu i úspěšná rezdientní noc Ultrasonic přiveze do pražského klubu Roxy předního německého umělce Karotteho, kterého vám nemusíme dlouze představovat. Tento extravagantní dj a producent je v posledních letech součástí prestižních eventů a festivalů jako je například Time Warp, Love Family park nebo The Revolution legendárního Carla Coxe.

Na svém kontě má celou řadu releasů, které vyšly na labelech jako je Great Stuff, KNM nebo Break New Soil a v rámci kterých spolupracoval například s Gregorem Tresherem, Paulem C nebo Danielem Sanchezem. Za zmínku stojí i jeho radio show Karotte’s Kitchen, která se vysílá každou středu na německém radiu Sunshine Live. Jeho strhující vystoupení jsou vždy okořeněna nespoutanou show, kterou očekávejte i tento pátek!

Na hlavním pódiu se dále představí rezident tohoto eventu Revis, dále Adam Cloud, Subgate, Pete Walk a Michael J.

Druhé deep housové stagi bude vévodit Lumiere, Rob Smile, Peter Costa, Tokátko, Pert a šestici vystupujících uzavírá talentovaný Mylo.

O působivé vizualizace, které budou dokreslovat atmosféru večera, se postará VJ Martin .

Každý návštěvník obdrží jako dárek mixované CD Ultrasonic, kterou namixoval zakladatel a rezident eventu Revis.

Předprodej vstupenek najdete na ticketportal.cz nebo na nod.roxy.cz za cenu 200,- Kč. Na místě pak budou k mání za 250,- Kč. Oficiální afterparty se uskuteční ve Studiu 54.

Linky:

Video: Ultrasonic with Karotte - Trailer

Video: Karotte @ Love Family Park (Germany)

Video: Karotte @ A Day at the Park (Amsterdam)

PARTYINFO

Ultrasonic

07.02.2014 Roxy, Praha
DJs: Karotte, Revis, Adam Cloud, Pete Walk, Subgate, Michael J
2nd: Lumiere, Rob Smile, Peter Costa, Tokátko, Pert, Mylo
Cena: 200 / 250
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně