Burn Residency hledá novou DJskou superstar

4.2. 2014 17:04:20 | dodal: Martin Kučera | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo žít jako slavná DJská hvězda? Vystupovat před tisícovkami fanoušků, cestovat po kolébkách elektronické taneční hudby celého světa a brát hudební svět útokem? S burn Residency se mohou v roce 2014 stát vaše sny realitou.

Největší celosvětová soutěž pro DJe začíná vlastním mixem a vede všechny k tomu stát se novou DJskou superstar.

Přístí DJská superstar, která vzejde z této soutěže, získá DJskou smlouvu v hodnotě 100 000 EUR, aby mohla odstartovat svoji cestu do velkého hudebního světa a podmanit si taneční parkety po celém světě.

Bude vybráno pět vítězů, aby strávili léto na Ibize a roztáčeli playery v nejprestižnějších klubech na ostrově, např. Sankeys, Café Mambo nebo Privilege. Aby získali tuto odměnu, budou muset mladí talenti absolvovat dvoutýdenní bootcamp pod vedením dvou z nejlepších světových DJs. Dřívějšími mentory byli mezi jinými David Guetta, Fatboy Slim, AVICII, Steve Lawler a 2 Many DJs.

Chcete-li udělat první krok k tomu stát se příští DJskou superstar a ukázat svoje schopnosti porotě, nahrajte 15-20ti minutový mix a nahrajte ho skrz www.facebook.com/burnEnergy nebo https://apps.facebook.com/ burnresidency/

V letošním roce hraje důležitou roli při výběru publikum, které bude hlasovat! Dostane-li se váš mix do top 20 při hlasování ve vaší zemi, porota ho posoudí a rozhodne, jestli postoupíte do top 5. Další krokem je DJské vystoupení 2.5. na party v SaSaZu s headlinerem Danielem Sanchezem, kdy z vás porota vybere vítěze, který odletí na Ibizu, aby reprezentoval svou zemi v celosvětovém finále.

Burn Residency začíná právě zde a právě teď! Na co čekáte? Přihlašte se a hlasujte! Pro další informace o burn Residency navštivte www.facebook.com/ burnEnergy

Video: Burn Residency - Official Trailer

PARTYINFO

Mix Off: Burn Residency Night

02.05.2014 SaSaZu, Praha
DJs: Daniel Sanchez, Subgate, Pompeiy, Sabiani, Denes Toth, Tokatko, Zuzka
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně