Disk.cz přinesl poslední novinky ze světa DJs a hudebních producentů

6.12. 2013 11:01:43 | dodal: Romana Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Audified: Colosseum - nová verze sofistikovaného playback systému

Audified Colosseum je jednoduchý přehrávač, vyvinutý pro účely odbavování audio nahrávek během divadelních představení. Nová a zcela přepracovaná verze obsahuje čtyři samostatné přehrávače a jeden spotový player, pro přehrávání souborů mimo vlastní projekt. Jeho přednostmi jsou vícekanálový playback, plně síťový provoz, možnost ovládání přes mixpult pomocí MIDI. Mimo divadla najde své uplatnění také v hotelech, restauracích, a jiných veřejných prostorech.

Více informací najdete na webu www.audified.com.


Audified: CourtRec - zvukový záznam bez starostí

Audified CourtRec představuje jednoduché, efektivní a dostupné řešení při pořizování zvukového záznamu z jednání, porad, školení a jiných konferenčních událostí. Výhodami inovované verze jsou ukládání do samostatných stop, vkládání časových značek a textových poznámek, archivační funkce, podpora řady audio formátů a minimální náročnost na hardwarové vybavení. Audified CourtRec je maximálně variabilní a přizpůsobivý k aktuálním potřebám svých uživatelů.


Audiffex: STA Flanger - novinka z řady efektů Studio Line

Další novinkou, kterou vývojový tým značky Audiffex v řadě Studio Line přináší, je efekt STA Flanger. Stejně jako předchozí STA Chorus, i STA Flanger využívá virtuálního obvodu elektronkového součtového zesilovače STA (Summing Tube Amplifier) k míchání čistého a zefektovaného signálu. Obvod STA dodává typický charakter elektronkového zkreslení, čímž vzniká unikátní kombinace elektronkového zvuku s charakteristickým flanger efektem.

Více na www.audiffex.com


Native Instruments: Action Strikes

Je maximálně inovativní sada nástrojů, vyvinutých speciálně pro filmové bicí. Díky nejmodernějšímu „state-of-the-art“ workflow dosáhnete maximálního účinku a bezkonkurenční univerzálnosti. V návaznosti na velký úspěch sady Strings, právě Action strikes poskytují úderné filmové bicí s nejvyšší hratelností. 12 plných sad a 65 samostatných nástrojů je nahráno v té nejvyšší kvalitě. Koupíte za 299€ v online shopu Native Instruments.


RODE: VideoMic GO

VideoMic GO je nový mikrofon pro DSLR. I přes svoji malou váhu i rozměry poskytuje neuvěřitelně čistý a ostrý směrový zvuk. Jeho úzký úhel snímání je soustředěný přímo před mikrofon, čímž omezuje nežádoucí ruch v záznamu a do popředí se dostává pouze "ten správný" zvuk. Integrované odpružení Rycote Lyra® izoluje mikrofon před nárazy a vibracemi a zavěšení je ještě více elastické, pružné a především odolné. VideoMic GO je uživatelsky velmi jednoduchý a pro svůj provoz nepotřebuje žádnou baterii.


Steinberg Cubase IC Air

Firma Steinberg vydala softwarový komponent Cubase IC Air, který umožňuje ovládání Cubase 7 a Cubase Artist 7 prostřednictvím gest. Po připojení Leap Motion Controlleru nebo 3D kamery, běžící na Intel Perceptual Computing SDK, můžete pomocí předdefinovaných gest ovládat pohyb v projektu, jeho spouštění, zastavování, scrubing zvuku a přibližování/oddalování (Zoom) aranžování.


Steinberg Nanologue

Nanologue je vaší první volbou, když hledáte monofonní syntezátor pro všechny hudební styly pro iOS. Nanolog přenáší sílu VST3 technologie na platformu iOS. Jedná se vlastně o zjednodušenou verzi oceňovaného VST3 syntezátoru Retrologue, který je součástí Cubase.


Steinberg: VST Connect Pro

Firma Steinberg představuje kompletní řešení pro vzdálené nahrávání, které vám umožní spolupracovat s jakýmkoliv muzikantem s připojením k internetu, kdekoliv na planetě - Steinberg VST Connect Pro. Šifrovaná data, vícestopý záznam, video chat, ochrana zvukového streamingu a podpora MIDI - díky tomu všemu jsou dnes geografické vzdálenosti pro studiovou produkci irelevantní. Aplikace ke stažení zdarma na straně klienta s plnohodnotnou možností ovládání nastavení ze strany administrátora (studiového zvukaře).


Steinberg: UR44

Po veleúspěšné USB zvukové kartě UR22 přináší Steinberg rozšířenou verzi UR44. 4in/6out, MIDI, DSP jednotka a jak už je Steinberg hardware zvykem i software Cubase AI zdarma - to tvoří z UR44 komplexní audio rozhraní pro nahrávající umělce, malé kapely, školní studia apod.


Steinberg: Cubase 7.5

Steinberg vydává významný upgrade aplikace Cubase 7 a Cubase Artist 7. Nová verze 7.5 rozšiřuje možnosti práce se stopami a nástroje pro záznam. Součástí je také nový virtuální nástroj, funkce pro práci s virtuálními nástroji, prvotřídní efektové procesory a řada dalšího, včetně zlepšené ergonomie práce se stopami (TrackVisibility, TrackVersion) či funkce Pre Recording pro rychlou opravu nezdařených partů. Upgrade je k dispozici za 50 EUR, zdarma pro všechny, kteří aktivovali Cubase 7 dne 15.října 2013 a později.


Universal Audio: Nové plug-iny UAD-2

Společnost Universal Audio dále rozšiřuje nabídku plug-inů pro akcelerační DSP karty UAD-2. Prvním plug-inem je ekvalizér Maag EQ4, vyvinutý společně s Brainworks. Druhým přírůstkem je UAD Fairchild Limiter Collection, obsahující plug-iny s emulací legendárních Fairchild 660 a 670. Plug-iny jsou dostupné v online shopu UA k jejich běhu je zapotřebí karta UAD-2 nebo Audio rozhraní Apollo.


IK Multimedia: SAMPLE MOOG™ - Mobile Edition nyní dostupný i v Sample Tank pro iOS

SampleMoog ™ - Mobile Edition je nová kolekce zvuků ke stažení pro aktualizovanou verzi 1.7 iOS aplikace Sample Tank. Tyto zvuky jsou z původní verze SampleMoog pro PC/Mac. Kolekce obsahuje zvuky klasických Moogů jako jsou Minimoog ® Model D , Memorymoog , Polymoog , Taurus ® , Minimoog Voyager ® , Little Phatty ® , Etherwave ® Theremin a další ! Získat tak můžete přes 130 zvuků pro svůj mobilní SampleTank, který je již plně kompatibilní s iOS7.


REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně