Co je nového ve světě DJs a hudebních producentů? Aktuality přinesl Disk.cz!

10.10. 2013 07:19:59 | dodal: Romana Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Akai MPC Software 1.5

Akai přináší novou verzi produkčního softwaru pro MPC Renaissance a MPC Studio, který je nově schopný pracovat samostatně, tedy bez připojení hardwarového ovladače. Celkově má však nová verze více jak sto vylepšení a úprav. Zdarma je ke stažení na webových stránkách výrobce.


Stanton mění příslušenství ke gramofonům

Nejvyšší modely gramofonů Stanton ST.150 a STR8.150 prochází změnami a mění lehce svoji konstrukci i přibalené příslušenství. Nově dostanete ke každému gramofonu kvalitnější přenosky Trackmaster.V3 zdarma. Původně byly obsaženy přenosky 680.V3.


Akai RPM500 + RPM800

Zbrusu nové studiové referenční monitory RPM500 a RPM800 od společnosti AKAI Professional přinášejí detailní a vyvážený zvuk s minimálním zkreslením díky A/B class zesilovačům a precizně zpracované konstrukci. Menší z dvojice RPM500 nabízí výkon 90 Wattů, z nichž 50W je soustředěno v 5 ¼ palcovém basovém reproduktoru. Silnější RPM800 nabízí 120 Wattů s poměrem výkonu 80W/40W pro basový respektive výškový reproduktor.


Akai MPC Element

Nový přírůstek do rodiny AKAI MPC je tu! Po kompaktním MPC FLY přichází ultra-kompaktní MPC ELEMENT, aby producentům a djům na cestách přinesl maximální komfort a možnost okamžité tvorby. Kompatibilita je nově zaručena nejen s iPadem, ale také s jakýmkoliv PC či Mac.


Numark Mixtrack PRO II white

Numark přichází s limitovanou edicí svého nejoblíbenějšího DJ kontroleru - Mixtrack PRO II WHITE EDITION. Původní černou barvu nahrazuje bílá a populární Djský ovladač tak dostává nový rozměr. Veškeré stávající funkce a ovládání zůstávají nezměněné. Jedná se o limitovanou edici a v ČR bude dostupný jen v několika kusech.


Maschine Studio & Maschine SW 2.0

MASCHINE STUDIO je nová vlajková loď na poli studiové groove produkce a přináší naprosto jedinečný pocit z ovládání i brilantní plnobarevný display s vysokým rozlišením. Společně s novým softwarem MASCHINE 2.0, plným výtečných vylepšení pro kompletní MASCHINE sérii, s sebou nese naprosto intuitivní workflow, ultra-flexibilní sampling a slicing, zcela nový mixer a bicí synthezátory, vylepšenou integraci s KOMPLETE a mnohé další. Od 1. listopadu změní MASCHINE pravidla hry ... opět.


Ableton Live 9.1

Ableton představuje aktualizaci DAW programu Live na verzi 9.1. K hlavním vylepšením patří například očekávaná podpora duálních monitorů, integrace Ableton Push se sekvencerem melodií, vylepšená výstupní kvalita zvuku atd. K vyzkoušení je k dispozici beta verze, pro zaregistrované majitele live 9, která je ke stažení z webových stránek výrobce.


Presonus Notion 4

Presonus ohlásil nákup Notion, notačního software vybaveného kvalitní zvukovou bankou London Symphonic Orchestra a dalšími samply bicích, kláves, kytar, baskytar apod. Plná podpora 64-bitových operačních systémů a kompatibilita se všemi běžně užívanými standardy tvoří z Notion 4 moderní a perspektivní software, představující hodnotnou a cenově příznivou alternativu k zavedeným aplikacím Sibelius či Finale. Lze očekávat integraci notátoru do dalších verzí DAW software Studio One.


M-AUDIO Vocal Studio Pro

Vocal Studio Pro je nový balík produktů „vše v jednom“, díky kterému můžete jednoduše a rychle nahrávat své hudební nápady. Toto řešení spojuje výkonný hardware (zvuková karta M-Track, velkokapacitní mikrofon a sluchátka) a snadno použitelný nahrávací software (ProTools Express včetně iLocku a AIR Ignite). V balení nechybí ani kvalitní XLR a USB kabel a držák mikrofonu. Zajímavá je i možnost výhodně upgradovat verzi PT Express na plnou verzi programu.


RODE Aktualizace RODE Rec

Společnost RODE představila prozatím největší změny ve svých aplikacích RØDE Rec a RØDE Rec LE. V nové verzi naleznete optimalizaci pro iPad obrazovku, podporu MP3 formátu, vícejazyčnou lokalizaci (prozatím bez češtiny), možnost sdílení či mazání více souborů najednou a v neposlední řadě spoustu oprav pro stabilizaci aplikace.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně