Dubnové novinky ze světa DJs i hudebních producentů představil Disk.cz

3.4. 2013 07:15:05 | dodal: Romana Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Native Instruments: Traktor DJ app

Traktor DJ je první profesionální DJský software pro iPad na světě. Vytvořte mix během okamžiku - položte své ruce přímo na krásné křivky vln a ovládejte je pomocí gest, které již důvěrně znáte. Traktor DJ se bez problémů synchronizuje s Traktor Pro 2, který vám umožní kompletní synchronizaci všech dob s mřížkou, práci s cue body, BPM a štítkování vaší kolekce Traktor. Revoluční, snadno použitelná DJská mixážní aplikace. Připraveno pro synchronizaci s Traktor Pro 2.


IK Multimedia: AmpliTube Orange

Součástí AmpliTube CS (je součástí AmpliTube 3) je nyní ucelená sbírka zesilovačů a kabinetů Orange v jednom balení. Získáte modely odpovídající skutečným originálům historických i současných zařízení Orange. AmpliTube Orange obsahuje následující modely zesilovačů: AD 200; Dual Terror; OR 50; Thunderverb 200; Tiny Terror; AD30TC; Rockerverb 50; OR-120 a 9 konfigurovatelných příslušných reproboxů. Lidé z Orange s IK úzce spolupracovali a výsledkem je ten stejný rock‘n‘rollový zvuk jako originál.


Steinberg: Nuendo 6

Společnost Steinberg vydala 6. verzi široce uznávaného a oceňovaného softwaru pro zvukovou produkci - Nuendo. Díky nejmodernější nativní mixážní konzoli, jaká kdy byla vytvořena, špičkovému řešení ADR Taker pro dabing i plně integrovanému měření hlasitosti, které je kompatibilní se standardem EBU, definuje Nuendo 6 nové standardy pro profesionální zvukovou postprodukci. K dispozici je také zkušební verze Nuendo 6, která nemá žádné omezená a můžete ji plnohodnotně používat po dobu 400 hodin.


IK Multimedia: AmpliTube pro iPad s Audiobus

AmpliTube pro iPhone, iPad a iPod touch je nyní plně kompatibilní s Audiobus aplikací. Ta uživatelům umožňuje propojit zvuk z až 3 různých aplikací, což otevírá nespočet nových možností, například směrovat zvuk z jedné aplikace do jiné, kde lze signál filtrovat a jinak upravovat a následně je poslat do 3. aplikace. Syntezátor může být zapojen do smyčkovače a výstup nahrán do rekordéru. Nebo lze elektrifikované piano nasměrovat skrz kytarové multi-efekty a nakonec do sampleru - vše v reálném čase.


IK Multimedia: iRig Recorder pro Android

První IK aplikace pro Android, iRig Recorder, je nyní k dispozici na Google Play Store. iRig Recorder je moderní aplikace pro záznam zvuku, která jakékoliv mobilní zařízení Android promění na profesionální rekordér. Umožňuje snadné zachycení rozhovorů, hudebních představení, zkoušek, přednášek a dalšího zvukového materiálu. Nahraný zvuk lze následně upravit pomocí efektů. iRig Recorder je plně kompatibilní s IK hardwarem, jako je iRig Mic, iRig Mic Cast, iRig Pre a dalšími vstupními zařízeními.


AKAI: MPC Legend

MPC Legend je iOS aplikace společnosti AKAI PRO, která slouží k pochopení základů tvorby beatů a ke zlepšení vašich rytmických dovedností. Tedy, naučí a otestuje vás, a to i když s tvorbou hudby na MPC nemáte prozatím vůbec žádné zkušenosti. Aplikace je k dispozici zdarma z App Store.


Studiologic: Acuna 73

Nová generace MIDI kontrolérů se rozrůstá. Acuna 73 nabízí stejné vlastnosti jako Acuna 88, ale menší rozměry. K dispozici je 73 kláves s naprosto stejnou klaviaturou. Díky tomu je kratší a také lehčí, než Acuna 88. Vysoce kvalitní klaviaturu s nejlepším možným dotykem. 4 programovatelné vrstvy. 4 otočné ovladače, které lze přiřadit až čtyřem programovatelným vrstvám. 2 samostatné MIDI výstupy a MIDI/USB. Dechový ovladač a dva vstupy pro pedály. A samozřejmě komunikace s iPadem.


Ableton: Live 9 a Push jsou tady!

Netrpělivě očekávaný Ableton Live 9 s řadou nových funkcí a vlastností, včetně kompletní 64-bitové podpory a specializovaný hardwarový ovladač Push, jsou již v prodeji. Záznam zvuků přímo do klipu. Rychlejší hledání. Nové samply. Nový Glue Compressor, postavený na bázi modelu analogového kompresoru. Vylepšená skladba vlastních samplů. Transformace MIDI zápisu. Snazší úprava. Přesun not do mřížky nebo mimo ni. A Push, který řeší starý problém: jak vytvořit kompletní song od nuly.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně