Slavíci z Madridu navštíví brněnskou Flédu

8.1. 2013 16:25:15 | dodal: Petr Hudlík | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Je tu další díl hvězdné párty O'Seex, která se, jako jedna z mála, nebojí vozit nová jména a po ukrajinském borcovi, který si říká Spartaque, se zde tentokrát představí live projekt, po kterém domácí publikum již dlouho volá - Gabriel D'Or & Bordoy!

Gabriele Minichino Martinez se narodil v roce 1984 v Itálii a v tom samém roce se narodil i Vincente Bordoy v Madridu. V šestnácti se oba vrhnou na DJing a o pět roky později začínají přičichávat i k produkci. Každý sám. Dohromady se dají až v roce 2009 a vznikne tak jedinečné duo Gabriel D'Or & Bordoy. Jejich přidaná hodnota tkví v jejich neuvěřitelném vystoupení. Každý z nich totiž hraje "live" a vzájemně se dokonale doplňují. Používají k tomu dva počítače značky Apple s programem Ableton Live, dvě externí zvukové karty a tři kontrolery, mezi nimiž nesmí chybět Kaoss Pad od Korgu. Toto "live" vystoupení pak rádi doplní ještě o jeden nebo dva playery, případně gramofon. A výsledný efekt strhne celé publikum.

Poslechni si: 1605 Podcast Techno with Gabriel D'Or & Bordoy

Produkci se také oba věnují dohromady a na svém kontě už mají desítky tracků a remixů. Poslední releasy se objevily třeba na Umekově 1605 Music Therapy, Pornographic Recordings Cristiana Varely nebo na labelu Sabotage Chirstiana Cambase. V jejich skladbách můžete slyšet taneční groovy basovou linku dohromady s minimalově melodickým pojetím a především s neuvěřitelným energickým "drajvem", který je u nich nezaměnitelný. Jeden z jejich nejprodávanějších tracků se jmenuje "They really need" a dostal se pod ruku i Richie Hawtinovi nebo Sebastienu Legerovi a dokonce byl vybrán pro oficiální promo-video Cocoon in Fabrik. Takže to shrňme: Originální a moderní zvuk, který hrají renomované světové DJské hvězdy, jedinečné a neopakovatelné "live" vystoupení a dva bijci z Madridu, kteří z Vás vytřesou duši.

To ovšem není všechno, to by to nebyl O'Seex, kdyby se v line-upu neobjevili i prvotřídní česká jména. Orbitha netřeba nikomu představovat, headliner párty Elektra je na Flédě v podstatě doma. Jeden z nejoblíbenějších českých DJů si pro Vás jistě připraví speciální vystoupení plné nejnovějších pecek. Přesně tak jak to máte rádi. Nebude chybět také Hydrophonic a Sony Vega - ať už každý zvlášť na hlavním pódiu, tak i jako společný projekt So High! na druhé stage. A nezapomeňme zmínit také kapitána klubu 7.nebe a DJe, který měl možnost si zahrát třeba s Paul Van Dykem na Citadele a který prezentuje výbornou house music - Duncan Grey. Dále se představí brněnští DJs Andy Smitth, Radan Mach, Jean Hllavinho, Sedliv & Matt Green, Quiks nebo krásná Patricia.

Poslechni si: DJ Orbith Live @ Apokalypsa official Afterparty 30.11. 2012 - Favál club

Dále pro vás bude přichystán speciální Welcome drink, světelná show a nádherné gogo tanečnice. Vstupenku koupíte v předprodeji na 199 korun v Indies nebo na Bárečku na Flédě. Dostatek vstupenek bude také v den akce u vstupu za 249 korun. Tak se pořádně připravte na pátek 25. ledna, kdy sice přijedou "Slavíci z Madridu", ale nakonec Vás rozdupou spíše španělští býci. Fléda se otevře už v osm hodin večer a znít budou španělské rytmy. Hodně tvrdé španělské rytmy.

PARTYINFO

O´seex

25.01.2013 Fléda, Brno
DJs: Gabriel D'or + Bordoy (live), Orbith, Hydrophonic, Duncan Grey, Sony Vega, Andy Smitth, Patricia, Jean Hllavinho, Radan Mach, So High!, Sedliv & Matt Green, Quiks
Cena: 199 / 249
REKLAMAREKLAMA