Disk.cz představil lednové novinky ze světa DJů a producentů

6.1. 2013 10:30:26 | dodal: Romana Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Native Instruments: Reaktor 5 update

Firma Native Instruments vydala novou aktualizaci aplikace Reaktor (je též součástí balíků Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Nová verze nabízí především plnohodnotnou podporu OSC na všech úrovních Reaktor v režimu standalone i plug-inu. Drobné vylepšení se dotklo i worflow a opraveny byly drobné chyby. Aktualizace je k dispozici zdarma z aplikace NI Service Center.


RME: BabyFace je kompatibilní s iPadem

Společnost RME představila způsob, jak využít vysoce kvalitní převodníky BabyFace spolu s iPadem. BabyFace je s iPadem plnohodnotně kompatibilní. Pro zvukový záznam do iPadu lze využít všech 10 vstupů současně. A ven z iPadu můžete také využít kompletně všech 12 výstupů. Nechybí ani kompletní podpora MIDI I/O. BabyFace využijete s iPadem úplně naplno, až 192 kHz. Věděli jste o tom, že váš iPad tohle dokáže? S RME BabyFace určitě. Stačí poslední aktualizace firmwaru.


PreSonus: Studio One 2.5 aktualizace

Studio One 2.5 je zásadní bezplatnou aktualizací, která přidává téměř 100 vylepšení a funkcí. Aktualizovány byly všechny verze Studio One 2 - Free, Artist, Producer i Professional. Zrychlené slučování stop. Vylepšená editace stopy složky. Vylepšená transformace stop z MIDI do audio a zpět. Do MIDI byla přidána funkce legáto. Je možné aplikovat efekty přímo na samotné zvukové regiony. Přidán byl záznam z interní sběrnice. Vestavěné paralelní procesování efektů. Aktualizovaná byla i čeština.


Native Instruments: AbbeyRoad | Vintage Drummer

AbbeyRoad | Vintage Drummer přivádí k životu příjemný a dynamický zvuk prvních bicích sad. Velice vzácné nástroje z 20., 30. a 40. let, byly nahrány tím nejlepším zařízením. Použití historických mikrofonů EMI z 30. let vám umožňuje namíchat moderní nebo dobový zvuk. K dispozici je také hra metličkami. Abbey Road série s rozšířenou knihovnou groovů nabízí inspiraci producentům mnoha žánrů. Vyžadován je Kontakt 5 (je součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate) nebo Kontakt 5 Player.


IK Multimedia: T-RackS Custo Shop

Firma IK Multimedia vydala T-RackS Custom Shop. Obsahuje všechny stávající T-RackS procesory ve verzi 4.0. Součástí je také CSR Clasik Studio Reverb a nabízí pět úplně nových modelů, které jsou nově všechny k dispozici prostřednictvím rozhraní Custom Shop. T-RackS Custom Shop aktualizace navíc obsahuje modely Black 76 Limiting Amplifier a White 2A Leveling Amplifier s kompletními modely vstupních a výstupních cest. Nově je T-RackS kompletně 64-bitový.


Native Instruments: Kontakt 5.1

Firma Native Instruments vydala aktualizaci svého sampleru Kontakt (je součástí Komplete 8 a Komplete 8 Ultimate). Aktualizace přidává podporu formátu plug-inu AAX (Avid Audio eXtension Native 32-bit) pro Pro Tools. Nově byl do seznamu efektů Kontakt přidán "Jump" Amplifier z Guitar Rigu. Migrace pro Mac OS X Audio Units plug-iny nabízí možnost automatické aktualizace na nejnovější verzi v projektech, kde byla použita starší verze softwaru Kontakt. Aktualizace je k dispozici z NI Service Center.


AKAI: iMPC

AKAI iMPC je moderní hudební produkční aplikace určená pro iPad, která byla vytvořená ve spolupráci s Retronyms. K dispozici je více než 1200 vzorků, 50 editovatelných programů, 80 editovatelných sekvencí a kultovní workflow MPC. iMPC je první aplikace, která přináší všechny funkce klasického Akai MPC do iPadu. Obsažená je exkluzivní iMPC zvuková sada a plnohodnotná zvuková knihovna AKAI i sampler. Vše, co potřebuje producent k tomu, aby mohl rychle a snadno vytvořit svůj beat je v AKAI iMPC.


Universal Audio: Plug-iny k Apollo zdarma

Každý zákazník, který si zakoupí zvukové rozhraní UAD Apollo (Duo nebo Quad) v termínu od 1.1. do 31.3.2013, má nárok na získání prvotřídních UAD plug-inů. K dispozici jsou dvě varianty. Pořiďte si zvukové rozhraní UAD Apollo Quad a zdarma získáte Studer A800 Tape Recorder, Lexicon 224 Digital Reverb a Neve 88RS Channel Strip plug-iny v hodnotě $997. Pořiďte si zvukové rozhraní UAD Apollo Duo a zdarma získáte Lexicon 224 Digital Reverb a Neve 88RS Channel Strip plug-iny v hodnotě $648.


Steinberg: Cubase 7.0.1

Verze 7.0.1 je k dispozici pro Cubase 7 i Cubase Artist 7. Jedná se o tzv. pre-release aktualizaci, která řeší téměř 40 problémů verze 7.0. A přidává také některá pěkná vylepšení. Týkají se barevného provedení pracovních ploch, což nabízí mnohem větší svobodu. Flexibilnější je také nastavení barvy mřížky (Grid) v kombinaci s barvou pracovní plochy. V okně Preferences lze nově najít nastavení barev pro okno Project a editory. Je také možné samostatně nastavit barvu černých kláves v Key Editoru.


Steinberg: Aktualizace UR28M a CC121

Společnost Steinberg vydala aktualizaci řídícího softwaru pro své zvukové rozhraní UR28M a DAW ovladač CC121. Nový firmware pro UR28M a CC121 nabízí kompatibilitu s Gatekeeper v Mac OS X 10.8. Uživatelé, kteří aktualizovali a Gatekeeper obešli, již nemusí firmware aktualizovat. Tools for UR28M verze 1.1.3 pro PC a OS X nabízí plnou kompatibilitu s Cubase 7. Aktualizace firmwaru obou hardwarů jsou k dispozici zdarma z webových stránek výrobce.


Steinberg: WaveLab aktualizace

Firma Steinberg vydala záplatu pro své softwarové masteringové řešení, WaveLab 7, WaveLab Elements 7 a WaveLab LE 7 (je součástí zvukové karty CI1, CI2+ Production Kit). Tato záplata řeší problém při startu v 64-bitovém operačním systému Windows 8. Aktualizace je k dispozici zdarma pro všechny majitele WaveLab 7, WaveLab Elements 7 a WaveLab LE 7.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně