Akai Professional ukázali MPC® sluchátka, pozvánka na společnosti RME a další novinky

30.1. 2013 06:41:43 | dodal: Romana Chlupová [disk.cz] | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Akai Professional vydává MPC® sluchátka

Značka Akai Professional je synonymem pro živou hudební produkci. Nyní vydává MPC sluchátka a MPC špunty, která jsou určená pro profesionální hudební produkci. Sluchátka jsou navíc stylově v souladu s nejnovějšími Akai Professional MPC produkty.

Nová MPC sluchátka a špunty jsou navrženy tak, aby byly v souladu s ostatními MPC produkty, a to jak po stránce designu, tak po stránce kvality. Každý z těchto produktů je navržen tak, aby byl producent schopen perfektně slyšet své tracky a mohl své dílo zdokonalit. Kromě toho nabízejí MPC sluchátka a špunty výjimečný zážitek z poslechu vlastní hudební knihovny na cestách.

"Sluchátka jsou důležitou součástí výrobního procesu", říká Dan Gill, Akai Professional Product Manager. "Při tvorbě sluchátek MPC jsme dělali to, co jsme vždy dělali - poskytujeme takové hudební nástroje, abyste se mohli plně ponořit do svého díla."

Sluchátka jsou navržena tak, aby byla víceúčelová. Díky bezdrátovému Bluetooth® přenosu lze sluchátka připojit k libovolnému kompatibilnímu hudebnímu přehrávači. Producenti tedy mohou tvořit, aniž by byli připoutáni kabelem. Pro profesionální poslech je k dispozici kabel, který nemá vůbec žádné zpoždění, takže se hodí pro hudební produkci.

Více informací najdete zde


Aktualizace: Produktová prezentace společnosti RME zrušena

Prezentace RME, která se měla konat 7.2., nebude. Pořadatelé z Disk.cz k tomu říkají: „Prezentace společnosti RME byla z důvodu nemoci hlavního zahraničního hosta zrušena.“ O náhradním termínu se jedná.

Den s RME 2013: Produktová prezentace společnosti RME

Přijměte prosím naše srdečné pozvání na, v pořadí již druhý, Den s RME. Tentokrát se zaměříme především na nejpopulárnější produkty řady Fireface a Babyface a praktické ukázky unikátních vlastností těchto produktů, mezi které patří nově například i kompatibilita s iOS zařízeními! Představíme také žhavé novinky z NAMM 2013 a specialista přímo z firmy RME vám v praxi předvede použití Fireface a Babyface při live aplikacích! Na své si tedy přijdou nejen profesionální studioví zvukaři, ale i majitelé domácích studií a live zvukaři.

Více informací o programu a místě konání najdete zde:

Pro registrované účastníky bude připravena speciální akční nabídka, občerstvení a slosování o zajímavé ceny.

Prosíme o vyplnění registračního formuláře, kapacita je omezená.
Případné dotazy směřujte na email marketing@disk.cz nebo telefon 516 802 488.

Těšíme se na vás.

www.disk.cz


Přední světový výrobce DJské techniky, Numark, představil na NAMM 2013 hned několik nových produktů.

Numark představujeprvní bezdrátový DJský ovladač do ruky

Orbit DJům nabízí bezdrátové ovládání, které nemá obdoby. K dispozici je 16 podsvětlených padů, velký hliníkový otočný ovladač, vestavěný 2-osý akcelerometr, sponu pro připnutí za opasek a možnost použití až 8 hodin v kuse na jedno nabití.

Numark Orbit je dalším krokem ve vývoji. Můžete jej držet v rukách, můžete jej mít připoutaný k tělu pomocí klipu nebo jej můžete postavit na stůl. Orbit nabízí neslýchané možnosti ovládání ve stylu ovladačů herních konzolí, díky kterému můžete hudbu a živá vystoupení ovládat vlastním pohybem. Díky obsaženému USB kabelu lze Orbit použít také s kabelem, který zároveň zařízení nabíjí. A nebo jej můžete použít bezdrátově pomocí 2,4 GHz připojení s ultra nízkou latencí.

"Pokud chcete být skutečným současným DJem, budete potřebovat odvahu a určitou výbavu," říká Chris Roman, Numark Product Manager. "Orbit je tímto vším až do morku kostí, vylepšuje možnosti DJe na pódiu. Je to potřeba zažít, abyste uvěřili. Orbit je intuitivní, funguje jako prodloužená DJská ruka. Nemluvě o tom, že je to ta největší zábava, jakou kdy na pódiu zažijete."

Více informací o produktu najdete ZDE: www.disk.cz/disk/views.csp?!AV,1401


Numark znovu bourá hranice DJingu - NS7 II

Přední světový výrobce DJské techniky Numark vydává NS7 II, což je výrazně vylepšen a aktualizován jeden z nejprodávanějších motorizovaných DJských ovladačů NS7. NS7 II pracuje se čtyřmi kanály, nabízí 16 RGB podsvícených, rychlostně citlivých MPC® padů od Akai Professional, rozšiřuje možnosti ovládání efektů a dalších funkcí pomocí dotekově citlivých ovladačů.
NS7 II nyní posouvá moderního DJe ještě dále a to díky začlenění kultovních technologií od Akai Professional, který je světovým lídrem v oblasti technologií pro hudební produkci a tvůrcem legendárních MPC. NS7 II obsahuje 16 MPC padů, které lze okamžitě přiřadit k pěti dynamicky ovládaným funkcím Serato DJ: Cue, Loop, Roll, Sampler a Slicer. Kromě toho je každý pad samostatně podsvícen, což umožňuje prakticky nekonečné barevné variace pro přiřazení přes MIDI. Vinylový ovládací talíř nenabízel nikdy lepší pocit - rychlé a pomalé otáčení, motor a talíř s reálnou protiskluzovou podložkou a reálnými vinyly. NS7 II je čtyřkanálový mix, který funguje s počítačem i bez něj a umožňuje připojit plnou škálu externích hardwarů. Kapacitní dotekově citlivé ovladače filtru, gainu, EQ a efektů, to jsou další vlastnosti, které propůjčila firma Akai Professional. DJové tak mají okamžitou kontrolu nad parametry, efekty a frekvencemi.

Chris Roman, Numark Producer Manager říká: "NS7 II je interaktivní platforma. Je vytvořen tak, abyste ze sebe vymáčkli co nejvíc a spolu se Serato posunuli své tvůrčí limity. Byl zrozen proto, aby hrál a posílil tvůrčí schopnosti DJů."

Více informací o produktu najdete ZDE: www.disk.cz/disk/views.csp?!AV,1401


Numark aktualizuje a vylepšuje nejlepší DJský ovladač na světě Mixtrack Pro II

Mixtrack Pro II nabízí nový design a rozšíření v oblasti profesionálních ovladačů, včetně 16 podsvícených multifunkčních bicích padů a osvícených dotekově citlivých táců. Ovládat lze vše od Hot cue, přes looping, až po efekty. Součástí je takové DJské zvukové rozhraní. V návaznosti na dlouhodobou spolupráci Numark a Serato®, je Mixtrack Pro II dodáván spolu se softwarem Serato DJ Intro. DJ tak může Mixtrack snadno použít s oblíbeným DJským softwarem. Součástí je samozřejmě předem namapované nastavení, včetně mapování pro plnou verzi Serato DJ. Serato DJ obsahuje širokou škálu naprosto nových vlastností a funkcí, včetně ohromujících nových efektů, postavených na iZotope®, ultra flexibilní a intuitivní mapování MIDI, možnost nastavit a spouštět až osm startovacích bodů.

"Když jsme poprvé vydali Mixtrack Pro, nebylo tu nic podobného. Laťka byla nastavena tak, že každý začínající DJ měl skutečně profesionální možnosti." říká Chris Roman, Numark Product Manager. "Mixtrack Pro II je dalším krokem této evoluce. A laťka je ještě o poznání výš."

Numark představil také Mixtrack II, novou verzi staršího Mixtrack. Mixtrack II obsahuje stejná vylepšení a aktualizace, které jsou obsažené v Mixtrack Pro II.


Numark představujeiDJ Live II

iDJ Live II - nový, mobilní DJský ovladač, který umožňuje kontrolu široké palety počítačových a mobilních DJských platforem.

Aktualizovaná a vylepšená verze ovladače Numark iDJ Live nabízí moderní nízko-profilový design a USB připojení. To umožňuje práci také mobilním DJům s notebookem. iDJ Live II nabízí standardní rozložení DJských ovládacích prvků, včetně crossfaderu, ovladačů EQ a kapacitních dotekově-citlivých talířů. Zeštíhlena byla celková konstrukce, i nové talíře, které jsou nyní také podsvětlené. V ceně je také rozbočovací kabel na sluchátka/poslechové monitory.

"iDJ Live II rozšiřuje naši původní vizi produktu iDJ Live. Všem dává do rukou plnohodnotné DJské možnosti v kompaktním, komplexním a zábavném balení." řekl Chris Roman, Numark Product Manager.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně