Street Arena - přijďte se obléknout

24.10. 2012 18:57:46 | dodal: butterfly | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Street Arena je dvoudenní prodejní veletrh orientovaný na městkou (street) módu a vybavení určené na skateboard, snowboard a další „boardové“ sporty. Uskuteční se 17. a18. listopadu 2012 v Praze na Výstavišti v Křižíkově Pavilonu E. Vstup je zdarma.

Street Arena

Nový a unikátní projekt Street Arena spojuje svět nakupování toho nejvychytanějšího street, skate a snowboard sortimentu a možnost zažít atmosféru veletrhu světového formátu zaměřeného na street módu. Akce se nechala inspirovat podobnými projekty, které vznikly v zahraničí a velmi dobře fungují a rozrůstají se do stále větších rozměrů. Je určena především pro mladé lidi, kteří tvoří jádro zákazníků těchto značek, nicméně akce je otevřená všem zájemcům bez rozdílu věku. Příjemným bonusem pro návštěvníky je i absence vstupného. Vstup do Street Areny je zdarma.

Veletrh, kterej je prostě nejvíc :)!

Veletrh Street Arena nabídne dvoudenní maraton nakupování, módních přehlídek a promo akcí zásadních značek ze světa street, skate a snowboard kultury a představení nejnovějších trendů. Díky historicky největší koncentraci prodejců se zde návštěvník může obléci od hlavy až k patě, nebo si může pořídit sportovní vybavení a doplňky všeho druhu ze skate a snb odvětví. Prodejní plocha 1900m ² Křižíkova pavilonu zaručuje, že se sem vejdou všichni zásadní výrobci se svými vybranými produkty a všichni známí i začínající prodejci.

Nejžhavější novinky pod jednou střechou

Cílem jednotlivých prodejců bude, prezentovat na svém stánku průřez aktuální nabídky každodenní módy, ale také nové technologie vybavení pro jezdce. Sortiment stánků bude opravdu široký, každý se zde dokáže kompletně obléci včetně veškerých doplňků a to jak na ulici, tak na sjezdovku. Prodejci budou připraveni i na ridery, kteří zde budou chtít za výhodné ceny nakoupit kompletní vybavení na snowboard nebo skate.

Doprovodný program

Po oba dva dny veletrhu budou atmosféru veletrhu podkreslovat DJs na hlavním pódiu a každodenní maraton nakupování se uzavře afterparty mejdanem. Seznam účinkujících je pestrý. Na velkém pódiu uslyšíte během celého dne pestrou selekci breakbeatu, hip hopu, funky, dusbtepu a i drumandbassu.

Více na oficiálních stránkách www.streetarena.cz

Video: Street Arena Veletrh - Trailer

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně