Nizozemec Setrise tentokrát v Brně

18.3. 2012 18:47:24 | dodal: Radek Šnirc | toto je tisková zpráva, redakce neodpovídá za její obsah

Melle Bakker si vyloženě Česko zamiloval, představil se už v pražském Chapeau Rouge, Sasazu nebo ostravském Fabricu a nyní se chystá zazářit i v 7. Nebi v Brně!

Mladý rodák z Utrechtu toho má i přes svůj věk hodně za sebou. Už ve svých osmnácti letech se plně věnuje DJingu, své produkci, PR i vlastímu labelu. Ale pojďme postupně. V roce 2008 si Melle začíná plně uvědomovat svůj umělecký potencionál. Vzhlédnul se ve svých slavných krajanech Arminovi van Buurenovi nebo Tiëstovi a zakládá vlastní label s názvem "Sunset To Sunrise Recordings", kde plánuje vydávat svou produkci. S tracky jako "Sunny Canon", "Susan West" nebo "Restless Prospects" si ho okamžitě začali všímat předním nizozemští Djs a Melle se tak staví za mixpult na mnoha parties po celém Holandsku.

Tam, kde by jeden skončil, on ale teprve startoval. Začíná rozjíždět svou radio show "Sunset To Sunrise" na holandském rádiu Deep FM, kterou postupně převezme víc jak dvacet dalších stanic z Ruska, Nového Zélandu nebo USA. Na jeho labelu začínají vycházet také tracky jiných začínajících holandských DJs a také on sám stále přidává vlastní produkci. Netrvá to dlouho a jeho tracky začínají hrát světoví DJs - Ferry Corsten, Paul van Dyk nebo právě Armin van Buuren a tak Melle začíná pomalu pošilhávat po akcích v zahraničí. To se mu samozřejmě zanedlouho splní a všimne si ho i Benny Benassi, který mu svěřuje remix jeho pokladu Satisfaction. Setrise se ho samozřejmě chopil po svém a vznikl track, který hravají trance DJs po celém světě.

Poslechni si: Benny Benassi presents The Bizz - Satisfaction (Setrise rmx)

Jeho produkce vychází na labelech jako Spinnin’, New State, Armada Music nebo na Tiëstově Black Hole Recordings. Mixmag ho uvadí jako "velice příslibného dechberoucího DJe". Setrise hraje na obrovských eventech v rodném Holandsku i mimo něj po boku těch nejslavnějších DJs a získává tak mraky zkušeností pro svá vlastní vystoupení. Nyní jako headliner velkých akcí objíždí celou Evropu a prezentuje tak svůj velice vyspělý sound.

Do Brna přijede zároveň s celorepublikovou klubovkou Impress a její crew a usadí se 23.března v klubu 7.Nebe. Pokud jste připraveni na světovou trace music, která vás nenechá chladným, tak rozhodně nesmíte chybět!

Video: Setrise in Prague CZ 18.11.2011

PARTYINFO

Impress

23.03.2012 7. Nebe, Brno
DJs: Setrise, Bon Finix, Revis, Hydrophonic, Duncan Grey, Carl Reins
2nd: Jaqullin
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně