Soutěž: Vyhraj balíček k Havana Club Tour de Bar (19.4.2013)

Soutěží se o: Dva z vás, kteří nám zašlou správnou odpověď, získají balíček obsahující jednu lahev autentického kubánského rumu Havana Club Añejo 3 Años, dvě stylové masky, klíčenky a samozřejmě dvě vstupenky na akci HAVANA CLUB TOUR DE BAR 3 v Pardubicích. Nápovědu a více informací o akci najdete na Facebooku akce

V Pardubicích v prostorách malé haly ČEZ Areny proběhne v pátek 19. 4. barmanská přehlídka HAVANA CLUB TOUR DE BAR. Jak se umí otáčet za barem, předvedou zástupci 10 vyhlášených podniků z Pardubic a Hradce Králové. O hudební doprovod se postarají přední čeští DJs v čele s Chrisem Sadlerem, Pavlem Bidlem a dalšími.

Výherci budou obeznámeni e-mailem, případně telefonem. Jména výherců nebudou zveřejňována na Rave.cz z důvodu častého zneužití uvedených jmen. Nejsme schopni garantovat, že promotéři jména výherců na jiných serverech nezveřejní. Uvedené e-maily mohou být použity k občasnému zaslání informační zprávy.

Zpestřením bude vystoupení kubánského zpěváka Dariela a jeho Fresh Reggaeton show. Kolikátý ročník této výjimečné akce se letos koná?
a) První
b) Druhý
c) Třetí

PARTYINFO

Havana Club Tour de Bar 3

19.04.2013 Aréna Pardubice, Pardubice
DJs: Chris Sadler, Pavel Bidlo, Manio, Subgate, Electrohands
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně