Redrum :: Moravian DNB & BREAKZ Server ::
head.gif
menu.gif
  Checkmate - DNB mix (březen 2011)
Redrum pro vás má opět další set k poslechu! Nový kousek pochází z dílny DJe Checkmatea, který si pro vás připravil zhruba 50minutovou vycházku do země nikdy nezpomalujícího beatu! ...
  Panzer - Promo mix (leden 2011)
Už tak dost obsáhlá sbírka Redrum setů se rozrůstá o další kousek. Novinkou je Panzerův lednový promo mix, neradi se opakujeme, ale opět je to jízda!...
press: PERVERSE SLAFKOF 2011 Free openair již tento víkend !!!
hrrnec | 12.07. 2011 | 15:24

Na Redrum stagi se za celý víkend několikrát prostřídá samozřejmě celá Redrum crew, jmenovitě: X.Morph, Vje, Hrr.nec, Pier, Panzer, Mushka, Holder, Helmut, Dreadnot a Checkmate. To samozřejmě není vše a dorazí i nějaký ten host. V pátek se můžete těšit na dva zástupce předního serveru drumandbass.cz – dubňanského mistra precizních mixů Soldika a pražského neuro jezdce jménem C.N.B, ten se ještě v sobotu odpoledne vyšvihne i s psybreakovým setem. V sobotu se svou psytrance sbírkou dorazí i zástupce Planet Blue Society, v Brně dobře známý dj Casper. Další část sobotního dne bude vyhrazena breakům, housíkům a další pohodové hudbě.

V sobotu večer pak přijede Redrum crew popřát k narozeninám jejich dobrý kamarád a také legenda české dnb scény dj Sayko. Hned za ním s kyticí (nebo spíše lahvinkou) v ruce a vinyl bagem na zádech dorazí přerovský Jungling Jay, který se nepochybně pod svým pseudonymem MC Ratjaf*ck chopí i mikrofonu. Stále nestálým hostem na Redrum akcích je i veterán serveru Rave.cz dj Lazzna.

PS_2011.jpg


Stage Perverse Reverse bude letos trošku jiná, než předešlé dvě léta, protože sobotní večer bude zcela zaměřený na electro a breakbeat.
Pátek bude tradičně ve znamení tekkna, kdy se můžete těšit na překvapení v podobě vystoupení francouzského Tabarnaka, který dorazí se svými mašinkami, aby se předvedl se svým livkem. Stejně tak živě s Váma v pátek zacvičí maestro Digital Aerobic.
Na electrobreakovou sobotu si Perversáci připravili taky velmi zajímavého hosta a tím je DJ Orbith, kterého jen tak na free open airu nepotkáte. Ten dorazí na pozvání dvojky Mad Dave a Viva, která v sobotu zahraje v doprovodu MC Vaanta.

Po oba dny se pak za gramcema a mašinkama protočí spousta dalších hostů jako Susa z Disqotek Corp. se svým livkem, barvy boskovického soundu přijedou hájit ZBX a Rencza, za Singular sound dorazí Kungpalo, z brněnského Sektoru 23 zahrají Ethis a Shimaquo a plejádu hostů uzavírá (aspoň pro teď) Tatramat. Samozřejmě nemůže chybět zbytek Perverse Reverse skvadry. Live rozduní svoje mašinky Digital Fazz Zone a desky roztočí Hra.sek a Romcko.

Komu z toho čtení vyhládlo, nechť věří, že i letos za námi dorazí téměř rezidentní pizzerka Těsně Vedle. Přichystáni jsme i na nepřízeň počasí – u obou stagí bude přichystáno zastřešení pro dostatečný počet tancechtivých.

Jen pro upřesnění – co se týče vstupného – to bude jako vždy zdarma. Ti, kdož dorazí autem, nechť si připraví kilčo jako parkovné na celý víkend.

Jinak pár rad jak se na místo dostat: autem z Tišnova směr Bystřice nad Pernštejnem přes Předkláštěří, Borač a Doubravník dorazíte do Černvíra, kde se dáte doprava na Skorotice a po ani ne kilometru jste u louky. Pro romantiky doporučujeme použít vlakovou dopravu do Nedvědic, tam najít kostel a od něj po červené turistické značce pěknou procházkou podél řeky Svratky do Černvíra, kde narazíte na silnici, po ní se dáte doleva a po necelém kilometru jste na louce.

Takže plán na víkend je jasnej, ne?


PERVERSE SLAFKOF
Jungle&tekk free open air
15.-17.7.2011 Černvír

REDRUM stage:
Sayko, Soldik, C.N.B., Jungling Jay, X.Morph, Hrr.nec, Pier, Vje, Panzer, Mushka, Holder, Helmut, Dreadnot, Checkmate, Lazzna, Casper...

PERVERSE REVERSE stage:
Tabarnak live!, Digital Airobic live!, Orbith, ZBX, Kungpalo, Hra.sek, Ethic, Romcko, Digital Fazz Zonelive!, Mad Dave&VIVA + MC VAANT, Susa live!, Rencza, Shimaquo, Tatramat...

Vstup zdarma, parkovné 100,-/auto
Pizzerie Těsně Vedle

Location:
http://www.mapy.cz/#l=1&umc=9la15xUPpV&uml=Perverse%20Slafkof – tady%20to%20bude%20velky&z=14&t=o&u=m&x=16.352182262060744&y=49.44727515745236

Search
         
 
 
Promo
 
ikonka 88x31
logo REDRUM
redrum_logo.gif
RSS feed
rss.gif
Partners
fleda.gif max.gif
brnoinfo.gif dnbsk.gif
dnbcz.gif eastek.gif
badpoint.gif spiral.gif
dvoikatroika.gif blackrainsk.gif
shadowbox.gif breakbeat.gif
pohoncz.gif coderedsk.gif
wkc.gif reversesk.gif
fosny.gif riceandchickensk.gif
delict.gif tridentsk.gif
neurokyme.gif gwost.gif
faval.gif tygri.gif
ytp.gif music.gif
reverseart.gif desky.gif
drtek.gif rebellions.gif
   

Zjištění pageranku

supported by:
rave.gif

fleda.png
rave.png
dnbcz.png
shadowbox.png
magenta.png