Redrum :: Moravian DNB & BREAKZ Server ::
head.gif
menu.gif
  Checkmate - DNB mix (březen 2011)
Redrum pro vás má opět další set k poslechu! Nový kousek pochází z dílny DJe Checkmatea, který si pro vás připravil zhruba 50minutovou vycházku do země nikdy nezpomalujícího beatu! ...
  Panzer - Promo mix (leden 2011)
Už tak dost obsáhlá sbírka Redrum setů se rozrůstá o další kousek. Novinkou je Panzerův lednový promo mix, neradi se opakujeme, ale opět je to jízda!...
press: Bude v pátek na Flédě Vendetka?
Acid | 31.05. 2011 | 19:56

Taky máte neustále alergii? Je vám na zvracení z té modré azurové barvy, která ne a ne ustoupit příjemně uklidňující šedivé obloze? Vadí vám komáři? Určitě vadí. Četli jsme to na facebooku. Skupina zabývající se tímto tématem doslova přetéká přes okraj binární nádoby. Máte fóbii z klíšťat? Víte vlastně, jak nebezpečné jsou choroby, jež klíšťata zarývající se pod kůži, přinášejí? Skrývají se všude. Obzvlášť v trávě sežehnuté kyselým deštěm.

Dělá se vám špatně ze spoře oděných dívek, které potkáváte prostě všude a není před nimi úniku? Kolik z vás již mělo z tohohle důvodu autonehodu? Ne. Opravdu. Tohle není zábava. Tohle je hazardování s vlastním zdravím! A aby toho nebylo málo, tak kluby z prapodivného a nevysvětlitelého důvodu přerušují sezónu a na čas se zavírají.

I nás ale občas přepadne pocit zodpovědnosti. Proto jsme požádali Flédu aby nám alespoň na jeden večer v tomto kritickém období povolila uspořádat večírek. Narazili jsme však na nepřekonatelný odpor. Ten vygradoval až do fáze, kdy UfO použil neuvěřitelné množství nepublikovatelných výrazů, Spool přemýšlel, jak hacknout alespoň web Flédy, Parabot vyhrožoval soudem ve Štrasburku a Kotlyk telefonoval všem známým, vlastnících bojová plemena psů, případně agresívních koček. Až oznámení přítomnosti Ghonzalese druhou stranu obměkčilo.

Tento pátek, 3. června, tedy můžete alespoň ještě jednou uniknout protivně prohřáté noci na malou stage Flédy a společně s námi za zvuků drum´n´bassu, breaku a dubstepu zamáčknout slzu nad vzpomínkou krásného deštivého počasí či zasněžených plání, které má i Charie Sheen tak rád.

3. 6. 11, Fléda, Brno, www.fleda.cz
Start: 21:00, Vstup: ZDARMA / 50,- czk po 22:00

Djs:
Ghonzales (BUSH / Roxy)
UfO, Spool, Parabot, Kotlyk (www.pohon.cz)


Událost na Facebooku - http://www.facebook.com/event.php?eid=190370737676866

Search
         
 
 
Promo
 
ikonka 88x31
logo REDRUM
redrum_logo.gif
RSS feed
rss.gif
Partners
fleda.gif max.gif
brnoinfo.gif dnbsk.gif
dnbcz.gif eastek.gif
badpoint.gif spiral.gif
dvoikatroika.gif blackrainsk.gif
shadowbox.gif breakbeat.gif
pohoncz.gif coderedsk.gif
wkc.gif reversesk.gif
fosny.gif riceandchickensk.gif
delict.gif tridentsk.gif
neurokyme.gif gwost.gif
faval.gif tygri.gif
ytp.gif music.gif
reverseart.gif desky.gif
drtek.gif rebellions.gif
   

Zjištění pageranku

supported by:
rave.gif

fleda.png
rave.png
dnbcz.png
shadowbox.png
magenta.png