Pstruh

Petr.MELICHER (zavinac) rb.cz
Narozeniny JZD  promotion zveřejňují kompletní obsazení
08.02.2017 | Pstruh

Narozeniny JZD promotion zveřejňují kompletní obsazení

Jedna z největších akcí elektronické hudby na Valašsku oslaví 18 let působení JZD Promotion na hudebním poli. Ve Valašských Kloboukách se bude tančit až do ranních hodin na 2 podiích 18. 3. 2017.

Legendární Headroom DJs popřejí Jezeďákům!
01.02.2017 | Pstruh

Legendární Headroom DJs popřejí Jezeďákům!

Přání všech kluberů byla vyslyšena. Je nám ctí oznámit, že po více jak jedenácti letech vystoupí v ČR legendární švédské uskupení Headroom.

Industrialyzer a  Andrea Belluzzi hvězdami techna na Air festivalu!
17.07.2015 | Pstruh

Industrialyzer a Andrea Belluzzi hvězdami techna na Air festivalu!

Jak už naznačují poslední informace, letošní Air festival bude o něco menší. To se však žádným způsobem nepromítne do programu JZD Techno stage, která bude mít line up naopak silnější než v letech minulých. Podtitul pódia „slunce, seno, techno„ jasně napovídá o čem tato stage bude a jak už se stalo malou tradicí, patek bude patřit českým djs a sobota slovenskému techno.

Taneční konec zimy na Valašsku
19.02.2015 | Pstruh

Taneční konec zimy na Valašsku

Zima je stále v plném proudu, a tak je ten nejlepší čas vyrazit do klubů. I když se to nedá porovnávat s hvězdným programem v Roxy, přeci jen je konec února v těchto končinách velice zajímavý a na lákavá jména více než příjemný. Pojďme si chystané akci trochu přiblížit…

Sziget festival již v srpnu
31.07.2014 | Pstruh

Sziget festival již v srpnu

Největší letní událost už je skoro za rohem, kdy od 11. do 17. srpna začne uprostřed Budapešti na ostrově Obudai to pravé festivalové šílenství. Stovky interpretů lákají návštěvníky z celého světa, především díky nim je již více jak 90% vstupenek vyprodáno a u lístků se možná brzy objeví „sold out“.

Taneční párty na Szigetu nabídne Colosseum
03.07.2014 | Pstruh

Taneční párty na Szigetu nabídne Colosseum

Co stage, to originál. Roli „party center“ na letošním Szigetu převezme právě Colosseum. Podium pro všechny příznivce elektronické hudby. Proto nabude i na své velikosti a nabídne kvalitní obsazení.

Longital a DVA poprvé na Szigetu
25.06.2014 | Pstruh

Longital a DVA poprvé na Szigetu

Hned dvojí československé zastoupení bude mít nové Evropské podium na Sziget festivalu.

Alexander Kowalski a Radial hvězdami techna na Air Festivalu
19.05.2014 | Pstruh

Alexander Kowalski a Radial hvězdami techna na Air Festivalu

Po úspěchu v loňském roce na Sun Festivalu, svou techno stage na novém Air festivaluopět vybuduje valašská agentura JZD promotion. Line up bude rozdělen do dvou dnů, kdy v pátek zahrají přední čeští techno djs a v sobotu kolegové ze Slovenska. Každý den bude mít svého zahraničního headlinera a věříme, že se hangár bude otřásat v základech.

Sziget oslaví 22 let
15.04.2014 | Pstruh

Sziget oslaví 22 let

Největší a hudebně nejpestřejší evropský festival na ostrově Obudai v Budapešti sice zveřejnil přes 10% z celkového obsazení festivalu, ale jak se říká, co jméno to lákadlo. Festival se koná každoročně v polovině srpna a trvá celý týden, letos tomu nebude jinak, Budapešť ožije hudbou od 11. – 18. srpna a je se na co těšit.

Loktibrada míří do Berghainu
04.02.2014 | Pstruh

Loktibrada míří do Berghainu

Vůbec první slovenský DJ a producent Loktibrada zahraje v tomto legendárním klubu 15. února. Berlínský Berghain je mnohými považován za jeden z nejlepších klubů na světě, o čemž svědčí i jména, která zde vystupují.

Velká jména na Szigetu
24.01.2014 | Pstruh

Velká jména na Szigetu

I když se největší evropský festival koná až v srpnu, již teď ohlásil první várku jmen. Menší změnou však bude posunutí termínu festivalu až na týden 11-18. 8. 2014.

Zlín ožije hudbou
19.09.2013 | Pstruh

Zlín ožije hudbou

I když nám podzim dýchá na záda a léto se svými hudebními festivaly je nenávratně pryč, objevilo se něco nečekaného. Zajímavá akce, s ještě zajímavějším obsazením a to na nejzajímavějším možném místě.

Pohodový Grape opět nezklamal!
20.08.2013 | Pstruh

Pohodový Grape opět nezklamal!

Do slovenských Piešťan jsme se vrátili po dvou letech. První dva ročníky se nám velice líbily a tak letos padlo jasné rozhodnutí. Po roční pauze jsme se vrátili na místo činu a zkontrolovali, kam se celý festival za čtyři roky své existence posunul. I když každý rok počasí festivalu moc nepřálo, tentokrát jsme vyjeli v sobotu odpoledne za velice příznivých podmínek.

Na The Sun festivalu budou i Valaši!
17.07.2013 | Pstruh

Na The Sun festivalu budou i Valaši!

Ano, i valašská agentura JZD promotion bude mít letos svou stage na Sun Festivalu. Z hangárů uslyšíte po celý víkend kvalitní techno a tech-house.

Bratislava ožila festivalem City Beats
26.06.2013 | Pstruh

Bratislava ožila festivalem City Beats

Po znovuzrozeném, zrušeném a obnoveném Wilsonicu jsme se rozhodli, že nakonec vyjedeme na jiný městský festival do Bratislavy na City Beats. Zvolili jsme čtvrtek.

REKLAMA