Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Srpen 2017
02.08.2017 Středa
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

03.08.2017 Čtvrtek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

04.08.2017 Pátek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

Highjump 2017

Live: Smash Hifi Live, Wohnout, Hentai Corporation
DJs: Stanton Warriors etc.
Web: www.highjump.cz

Lineup

04.08.2017 - 05.08.2017
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Lineup

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

05.08.2017 Sobota
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

Highjump 2017

Live: Smash Hifi Live, Wohnout, Hentai Corporation
DJs: Stanton Warriors etc.
Web: www.highjump.cz

Lineup

04.08.2017 - 05.08.2017
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Lineup

Let it Roll 2017

DJs: Andy C, Camo & Krooked, High Contrast, Netsky, Sigma, Sub Focus, Wilkinson, London Elektricity Big Band etc.

Články

Novinky

Lineup

05.08.2017
Strakonice

letiště

Letištěfest 2017

Live: The Fialky, P.U.M., Cela pro Klárku, Bajadéra Joy, Zničehonic, Krwawý Koleno, Divoký Sny, Budulínek
Vstupné: 150 / 200

06.08.2017 Neděle
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

11.08.2017 Pátek
11.08.2017 - 12.08.2017
Říčany u Prahy

Staré koupaliště

Starák Fest 2017

Live: Smack, Fast Food Orchestra, E!E, Queens Of Everything, The Chancers, Nežfaleš, Hopes, Just For Being, Backfist, Time Shifters, 1st Choice, Crossroads, Forhundrtdtols
DJs: Noisy Pioneers Crew, DCGround DJs, DisCocKs, Mr.Kangaroo, Fatal Noise DJs, Grima, Asyd
Vstupné: 100
Web: www.starak.cz

Lineup

Hrady CZ

Live: Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Vypsaná Fixa, Xindl X, Mandrage, No Name, Sto zvířat, Plexis, Portless, Anna K., Wohnout, Tomáš Klus, Nebe, Trocha klidu, Thom Artway, Ivan Mládek a banjo band
Web: www.moravskehrady.cz

Fotky

Lineup

12.08.2017 Sobota
11.08.2017 - 12.08.2017
Říčany u Prahy

Starák Fest 2017

Live: Smack, Fast Food Orchestra, E!E, Queens Of Everything, The Chancers, Nežfaleš, Hopes, Just For Being, Backfist, Time Shifters, 1st Choice, Crossroads, Forhundrtdtols
DJs: Noisy Pioneers Crew, DCGround DJs, DisCocKs, Mr.Kangaroo, Fatal Noise DJs, Grima, Asyd
Vstupné: 100
Web: www.starak.cz

Lineup

Hrady CZ

Live: Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Vypsaná Fixa, Xindl X, Mandrage, No Name, Sto zvířat, Plexis, Portless, Anna K., Wohnout, Tomáš Klus, Nebe, Trocha klidu, Thom Artway, Ivan Mládek a banjo band
Web: www.moravskehrady.cz

Fotky

Lineup

Mystic Rave 2017

DJs: Just_Me, SY, Lucas Hulan, Thomas Tesla, Alex Neivel, Kirill Astra, Oliver Torr, dMIT.RY, Sta, Daniel George, St.Jakob, Mike Corner, Vik, Eddie Mur, Lillou, Roman Rai, Total Woods

Novinky

13.08.2017 Neděle
13.08.2017
Wien

Traktorfabrik
Summer of Love

Summer of Love

DJs: Luigi Madonna, Charlotte de Witte, Layton Giordani, Sutter Cane, Steve Hope, Chris Nait, Steve Looney, Danny la Vega, Fabian Hofer, Rene Lavice Disaszt, Pandora, Skore, Dubape, Dorian, Construct, Milleks, Mojo, Blind Judge, Lost Content, Phlage, Wingz, Synged, Lph, Empray, Subsilio, Envex, Doree, 5Ha5H, Gosh, Sepia, Loobster, Chronic, Mcs Bombaman + Daxta + Steezy
Vstupné: zdarma
Web: www.summeroflove.at

18.08.2017 Pátek
18.08.2017 - 19.08.2017
Doksy
Klůček

Mácháč 2017

DJs: W&W, Juicy M, Ummet Ozcan, Dannic, Sunnery James + Ryan Marciano, Lost Frequencies, Audiorockers, Chris Sadler, EKG, Enrico, Lady A, Manene, Matamar, Matt Raiden, Michael Burian, nFiX + Candice, Richard Reynolds, Misstress Barbara, Skober, Reinier Zonneveld, Lexlay, Lucca, Orbith, Spiriakos, Džejár, Golpe + hosté
Vstupné: 990

Novinky

Lineup

18.08.2017 - 19.08.2017
Horčápsko

Kačeři 2017

Live: Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline, E!E, Elektrïck Mann, Jiří Schmitzer, Lety mimo, Sourbitch, Nástroj snahy, Molotov party, Duo Sympaťáci, Zlomená 14, Uninvited, Pindy z gyndy
DJs: Lexlay B-Complex, Džejár, Bidlo, Parallel Activity, Biodan, N.Dee, Meli, Stanjah, Robo, Ona, Krastra sound, Duff, Šlapy, Tom P.,Magenta, LuDJek, Czaryfug
Speciality: chill out, dětská zóna, stanové městečko
Vstupné: 200 / 300 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

Lineup

18.08.2017 - 19.08.2017
Benešov

kasárny
Exploration Festival 2017

Exploration Festival 2017

DJs: Black Sun Empire, The Prototypes, Audio, Emperor, Macky Gee, A.M.C, The Panacea, Zombie Cats, Mattiv, Gancher & Ruin, DJ Mad Dog, Delete, Candy Cox, The Speed Freak, Lady Dammage, The Braindrillerz, Mat Weasel Busters, Cybe, Wolfenoiz‘, A-Cray + Pixie, Volume Plus + Suki, Bifidus Aktif + PMDR, X.Morph, Symplex, N:Force + Beesu, Matzet, Shmidoo, Upfockerz, Houbass + Feela, Ghostbusters, Mustaffa + Sheriff, Bicman + Tony Terra, Krowak, Hungry Beats, Golpe, Heavy Noizes, Džejár, Peterson + T-Mass, Maicuss + Michnoss, The Butchers + Daredevils, B.Unq!, DJ Ychy + Calgarry, George Crusher + Dark Wizard, Kurwastyle Project, Hatom, La Dela + N:Force, Sixtas + Crane
Vstupné: 760
Web: www.exploration.cz/cs/home

Novinky

DJs 4 Charity 2017

Live: Shtuby & Band
DJs: Naoki Uda, One way, The Frog + Mistina, Packo Gualandris, Miss Nat-H-Lee, Marco Rota, Eastone, Prague Music Therapy, Elektrabel, Chris Sadler, Orbith, Tráva, Tomas Haverlik, Donna Bucks, Gabanna, Drahosh, Elvira, Denysa, Kan-Jacca, Martini, Schooler, Adri-M, Alexx, Alyosha, Andrew Daren, Bear, Carl King, Cruz, Czida, Dior + Corten, Dubler, Eelke, Enjoy, Fish, Flower, Hasik, Houba, Hugo Mánes, Hulk, Ian Kita, Iary D, Ixer, Jeff B, Johnyx, Josh Singer, Junior Jan, Ke3n, Kollmixx, Lee Harvey, Liner + Mark B, Lord K, Lucasch, Luis, Mark Smith, Martin Kepy, Mickey B, Mildee, Mirkin, Miss Rodez, Monique, Mort'n, Oggy, Paul Hubiss, Peter Damage, Peter Pea, Phunkist, Rado, Raggamamma, Reznyk, Ronnie, Saddan, Scarpo, Scorn, Scroogee + Tony T, Slave Zero, Spirit, Sunchez, Susa, Survey Petticoat, T-Raidr, Tonsils Emergency, Tuko Ramirez, Typhone, Uteru5, Van Drift, VK Studio, Vojte, Voodoo Piet, Wattoom, Wiit + Czida, XTR etc.
Speciality: 6 hudebních scén, charitativní vinotéka
Vstupné: 200 / 300
Web: www.djs4charity.cz

Lineup

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Lineup

19.08.2017 Sobota
18.08.2017 - 19.08.2017
Doksy
Klůček

Mácháč 2017

DJs: W&W, Juicy M, Ummet Ozcan, Dannic, Sunnery James + Ryan Marciano, Lost Frequencies, Audiorockers, Chris Sadler, EKG, Enrico, Lady A, Manene, Matamar, Matt Raiden, Michael Burian, nFiX + Candice, Richard Reynolds, Misstress Barbara, Skober, Reinier Zonneveld, Lexlay, Lucca, Orbith, Spiriakos, Džejár, Golpe + hosté
Vstupné: 990

Novinky

Lineup

18.08.2017 - 19.08.2017
Horčápsko

Kačeři 2017

Live: Tatabojs, Vypsaná Fixa, Skyline, E!E, Elektrïck Mann, Jiří Schmitzer, Lety mimo, Sourbitch, Nástroj snahy, Molotov party, Duo Sympaťáci, Zlomená 14, Uninvited, Pindy z gyndy
DJs: Lexlay B-Complex, Džejár, Bidlo, Parallel Activity, Biodan, N.Dee, Meli, Stanjah, Robo, Ona, Krastra sound, Duff, Šlapy, Tom P.,Magenta, LuDJek, Czaryfug
Speciality: chill out, dětská zóna, stanové městečko
Vstupné: 200 / 300 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

Lineup

18.08.2017 - 19.08.2017
Benešov
Exploration Festival 2017

Exploration Festival 2017

DJs: Black Sun Empire, The Prototypes, Audio, Emperor, Macky Gee, A.M.C, The Panacea, Zombie Cats, Mattiv, Gancher & Ruin, DJ Mad Dog, Delete, Candy Cox, The Speed Freak, Lady Dammage, The Braindrillerz, Mat Weasel Busters, Cybe, Wolfenoiz‘, A-Cray + Pixie, Volume Plus + Suki, Bifidus Aktif + PMDR, X.Morph, Symplex, N:Force + Beesu, Matzet, Shmidoo, Upfockerz, Houbass + Feela, Ghostbusters, Mustaffa + Sheriff, Bicman + Tony Terra, Krowak, Hungry Beats, Golpe, Heavy Noizes, Džejár, Peterson + T-Mass, Maicuss + Michnoss, The Butchers + Daredevils, B.Unq!, DJ Ychy + Calgarry, George Crusher + Dark Wizard, Kurwastyle Project, Hatom, La Dela + N:Force, Sixtas + Crane
Vstupné: 760
Web: www.exploration.cz/cs/home

Novinky

DJs 4 Charity 2017

Live: Shtuby & Band
DJs: Naoki Uda, One way, The Frog + Mistina, Packo Gualandris, Miss Nat-H-Lee, Marco Rota, Eastone, Prague Music Therapy, Elektrabel, Chris Sadler, Orbith, Tráva, Tomas Haverlik, Donna Bucks, Gabanna, Drahosh, Elvira, Denysa, Kan-Jacca, Martini, Schooler, Adri-M, Alexx, Alyosha, Andrew Daren, Bear, Carl King, Cruz, Czida, Dior + Corten, Dubler, Eelke, Enjoy, Fish, Flower, Hasik, Houba, Hugo Mánes, Hulk, Ian Kita, Iary D, Ixer, Jeff B, Johnyx, Josh Singer, Junior Jan, Ke3n, Kollmixx, Lee Harvey, Liner + Mark B, Lord K, Lucasch, Luis, Mark Smith, Martin Kepy, Mickey B, Mildee, Mirkin, Miss Rodez, Monique, Mort'n, Oggy, Paul Hubiss, Peter Damage, Peter Pea, Phunkist, Rado, Raggamamma, Reznyk, Ronnie, Saddan, Scarpo, Scorn, Scroogee + Tony T, Slave Zero, Spirit, Sunchez, Susa, Survey Petticoat, T-Raidr, Tonsils Emergency, Tuko Ramirez, Typhone, Uteru5, Van Drift, VK Studio, Vojte, Voodoo Piet, Wattoom, Wiit + Czida, XTR etc.
Speciality: 6 hudebních scén, charitativní vinotéka
Vstupné: 200 / 300
Web: www.djs4charity.cz

Lineup

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Lineup

Okoř 2017

Live: Miro Žbirka, MIG 21, Václav Neckář, No Name, Marek Ztracený & Marta Jandová, Eddie Stoilow, Vypsaná fiXa etc.
Web: www.festivalokor.cz

Lineup

24.08.2017 Čtvrtek
24.08.2017
Berlin

Kolonnadenhof der Museumsinsel
25.08.2017 Pátek
25.08.2017 - 26.08.2017
Vroutek

Rock for Churchill 2017

Live: Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Peter Bjorn and John, Triggerfinger, Dub Phizix & Strategy, J.A.R., Tata Bojs, Gaia Mesiah, Priessnitz, Vypsaná fiXa, Mydy Rabycad, Skyline, PSH, Prago Union, Paulie Garand & Idea, Kapitán Demo, Hentai Corporation, Krucipüsk, Circus Brothers, Wild Tides, U-Prag, The Atavists, The Drain, Vanua 2, Blind Definition
DJs: Roni Size, Zinc etc.
Web: www.rfch.cz

Lineup

25.08.2017 - 26.08.2017
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Tiskové zprávy

Lineup

25.08.2017 - 26.08.2017
Praha

Štvanice

Soundfeer Summer Festival 2017

DJs: D.A.V.E. The Drummer, Joyce Muniz, Chicago Loop, Atomic Hooligan + hosti

Novinky

26.08.2017 Sobota
26.08.2017 - 27.08.2017
Amsterdam

Floriade Terrain
Mysteryland 2017

Mysteryland 2017

DJs: Deadmau5, Alesso, Alok, Broederliefde, Charming Horses, Craig David Presents Ts5, Hannah Wants, Kshmr, Showtek, Tinlicker, Yellow Claw, Armin Van Buuren, Axwell Λ Ingrosso, Benny Rodrigues, Digital Farm Animals, Made In June, Oliver Heldens, Sam Feldt (Live), Sunnery James & Ryan Marciano, Bolier, Chocolate Puma, Curbi, Dastic, Dvbbs, Kryder, Lucas & Steve, Mike Williams, Sander Van Doorn, Tony Junior, Trobi, Above & Beyond, Cleavage (live), Dante Klein, Gorgon City (live), Klingande (live), Netsky (live), Sigma (live), Adrenalize, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, D-block & S-te-fan, Dr. Rude, Frequencerz & Bass Chaserz, Gunz For Hire, Sound Rush, Wildstylez, B-front & Phuture Noize, Code Black, Coone, Cyber, The Darkraver, DJ Isaac, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Ran-D, Zatox, Sven Väth, Extrawelt (live), Ferro, Ilario Alicante, Markus Fix, Olivier Weiter, Butch, Einzelkind, Karotte, Kölsch, Nastia, Tim Green, Jamie Jones, Carl Cox, Chris Stussy, Dubfire, Joseph Capriati, Robert James, Dave Clarke, Jeff Rushin, Marcel Fengler, Miss Kittin, Rebekah, Rod, Artistic Raw, Cmc$, Dabutes, Dj Serg, Fatman Scoop, Girls Love DJs, Puinhoop Kollektiv, Rico South, Sanka Soundsystem, Team Rush Hour, Walter Looks, Ape Drums, Boaz Van De Beatz, Boombox Cartel, Dillon Francis, Flosstradamus, Grandtheft, Hasse De Moor, Lady Bee, Nghtmre, Troyboi, Bastian Bux, Benny Rodrigues & Michel De Hey, De La Swing, Ici Sans Merci, Marc Maya, Nic Fanciulli, Paco Osuna, Andres Campo, Bram Fidder, Eats Everything, Paul Ritch, Toni Varga, Cream, Deejay Prime, DJ Moortje & Mc Geoneal, Dj Turne, Djoevenile, Drivah, Krijn In De Kosmos & Jeansolo, Mula B & Louis, Poke, Sbmg, Snelle Jelle, Waxfiend, Yung Internet, Zwart Licht, Abstract, Cream, DJ Puffy, Freddy Moreira, Hato, Jack Jameson, Jaziah, Johnny 500, The Partysquad, Phalerieau & Mc Alainde Lon, Raynor Bruges, Andy C, Frankee, June Miller, Lfm, Nymfo, Teddy Killerz, Wilkinson DJ Set Feat. MC Ad-Apt, Camo & Krooked, Etherwood, Fred V & Grafix, Krakota, Makoto, Metrik, Nu:logic (Nu:tone & Logistics), DJ Shirley Macholina, Doppelgang, Joost Van Bellen, Disctwins, Doppelgang, Joost Van Bellen, Ted Langenbach, Eja Penelope, Eversines, Florinsz Janvier, Guido De Beer, Jaimer Vincentie, Camiel Daamen, David Hülsken, Florinsz Janvier, Xtcyn, Daisy‘s DJ Team, David Ghetto, Just Freak, Kny, Rave Van Fortuin, Rob De Nice, Alamaison & Sunny, Julio & Baby Jesus, Mikey Nice, Rave Van Fortuin
Vstupné: 75 / 110 €
Web: www.mysteryland.nl

Články

25.08.2017 - 26.08.2017
Vroutek

Rock for Churchill 2017

Live: Irie Révoltés, Ky-Mani Marley, Peter Bjorn and John, Triggerfinger, Dub Phizix & Strategy, J.A.R., Tata Bojs, Gaia Mesiah, Priessnitz, Vypsaná fiXa, Mydy Rabycad, Skyline, PSH, Prago Union, Paulie Garand & Idea, Kapitán Demo, Hentai Corporation, Krucipüsk, Circus Brothers, Wild Tides, U-Prag, The Atavists, The Drain, Vanua 2, Blind Definition
DJs: Roni Size, Zinc etc.
Web: www.rfch.cz

Lineup

25.08.2017 - 26.08.2017
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Vladimir 518, Mig 21, Visací zámek, Majk Spirit + H16, Richard Müller, Smrtislav, Vypsaná Fixa, Rybičky 48, Horkýže Slíže etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Tiskové zprávy

Lineup

27.08.2017 Neděle
26.08.2017 - 27.08.2017
Amsterdam
Mysteryland 2017

Mysteryland 2017

DJs: Deadmau5, Alesso, Alok, Broederliefde, Charming Horses, Craig David Presents Ts5, Hannah Wants, Kshmr, Showtek, Tinlicker, Yellow Claw, Armin Van Buuren, Axwell Λ Ingrosso, Benny Rodrigues, Digital Farm Animals, Made In June, Oliver Heldens, Sam Feldt (Live), Sunnery James & Ryan Marciano, Bolier, Chocolate Puma, Curbi, Dastic, Dvbbs, Kryder, Lucas & Steve, Mike Williams, Sander Van Doorn, Tony Junior, Trobi, Above & Beyond, Cleavage (live), Dante Klein, Gorgon City (live), Klingande (live), Netsky (live), Sigma (live), Adrenalize, Atmozfears, Bass Modulators, Brennan Heart, D-block & S-te-fan, Dr. Rude, Frequencerz & Bass Chaserz, Gunz For Hire, Sound Rush, Wildstylez, B-front & Phuture Noize, Code Black, Coone, Cyber, The Darkraver, DJ Isaac, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Ran-D, Zatox, Sven Väth, Extrawelt (live), Ferro, Ilario Alicante, Markus Fix, Olivier Weiter, Butch, Einzelkind, Karotte, Kölsch, Nastia, Tim Green, Jamie Jones, Carl Cox, Chris Stussy, Dubfire, Joseph Capriati, Robert James, Dave Clarke, Jeff Rushin, Marcel Fengler, Miss Kittin, Rebekah, Rod, Artistic Raw, Cmc$, Dabutes, Dj Serg, Fatman Scoop, Girls Love DJs, Puinhoop Kollektiv, Rico South, Sanka Soundsystem, Team Rush Hour, Walter Looks, Ape Drums, Boaz Van De Beatz, Boombox Cartel, Dillon Francis, Flosstradamus, Grandtheft, Hasse De Moor, Lady Bee, Nghtmre, Troyboi, Bastian Bux, Benny Rodrigues & Michel De Hey, De La Swing, Ici Sans Merci, Marc Maya, Nic Fanciulli, Paco Osuna, Andres Campo, Bram Fidder, Eats Everything, Paul Ritch, Toni Varga, Cream, Deejay Prime, DJ Moortje & Mc Geoneal, Dj Turne, Djoevenile, Drivah, Krijn In De Kosmos & Jeansolo, Mula B & Louis, Poke, Sbmg, Snelle Jelle, Waxfiend, Yung Internet, Zwart Licht, Abstract, Cream, DJ Puffy, Freddy Moreira, Hato, Jack Jameson, Jaziah, Johnny 500, The Partysquad, Phalerieau & Mc Alainde Lon, Raynor Bruges, Andy C, Frankee, June Miller, Lfm, Nymfo, Teddy Killerz, Wilkinson DJ Set Feat. MC Ad-Apt, Camo & Krooked, Etherwood, Fred V & Grafix, Krakota, Makoto, Metrik, Nu:logic (Nu:tone & Logistics), DJ Shirley Macholina, Doppelgang, Joost Van Bellen, Disctwins, Doppelgang, Joost Van Bellen, Ted Langenbach, Eja Penelope, Eversines, Florinsz Janvier, Guido De Beer, Jaimer Vincentie, Camiel Daamen, David Hülsken, Florinsz Janvier, Xtcyn, Daisy‘s DJ Team, David Ghetto, Just Freak, Kny, Rave Van Fortuin, Rob De Nice, Alamaison & Sunny, Julio & Baby Jesus, Mikey Nice, Rave Van Fortuin
Vstupné: 75 / 110 €
Web: www.mysteryland.nl

Články

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně