Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští měsíc
01.08.2018 Středa
01.08.2018 - 05.08.2018
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2018

Dekmantel Festival 2018

DJs: A.R.E. Project - Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being + Sarathy Korwar, Alessandro Cortini, An-i (live), Broken English Club (live), Bruxas, Call Super, Carista, Carl Craig Synthesizer Ensemble, Cashu, Charlotte Bendiks, Clara 3000, Clark presents Death Peak, DâM FunK, Daniele Baldelli, Daphni, Dazion (live), Dekmantel Soundsystem, Detroit In Effect, DJ Bone, DJ Nobu, DJ Stingray, Donato Dozzy, DVS1, Ece Özel + Zozo, Elena Colombi, Errorsmith (live), Fixmer + McCarthy (live), Floating Points (dj), Four Tet (live), Gesloten Cirkel (live), Gilb'R + Max Abysmal, Goldie + DJ Randall - Metalheadz Classics, Halal + Relaxer (live), Helena Hauff, Identified Patient, Insanlar, Jah Shaka, James Holden + The Animal Spirits, Jamie xx, Jasper Wolff + Maarten Mittendorff, JASSS, Job Sifre, John Maus, John Talabot, Joy Orbison, Juju + Jordash + Shawn Rudiman (live), Karen Gwyer (live), Khidja (live), Laraaji, Lena Willikens, LSD - Function, Luke Slater + Steve Bicknell (live), Mafalda, Mama Snake + Solid Blake, Mariel Ito, Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force (live), Matrixxman, Modeselektor (dj), Mount Kimbie (live), Mr. Scruff, Objekt, OKO DJ, Optimo, Or:la, Orbital (live), Oscar Mulero, Palmbomen II (live), Palms Trax, Pan Daijing, Parrish Smith, Patrick Russell, Phase Fatale (live), Phuong-Dan, Powder, Raime (live), Randomer, Regis + Veronica Vasicka, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Samuel Kerridge (live), Sassy J, Selvagem, Shackleton (live), Shanti Celeste, Silent Servant, Skatebård, Source Direct + Special Request, Space Dimension Controller (live), Stanislav Tolkachev (live), Steffi, Tangerine Dream, Terry + Gyan Riley, The Advent (90s electro live set), The Bug (ft. Miss Red) (live), Thundercat, Tim Hecker, Tolouse Low Trax (live), Tom Trago, Unit Moebius (live), Varg (live), Voiski (live), Volition Immanent (live), Woody'92, Xosar (live), Yasuaki Shimizu, Young Marco (live), Yves Tumor
Vstupné: 136 - 171 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2018 Čtvrtek
01.08.2018 - 05.08.2018
Amsterdam
Dekmantel Festival 2018

Dekmantel Festival 2018

DJs: A.R.E. Project - Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being + Sarathy Korwar, Alessandro Cortini, An-i (live), Broken English Club (live), Bruxas, Call Super, Carista, Carl Craig Synthesizer Ensemble, Cashu, Charlotte Bendiks, Clara 3000, Clark presents Death Peak, DâM FunK, Daniele Baldelli, Daphni, Dazion (live), Dekmantel Soundsystem, Detroit In Effect, DJ Bone, DJ Nobu, DJ Stingray, Donato Dozzy, DVS1, Ece Özel + Zozo, Elena Colombi, Errorsmith (live), Fixmer + McCarthy (live), Floating Points (dj), Four Tet (live), Gesloten Cirkel (live), Gilb'R + Max Abysmal, Goldie + DJ Randall - Metalheadz Classics, Halal + Relaxer (live), Helena Hauff, Identified Patient, Insanlar, Jah Shaka, James Holden + The Animal Spirits, Jamie xx, Jasper Wolff + Maarten Mittendorff, JASSS, Job Sifre, John Maus, John Talabot, Joy Orbison, Juju + Jordash + Shawn Rudiman (live), Karen Gwyer (live), Khidja (live), Laraaji, Lena Willikens, LSD - Function, Luke Slater + Steve Bicknell (live), Mafalda, Mama Snake + Solid Blake, Mariel Ito, Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force (live), Matrixxman, Modeselektor (dj), Mount Kimbie (live), Mr. Scruff, Objekt, OKO DJ, Optimo, Or:la, Orbital (live), Oscar Mulero, Palmbomen II (live), Palms Trax, Pan Daijing, Parrish Smith, Patrick Russell, Phase Fatale (live), Phuong-Dan, Powder, Raime (live), Randomer, Regis + Veronica Vasicka, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Samuel Kerridge (live), Sassy J, Selvagem, Shackleton (live), Shanti Celeste, Silent Servant, Skatebård, Source Direct + Special Request, Space Dimension Controller (live), Stanislav Tolkachev (live), Steffi, Tangerine Dream, Terry + Gyan Riley, The Advent (90s electro live set), The Bug (ft. Miss Red) (live), Thundercat, Tim Hecker, Tolouse Low Trax (live), Tom Trago, Unit Moebius (live), Varg (live), Voiski (live), Volition Immanent (live), Woody'92, Xosar (live), Yasuaki Shimizu, Young Marco (live), Yves Tumor
Vstupné: 136 - 171 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

03.08.2018 Pátek
03.08.2018 - 05.08.2018
Ogrodzieniec (Pol)

Bungalowdorf
Nachtdigital Flex 2018

Nachtdigital Flex 2018

DJs: Beatrice Dillon, Bjarki, Blawan, Burnt Friedman, Courtesy, Cubic Space Collective, Demdike Stare, DJ Dustin, Don't DJ, Evigt Mörker, Holz, Izabel, Jan Schulte, Kinzo Chrome, Maayan Nidam, Make Me, Manuel Stallbaumer &+ Stefan Schmidt-Dichte, Mozhgan, Objekt, Optimo, Paquita Gordon, Portable, Roxymore, Sofay, Steffen Bennemann, Violet, VTSS, Wolf Müller & Niklas Wandt, XDB, Bender, Cmd Q, Map.ache, Mary Yalex, Polo, Sevensol, Underspreche, Adel Akram, Ana Bogner, Ben UFO, Chilling The Do, DJ Carpet Crawler 3000, Et Kin, Feuerbach, Good News, Huerco S, Johanna Knutsson, Michelson, Nina, OneTake, Trester, Vai, Weber, Wolf Müller + Cass
Vstupné: 140 €
Web: www.nachtdigital.de

Články

Nature One 2018

DJs: Aka Aka, Alex M.O.R.P.H., Aly & Fila, Andy Düx, Arjun Vagale, Borgeous, Boris Brejcha, Boy Kiss Girl, Charlotte de Witte, Cuebrick, Dave202, Dax J, Dirty Doering, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Dune, Emmanuel Top aka BBE + Fred Hush, Felix Kröcher, Format:B, Hugel, Johan Gielen, Johannes Heil, Jonathan Kaspar, Joseph Capriati, Julian Jeweil, Karotte, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lexer, Lexy & K-Paul, Lovra, Mat.Joe, Max Manie, Mijk van Dijk, Moguai, Moonbootica, NatureOne Inc., Neelix, Niereich, Nina Kraviz, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul van Dyk, Plastik Funk, Roter & Lewis, Sam Feldt, Standerwick, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Talla +. Taucher, The Czap, The Glitch Mob, Thomas Hoffknecht, Tube & Berger, Twcor, Woody van Eyden + Alex M.O.R.P.H.
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.i-motion.events

Články

01.08.2018 - 05.08.2018
Amsterdam
Dekmantel Festival 2018

Dekmantel Festival 2018

DJs: A.R.E. Project - Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being + Sarathy Korwar, Alessandro Cortini, An-i (live), Broken English Club (live), Bruxas, Call Super, Carista, Carl Craig Synthesizer Ensemble, Cashu, Charlotte Bendiks, Clara 3000, Clark presents Death Peak, DâM FunK, Daniele Baldelli, Daphni, Dazion (live), Dekmantel Soundsystem, Detroit In Effect, DJ Bone, DJ Nobu, DJ Stingray, Donato Dozzy, DVS1, Ece Özel + Zozo, Elena Colombi, Errorsmith (live), Fixmer + McCarthy (live), Floating Points (dj), Four Tet (live), Gesloten Cirkel (live), Gilb'R + Max Abysmal, Goldie + DJ Randall - Metalheadz Classics, Halal + Relaxer (live), Helena Hauff, Identified Patient, Insanlar, Jah Shaka, James Holden + The Animal Spirits, Jamie xx, Jasper Wolff + Maarten Mittendorff, JASSS, Job Sifre, John Maus, John Talabot, Joy Orbison, Juju + Jordash + Shawn Rudiman (live), Karen Gwyer (live), Khidja (live), Laraaji, Lena Willikens, LSD - Function, Luke Slater + Steve Bicknell (live), Mafalda, Mama Snake + Solid Blake, Mariel Ito, Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force (live), Matrixxman, Modeselektor (dj), Mount Kimbie (live), Mr. Scruff, Objekt, OKO DJ, Optimo, Or:la, Orbital (live), Oscar Mulero, Palmbomen II (live), Palms Trax, Pan Daijing, Parrish Smith, Patrick Russell, Phase Fatale (live), Phuong-Dan, Powder, Raime (live), Randomer, Regis + Veronica Vasicka, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Samuel Kerridge (live), Sassy J, Selvagem, Shackleton (live), Shanti Celeste, Silent Servant, Skatebård, Source Direct + Special Request, Space Dimension Controller (live), Stanislav Tolkachev (live), Steffi, Tangerine Dream, Terry + Gyan Riley, The Advent (90s electro live set), The Bug (ft. Miss Red) (live), Thundercat, Tim Hecker, Tolouse Low Trax (live), Tom Trago, Unit Moebius (live), Varg (live), Voiski (live), Volition Immanent (live), Woody'92, Xosar (live), Yasuaki Shimizu, Young Marco (live), Yves Tumor
Vstupné: 136 - 171 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

04.08.2018 Sobota
03.08.2018 - 05.08.2018
Ogrodzieniec (Pol)
Nachtdigital Flex 2018

Nachtdigital Flex 2018

DJs: Beatrice Dillon, Bjarki, Blawan, Burnt Friedman, Courtesy, Cubic Space Collective, Demdike Stare, DJ Dustin, Don't DJ, Evigt Mörker, Holz, Izabel, Jan Schulte, Kinzo Chrome, Maayan Nidam, Make Me, Manuel Stallbaumer &+ Stefan Schmidt-Dichte, Mozhgan, Objekt, Optimo, Paquita Gordon, Portable, Roxymore, Sofay, Steffen Bennemann, Violet, VTSS, Wolf Müller & Niklas Wandt, XDB, Bender, Cmd Q, Map.ache, Mary Yalex, Polo, Sevensol, Underspreche, Adel Akram, Ana Bogner, Ben UFO, Chilling The Do, DJ Carpet Crawler 3000, Et Kin, Feuerbach, Good News, Huerco S, Johanna Knutsson, Michelson, Nina, OneTake, Trester, Vai, Weber, Wolf Müller + Cass
Vstupné: 140 €
Web: www.nachtdigital.de

Články

Nature One 2018

DJs: Aka Aka, Alex M.O.R.P.H., Aly & Fila, Andy Düx, Arjun Vagale, Borgeous, Boris Brejcha, Boy Kiss Girl, Charlotte de Witte, Cuebrick, Dave202, Dax J, Dirty Doering, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Dune, Emmanuel Top aka BBE + Fred Hush, Felix Kröcher, Format:B, Hugel, Johan Gielen, Johannes Heil, Jonathan Kaspar, Joseph Capriati, Julian Jeweil, Karotte, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lexer, Lexy & K-Paul, Lovra, Mat.Joe, Max Manie, Mijk van Dijk, Moguai, Moonbootica, NatureOne Inc., Neelix, Niereich, Nina Kraviz, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul van Dyk, Plastik Funk, Roter & Lewis, Sam Feldt, Standerwick, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Talla +. Taucher, The Czap, The Glitch Mob, Thomas Hoffknecht, Tube & Berger, Twcor, Woody van Eyden + Alex M.O.R.P.H.
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.i-motion.events

Články

01.08.2018 - 05.08.2018
Amsterdam
Dekmantel Festival 2018

Dekmantel Festival 2018

DJs: A.R.E. Project - Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being + Sarathy Korwar, Alessandro Cortini, An-i (live), Broken English Club (live), Bruxas, Call Super, Carista, Carl Craig Synthesizer Ensemble, Cashu, Charlotte Bendiks, Clara 3000, Clark presents Death Peak, DâM FunK, Daniele Baldelli, Daphni, Dazion (live), Dekmantel Soundsystem, Detroit In Effect, DJ Bone, DJ Nobu, DJ Stingray, Donato Dozzy, DVS1, Ece Özel + Zozo, Elena Colombi, Errorsmith (live), Fixmer + McCarthy (live), Floating Points (dj), Four Tet (live), Gesloten Cirkel (live), Gilb'R + Max Abysmal, Goldie + DJ Randall - Metalheadz Classics, Halal + Relaxer (live), Helena Hauff, Identified Patient, Insanlar, Jah Shaka, James Holden + The Animal Spirits, Jamie xx, Jasper Wolff + Maarten Mittendorff, JASSS, Job Sifre, John Maus, John Talabot, Joy Orbison, Juju + Jordash + Shawn Rudiman (live), Karen Gwyer (live), Khidja (live), Laraaji, Lena Willikens, LSD - Function, Luke Slater + Steve Bicknell (live), Mafalda, Mama Snake + Solid Blake, Mariel Ito, Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force (live), Matrixxman, Modeselektor (dj), Mount Kimbie (live), Mr. Scruff, Objekt, OKO DJ, Optimo, Or:la, Orbital (live), Oscar Mulero, Palmbomen II (live), Palms Trax, Pan Daijing, Parrish Smith, Patrick Russell, Phase Fatale (live), Phuong-Dan, Powder, Raime (live), Randomer, Regis + Veronica Vasicka, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Samuel Kerridge (live), Sassy J, Selvagem, Shackleton (live), Shanti Celeste, Silent Servant, Skatebård, Source Direct + Special Request, Space Dimension Controller (live), Stanislav Tolkachev (live), Steffi, Tangerine Dream, Terry + Gyan Riley, The Advent (90s electro live set), The Bug (ft. Miss Red) (live), Thundercat, Tim Hecker, Tolouse Low Trax (live), Tom Trago, Unit Moebius (live), Varg (live), Voiski (live), Volition Immanent (live), Woody'92, Xosar (live), Yasuaki Shimizu, Young Marco (live), Yves Tumor
Vstupné: 136 - 171 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

05.08.2018 Neděle
03.08.2018 - 05.08.2018
Ogrodzieniec (Pol)
Nachtdigital Flex 2018

Nachtdigital Flex 2018

DJs: Beatrice Dillon, Bjarki, Blawan, Burnt Friedman, Courtesy, Cubic Space Collective, Demdike Stare, DJ Dustin, Don't DJ, Evigt Mörker, Holz, Izabel, Jan Schulte, Kinzo Chrome, Maayan Nidam, Make Me, Manuel Stallbaumer &+ Stefan Schmidt-Dichte, Mozhgan, Objekt, Optimo, Paquita Gordon, Portable, Roxymore, Sofay, Steffen Bennemann, Violet, VTSS, Wolf Müller & Niklas Wandt, XDB, Bender, Cmd Q, Map.ache, Mary Yalex, Polo, Sevensol, Underspreche, Adel Akram, Ana Bogner, Ben UFO, Chilling The Do, DJ Carpet Crawler 3000, Et Kin, Feuerbach, Good News, Huerco S, Johanna Knutsson, Michelson, Nina, OneTake, Trester, Vai, Weber, Wolf Müller + Cass
Vstupné: 140 €
Web: www.nachtdigital.de

Články

Nature One 2018

DJs: Aka Aka, Alex M.O.R.P.H., Aly & Fila, Andy Düx, Arjun Vagale, Borgeous, Boris Brejcha, Boy Kiss Girl, Charlotte de Witte, Cuebrick, Dave202, Dax J, Dirty Doering, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Dune, Emmanuel Top aka BBE + Fred Hush, Felix Kröcher, Format:B, Hugel, Johan Gielen, Johannes Heil, Jonathan Kaspar, Joseph Capriati, Julian Jeweil, Karotte, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lexer, Lexy & K-Paul, Lovra, Mat.Joe, Max Manie, Mijk van Dijk, Moguai, Moonbootica, NatureOne Inc., Neelix, Niereich, Nina Kraviz, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul van Dyk, Plastik Funk, Roter & Lewis, Sam Feldt, Standerwick, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Talla +. Taucher, The Czap, The Glitch Mob, Thomas Hoffknecht, Tube & Berger, Twcor, Woody van Eyden + Alex M.O.R.P.H.
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.i-motion.events

Články

01.08.2018 - 05.08.2018
Amsterdam
Dekmantel Festival 2018

Dekmantel Festival 2018

DJs: A.R.E. Project - Shabaka Hutchings, Hieroglyphic Being + Sarathy Korwar, Alessandro Cortini, An-i (live), Broken English Club (live), Bruxas, Call Super, Carista, Carl Craig Synthesizer Ensemble, Cashu, Charlotte Bendiks, Clara 3000, Clark presents Death Peak, DâM FunK, Daniele Baldelli, Daphni, Dazion (live), Dekmantel Soundsystem, Detroit In Effect, DJ Bone, DJ Nobu, DJ Stingray, Donato Dozzy, DVS1, Ece Özel + Zozo, Elena Colombi, Errorsmith (live), Fixmer + McCarthy (live), Floating Points (dj), Four Tet (live), Gesloten Cirkel (live), Gilb'R + Max Abysmal, Goldie + DJ Randall - Metalheadz Classics, Halal + Relaxer (live), Helena Hauff, Identified Patient, Insanlar, Jah Shaka, James Holden + The Animal Spirits, Jamie xx, Jasper Wolff + Maarten Mittendorff, JASSS, Job Sifre, John Maus, John Talabot, Joy Orbison, Juju + Jordash + Shawn Rudiman (live), Karen Gwyer (live), Khidja (live), Laraaji, Lena Willikens, LSD - Function, Luke Slater + Steve Bicknell (live), Mafalda, Mama Snake + Solid Blake, Mariel Ito, Mark Ernestus’ Ndagga Rhythm Force (live), Matrixxman, Modeselektor (dj), Mount Kimbie (live), Mr. Scruff, Objekt, OKO DJ, Optimo, Or:la, Orbital (live), Oscar Mulero, Palmbomen II (live), Palms Trax, Pan Daijing, Parrish Smith, Patrick Russell, Phase Fatale (live), Phuong-Dan, Powder, Raime (live), Randomer, Regis + Veronica Vasicka, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Samuel Kerridge (live), Sassy J, Selvagem, Shackleton (live), Shanti Celeste, Silent Servant, Skatebård, Source Direct + Special Request, Space Dimension Controller (live), Stanislav Tolkachev (live), Steffi, Tangerine Dream, Terry + Gyan Riley, The Advent (90s electro live set), The Bug (ft. Miss Red) (live), Thundercat, Tim Hecker, Tolouse Low Trax (live), Tom Trago, Unit Moebius (live), Varg (live), Voiski (live), Volition Immanent (live), Woody'92, Xosar (live), Yasuaki Shimizu, Young Marco (live), Yves Tumor
Vstupné: 136 - 171 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

10.08.2018 Pátek

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

11.08.2018 Sobota

Komec Fest

DJs: Deniz Bul, LaDiDa, Thin & Thick, Hydrophonic, Scorn, Ixer, Corten, Paul Hubiss, Greeshock + Iwa Sven, Wita Sax, BlackFox, W.DJ, Mendoza, Siki, Pukachu, Funk Halen, Laero, Vejruff
Speciality: dekorace, chill zone
Web: www.facebook.com/komecfest

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

17.08.2018 Pátek
17.08.2018
Říčany u Prahy

Staré koupaliště

Starák Fest 2018

Live: Hentai Corporation, Rest, SPS, Skywalker, The Chancers, Burning Steps, Brando's Eyes, Jet8, The Atavists, Rastafidli Orkestra, Fall From Everest, Crossroads, FG
DJs: MikkiM, Southern Vision Crew, Rich, Fatal Noise Djs, Bica, Coolcream, Asyd, Mr.Kangaroo + Story + Francesco
Vstupné: 150
Web: www.starak.cz

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

17.08.2018 - 18.08.2018
Horčápsko

Kačeři 2018

Live: Pipes and Pints, Tune circus, Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers, Duo Sympaťáci
DJs: Horacio Cruz, B-Complex, Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, Magenta sound, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music
Speciality: stanové městečko
Vstupné: 400 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

18.08.2018 Sobota
18.08.2018
Amsterdam

NDSM

Drumcode Festival 2018

DJs: Adam Beyer, Adam Port b2b &me, Amelie Lens, Arjun Vagale, Bart Skils, Boxia, Dense & Pika, Enrico Sangiuliano, Harvey McKay, Ida Engberg, Ilario Alicante, Joel Mull, Joseph Capriati, Julian Jeweil, La Fleur, Layton Giordani, Luigi Madonna & Roberto Capuano, Marco Faraone, Mark Reeve, Nick Curly, Nicole Moudaber, Pan-Pot, Pig&Dan, Reset Robot, Tiger Stripes

Články

18.08.2018
Rotterdam
Rotterdam Rave Festival 2018

Rotterdam Rave Festival 2018

DJs: Nina Kraviz, Speedy J, Anotr, Ben Buitendijk, Boris Ross, AnD (live), MPIA3 (live), Dax J, Deniro, Headstrong (aka Randomer & Clouds), Karim Soliman, Michel de Hey + Benny Rodrigues, Paula Temple + Rebekah, Remco Beekwilder, Rowen Clark, Stranger
Vstupné: 35 €
Web: www.rotterdamrave.com

Články

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

17.08.2018 - 18.08.2018
Horčápsko

Kačeři 2018

Live: Pipes and Pints, Tune circus, Prago union, Kapitán Demo, E!E, Cocotte Minute, Pawnshop, Branko's Bridge, Pindy z gyndy, Roofers, Duo Sympaťáci
DJs: Horacio Cruz, B-Complex, Pixie, Subgate, Roberto Chochola, N. Dee, Spiriakos, Jindřich Vacek, Sla_M, Tom P, Meli, Jakobeen, KRA-STRA sound, Fedy, Magenta sound, Robo, Ona, Wasily, Czaryfug, Overdose Music
Speciality: stanové městečko
Vstupné: 400 / 450
Web: www.kaceri-festival.cz

23.08.2018 Čtvrtek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 Pátek
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 - 25.08.2018
Vroutek

Rock for Churchill 2018

Live: Lamb, The Subways, Paddy & The Rats, Polemic + Dr. Ring Ding, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra etc.

24.08.2018 - 25.08.2018
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

25.08.2018 Sobota
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

24.08.2018 - 25.08.2018
Vroutek

Rock for Churchill 2018

Live: Lamb, The Subways, Paddy & The Rats, Polemic + Dr. Ring Ding, N.O.H.A., Wohnout, Pipes and Pints, Mydy Rabycad, Fast Food Orchestra etc.

24.08.2018 - 25.08.2018
Bouzov
Hrad Bouzov

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.moravskehrady.cz

Okoř

Live: Chinaski, Tomáš Klus, Michal Hrůza, Anna K, Xindl X, TH!S, Mirai a Yo Yo Band
Web: www.festivalokor.cz

26.08.2018 Neděle
23.08.2018 - 26.08.2018
Daresbury
Creamfields 2018

Creamfields 2018

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Kryder, Bruno Martini, Jack Eye Jones, DJ S.K.T, Kideko, George Kwali, Michael Calfan, Nathan Dawe, Philip George, D.O.D, Kris Kross Amsterdam, Jack Wins, Lil Rockit, Joel Rogers, Paul Nunn & James Glover, Strictly Underground, Ricochet Musica, The Chainsmokers, Sigma, Martin Solveig, Sigala, Carl Cox, Nicole Moudaber, Darren Emerson, Carlo Lio, Jon Rundell, Harvey McKay, Fabio Neural, Armin van Buuren, W&W, Fedde Le Grand, David Gravell, Dubvision, Ruben De Ronde, Vini Vici, Chase & Status , DJ EZ, Kurupt FM, Matrix & Futurebound, Klose One, Understate, Hannah Wants, Jamie Jones, Joseph Capriati, Green Velvet, Patrick Topping, Richy Ahmed, Mark Jenkyns, Andy C, Wilkinson , Roni Size, Rene Lavice, Frankee, Sound In Noise, Tonn Piper, AD-APT, 2Shy, SASASAS, Camelphat, Sonny Fodera, Dennis Cruz, Mihalis Safras, Pirupa, Sander van Doorn, Ummet Ozcan, Dimitri Vangelis & Wyman, Firebeatz, Julian Jordan, Junior J, RobbieG, Will Sparks, Kutski, Code Black, Darren Styles, Joey Riot, MKN, AV18, Obsession Danny Burch, Anthony Probyn, Jemmy, Andy Joyce, Adam Cartwright, Bernie Lee, Mike Catherall, Danny Whitehead, Aaron Amihere, Jono Robertson, Brad Hogan, Major Lazer, Annie Mac, Giggs, Disciples, Axwell & Ingrosso, Dimitri Vegas & Like Mike, Galantis, Timmy Trumpet, Nicky Romero, Above & Beyond, Steve Angello, Virtual Self, Danny Howard, Grum, Spencer Brown, Oliver Smith, Gareth Wyn, Marco Carola, Loco Dice, Alan Fitzpatrick, Camelphat, B.Traits, Sasha & John Digweed, Diplo, Dillon Francis, A-Trak, Valentino Khan, Party Favor, Ape Drums, Krept X Konan, Mistajam, Ramz, Holy Goof, Darkzy, Jaykae, Friend Within, Sir Spyro, Conducta, Mollie Collins, Sian Anderson feat. Big Jabba Jones, Sammy Porter, Dobby, Stefflon Don, Luciano, Pete Tong, Hot Since 82, Joris Voorn, Skream, Mason Collective, The Black Madonna, Laidback Luke, Benny Benassi, Tom Zanetti & K.O Kane, Bassjackers, Mattn, Ben Nicky, Teddy Cream, Joel Fletcher, Sunset Bros, Natalie Sax, Leftfield, James Zabiela, Dave Seaman, Justin Robertson, Stuart Hodson, Samuel Lamont, Kenny Muir, Steve Parry, Solarstone, Giuseppe Ottaviani, Menno De Jong, Alex M.O.R.P.H, ReOrder, Shugz, Liam Wilson & Dan Dobson, Pete Bromage, Jamie Cooper & B.Vis, Andy Mac, Sean Hughes, James Dutton, Josh Demello, Alan Hartley, Jamie Trippier, Liam Cors, Lee Bullock, Jon Coburn, Ian McGaw, Tiësto, Hardwell, Don Diablo, Mike Williams, Martin Garrix, Fatboy Slim, Oliver Heldens, Faithless, Lost Frequencies, Justin Mylo, Eric Prydz presents HOLO, Adam Beyer, Kölsch, Dusky, Cristoph, Alesso, Tchami & Malaa (No Redemption), Sunnery James & Ryan Marciano, Third Party, Anton Powers, Duke Dumont, MK, Armand van Helden, Idris Elba, Detlef, Eli & Fur, KC Lights, Groove Armada, Rudimental, Sub Focus, Goldie, High Contrast, Friction, Dimension, Majestic, North Base, Sven Väth, Eats Everything, Yousef, Solardo, Lewis Boardman, Ki Creighton, Maya Jane Coles, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Aly & Fila, John O’Callaghan, Bryan Kearney, John 00 Fleming, Rob Harnetty, Paul Oakenfold, Scot Project, Alex Kidd, Andy Whitby, Organ Donors, Rob Tissera, Klubfiller & MC Storm, Energy Syndicate, Shaun T, Reklus, Phil Mackintosh, Seb Fontaine, Tall Paul, K-Klass, Tilt, Paul Bleasdale, Andy Carroll, George Kafetzis & Rue Jay, Ricco, Ed Mackie, Billie Clements, Chris Wright, Thomas Tuft, Mr Cousens, Sam Rice, Hardman & Devall, Darren Donnelly, Jae Holmes
Web: www.creamfields.com

Články

31.08.2018 Pátek
31.08.2018 - 01.09.2018
Bezděz
Hrad Bezděz

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.
Web: www.ceskehrady.cz

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně