Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
23.03.2018 Pátek
23.03.2018 - 25.03.2018

Bayfront Park
Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

DJs: Afrojack, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Snake, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Eric Prydz, Flosstradamus, Hardwell, Empire of the Sun (live), Infected Mushroom (live), Tchami + Malaa (live), Jamie Jones, Jackmaster + Eats Everything + Skream + Seth Troxler, Joseph Capriati, Kaskade, Maceo Plex, Marshmello, Nicky Romero, RL Grime, Sasha + Digweed, Steve Aoki, Tiësto, Virtualself, Fedde Le Grand, Josh Wink, Nic Fanciulli, Rezz, San Holo, Slushi, Vini Vici
Vstupné: 379,95 - 1499,95 (VIP) $
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Paul van Dyk

DJs: Paul van Dyk + hosti
Speciality: tour From then on

24.03.2018 Sobota
23.03.2018 - 25.03.2018
Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

DJs: Afrojack, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Snake, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Eric Prydz, Flosstradamus, Hardwell, Empire of the Sun (live), Infected Mushroom (live), Tchami + Malaa (live), Jamie Jones, Jackmaster + Eats Everything + Skream + Seth Troxler, Joseph Capriati, Kaskade, Maceo Plex, Marshmello, Nicky Romero, RL Grime, Sasha + Digweed, Steve Aoki, Tiësto, Virtualself, Fedde Le Grand, Josh Wink, Nic Fanciulli, Rezz, San Holo, Slushi, Vini Vici
Vstupné: 379,95 - 1499,95 (VIP) $
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

90s Time Travel Rave

DJs: Dune, Da Hool aka DJ Hooligan, Kai Tracid, DJ Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ
Vstupné: 599 - ?
Web: www.timetravel-event.com

Články

25.03.2018 Neděle
23.03.2018 - 25.03.2018
Ultra Music Festival

Ultra Music Festival

DJs: Afrojack, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Snake, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Eric Prydz, Flosstradamus, Hardwell, Empire of the Sun (live), Infected Mushroom (live), Tchami + Malaa (live), Jamie Jones, Jackmaster + Eats Everything + Skream + Seth Troxler, Joseph Capriati, Kaskade, Maceo Plex, Marshmello, Nicky Romero, RL Grime, Sasha + Digweed, Steve Aoki, Tiësto, Virtualself, Fedde Le Grand, Josh Wink, Nic Fanciulli, Rezz, San Holo, Slushi, Vini Vici
Vstupné: 379,95 - 1499,95 (VIP) $
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

30.03.2018 Pátek

Awakenings: Good Friday Special

DJs: Ben Klock + Marcel Dettmann, Chris Liebing, Rødhåd, Kobosil
Vstupné: 50 €

Lineup

31.03.2018 Sobota
31.03.2018 - 01.04.2018
Amsterdam

NDSM Docklands
DGTL Amsterdam 2018

DGTL Amsterdam 2018

Live: Stephan Bodzin, Recondite, Dax J, Telefon Tel Aviv, Schwarzmann, Seth Schwarz, Satori, Pin Up Club, Red Axes, Romare, Palmbomen II & Betonkust, Monolink, Nathan Fake, Dollkraut, Aleksi Perälä
DJs: Âme, Floating Points b2b Hunee, Hot Since 82, Jeff Mills, Laurent Garnier, Maceo Plex, Mano Le Tough, Maya Jane Coles, Modeselektor, Speedy J, Tale Of Us, Albert van Abbe, Amelie Lens, Applescal, Awanto 3, Ben Buitendijk, Blawan, Call Super, CC:DISCO!, Cinnaman, Damian Lazarus, De Sluwe Vos, Denis Sulta, DJ Dustin, DVS1, Eats Everything, Elias Mazian b2b Jasper Wolff, Ferro, Gerd Janson, HAAi, Honey Dijon, Ida Engberg, Jackmaster, Job Jobse, Job Sifre, JP Enfant, Kamma, Mall Grab, Man Power, Nightmares on Wax, Oberman, Oceanic, Oliver Koletzki, Or:la, Philou Louzolo, Samuel Deep, Sandrien, Tom Trago, Tracey, Tunnelvisions
Vstupné: 30 / 135 €
Web: www.dgtl.nl

Články

Awakenings: Easter Special by Night

DJs: Pan-Pot, Joris Voorn, Kölsch, Konstantin, Prunk + Chris Stussy
Vstupné: 50 €

Lineup

01.04.2018 Neděle

Awakenings: Easter Special By Day

DJs: Sven Väth, Monika Kruse, Dubfire, 2000 and One, Ilario Alicante, Sam Paganini
Vstupné: 50 €

Lineup

31.03.2018 - 01.04.2018
Amsterdam
DGTL Amsterdam 2018

DGTL Amsterdam 2018

Live: Stephan Bodzin, Recondite, Dax J, Telefon Tel Aviv, Schwarzmann, Seth Schwarz, Satori, Pin Up Club, Red Axes, Romare, Palmbomen II & Betonkust, Monolink, Nathan Fake, Dollkraut, Aleksi Perälä
DJs: Âme, Floating Points b2b Hunee, Hot Since 82, Jeff Mills, Laurent Garnier, Maceo Plex, Mano Le Tough, Maya Jane Coles, Modeselektor, Speedy J, Tale Of Us, Albert van Abbe, Amelie Lens, Applescal, Awanto 3, Ben Buitendijk, Blawan, Call Super, CC:DISCO!, Cinnaman, Damian Lazarus, De Sluwe Vos, Denis Sulta, DJ Dustin, DVS1, Eats Everything, Elias Mazian b2b Jasper Wolff, Ferro, Gerd Janson, HAAi, Honey Dijon, Ida Engberg, Jackmaster, Job Jobse, Job Sifre, JP Enfant, Kamma, Mall Grab, Man Power, Nightmares on Wax, Oberman, Oceanic, Oliver Koletzki, Or:la, Philou Louzolo, Samuel Deep, Sandrien, Tom Trago, Tracey, Tunnelvisions
Vstupné: 30 / 135 €
Web: www.dgtl.nl

Články

07.04.2018 Sobota

Time Warp 2018

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amberoom, Apollonia, Ben Klock, Boris Brejcha, Chris Liebing, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Jon Rundell, Joseph Capriati, Karotte, Konstantin Sibold, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Monika Kruse, Nastia, Nick Curly, Nicolas Lutz, Nina Kraviz, Pan-Pot, Paula Temple, Raresh, Ricardo Villalobos, Rødhåd, Sasch BBC, Seebase, Seth Troxler, SHDW & Obscure Shape, Solomun, Sonja Moonear, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers
Vstupné: 79 / 179 €
Web: www.time-warp.de

Články

12.04.2018 Čtvrtek
12.04.2018 - 15.04.2018
Crans-Montana
Caprices Festival 2018

Caprices Festival 2018

DJs: Sven Väth, Paul Kalkbrenner (live), Cobblestone Jazz (live), DeWalta + Mike Shannon (live), Guti (live), Henrik Schwarz (live), Matador (live), Guillaume + The Coutu Dumonts (live), Luciano, Ben Klock, Adam Beyer, Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire, Ripperton, Sonja Moonear, Paul Ritch, Cristi Cons, Vlad Caia, Mischa Blanos, Gianni Callipari, Amir Javasoul, Argenis Brito, Denis Korablev, Patrice Baumel, Andrey Pushkarev, Archie Hamilton, Giorgio Maulini, James Mc Hale, Ambivalent, Enos, Monika Kruse, Andre Galluzzi
Vstupné: 6.100
Web: www.caprices.ch

13.04.2018 Pátek
12.04.2018 - 15.04.2018
Crans-Montana
Caprices Festival 2018

Caprices Festival 2018

DJs: Sven Väth, Paul Kalkbrenner (live), Cobblestone Jazz (live), DeWalta + Mike Shannon (live), Guti (live), Henrik Schwarz (live), Matador (live), Guillaume + The Coutu Dumonts (live), Luciano, Ben Klock, Adam Beyer, Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire, Ripperton, Sonja Moonear, Paul Ritch, Cristi Cons, Vlad Caia, Mischa Blanos, Gianni Callipari, Amir Javasoul, Argenis Brito, Denis Korablev, Patrice Baumel, Andrey Pushkarev, Archie Hamilton, Giorgio Maulini, James Mc Hale, Ambivalent, Enos, Monika Kruse, Andre Galluzzi
Vstupné: 6.100
Web: www.caprices.ch

14.04.2018 Sobota
12.04.2018 - 15.04.2018
Crans-Montana
Caprices Festival 2018

Caprices Festival 2018

DJs: Sven Väth, Paul Kalkbrenner (live), Cobblestone Jazz (live), DeWalta + Mike Shannon (live), Guti (live), Henrik Schwarz (live), Matador (live), Guillaume + The Coutu Dumonts (live), Luciano, Ben Klock, Adam Beyer, Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire, Ripperton, Sonja Moonear, Paul Ritch, Cristi Cons, Vlad Caia, Mischa Blanos, Gianni Callipari, Amir Javasoul, Argenis Brito, Denis Korablev, Patrice Baumel, Andrey Pushkarev, Archie Hamilton, Giorgio Maulini, James Mc Hale, Ambivalent, Enos, Monika Kruse, Andre Galluzzi
Vstupné: 6.100
Web: www.caprices.ch

15.04.2018 Neděle
12.04.2018 - 15.04.2018
Crans-Montana
Caprices Festival 2018

Caprices Festival 2018

DJs: Sven Väth, Paul Kalkbrenner (live), Cobblestone Jazz (live), DeWalta + Mike Shannon (live), Guti (live), Henrik Schwarz (live), Matador (live), Guillaume + The Coutu Dumonts (live), Luciano, Ben Klock, Adam Beyer, Âme, Ricardo Villalobos, Dubfire, Ripperton, Sonja Moonear, Paul Ritch, Cristi Cons, Vlad Caia, Mischa Blanos, Gianni Callipari, Amir Javasoul, Argenis Brito, Denis Korablev, Patrice Baumel, Andrey Pushkarev, Archie Hamilton, Giorgio Maulini, James Mc Hale, Ambivalent, Enos, Monika Kruse, Andre Galluzzi
Vstupné: 6.100
Web: www.caprices.ch

30.04.2018 Pondělí

Mayday

DJs: Sven Väth, Adam Beyer, BMG (live), Friends of Mayday (live), Lexy & K-Paul (live), Rotterdam Terror Corps (live), Tensor & Re-Direction (live), Charlotte De Witte, Chris Liebing, Klaudia Gawlas, Ferry Corsten, Mark Reeve, Moonbootica, Aly & Fila, Airtunes, Angerfist, Björn Torwellen, Cuebrick, Danielle Diaz, Hooligan, Juliet Sikora, Kutski, MC H, Neelix, Ophidian, Pecekeeper, Pappenheimer, Paul Elstak, Ran-D, Talla + Taucher, Tha Watcher, Tieum, Warface, Zakari + Blange, Zatox
Vstupné: 58 €

Články

05.05.2018 Sobota
05.05.2018 - 06.05.2018
Amsterdam

Green Park
Music on Festival 2018

Music on Festival 2018

DJs: Marco Carola, Apollonia, Benny Rodrigues, Claude VonStroke, Joey Daniel, Leon, Loco Dice, Luciano, Miss Kittin, Oxia, Paco Osuna, Sam Paganini, Secret Cinema + Egbert, Stacey Pullen, The Martinez Brothers
Web: www.musiconfestival.nl

Články

06.05.2018 Neděle
05.05.2018 - 06.05.2018
Amsterdam
Music on Festival 2018

Music on Festival 2018

DJs: Marco Carola, Apollonia, Benny Rodrigues, Claude VonStroke, Joey Daniel, Leon, Loco Dice, Luciano, Miss Kittin, Oxia, Paco Osuna, Sam Paganini, Secret Cinema + Egbert, Stacey Pullen, The Martinez Brothers
Web: www.musiconfestival.nl

Články

11.05.2018 Pátek

UP Music Festival 2018

DJs: Agustin Alvarez, Anthea, Apollonia, Ark3r, Barac, Bella Sarris, Brothers Black, Bruno Curtis, Dmitry, Eddie Mur, Ellen Alien, Em Ju Es Aj Si, Fatty M, Ion Ludwig, Janeret, Johanna Schneider, Jorgos, Luigi Tozzi, Magda, Molly, Nils Weiman, Oliver Torr, Oshana, Per Hammar, Praslesh, Ricardo Villalobos, Schwa, Sonja Moonear, Topper, Varhat, Vik, Yan & Alfred Czital
Vstupné: 800

Články

Magnetic Festival

DJs: Axwell Λ Ingrosso, Will Sparks, Third Party, John Culter + more to be announced
Vstupné: 1690 / 1790 / 1890
Web: www.magneticfestival.com

12.05.2018 Sobota

UP Music Festival 2018

DJs: Agustin Alvarez, Anthea, Apollonia, Ark3r, Barac, Bella Sarris, Brothers Black, Bruno Curtis, Dmitry, Eddie Mur, Ellen Alien, Em Ju Es Aj Si, Fatty M, Ion Ludwig, Janeret, Johanna Schneider, Jorgos, Luigi Tozzi, Magda, Molly, Nils Weiman, Oliver Torr, Oshana, Per Hammar, Praslesh, Ricardo Villalobos, Schwa, Sonja Moonear, Topper, Varhat, Vik, Yan & Alfred Czital
Vstupné: 800

Články

13.05.2018 Neděle

UP Music Festival 2018

DJs: Agustin Alvarez, Anthea, Apollonia, Ark3r, Barac, Bella Sarris, Brothers Black, Bruno Curtis, Dmitry, Eddie Mur, Ellen Alien, Em Ju Es Aj Si, Fatty M, Ion Ludwig, Janeret, Johanna Schneider, Jorgos, Luigi Tozzi, Magda, Molly, Nils Weiman, Oliver Torr, Oshana, Per Hammar, Praslesh, Ricardo Villalobos, Schwa, Sonja Moonear, Topper, Varhat, Vik, Yan & Alfred Czital
Vstupné: 800

Články

22.05.2018 Úterý
26.05.2018 Sobota
26.05.2018
Nijmegen

De Berendonck
Emporium 2018: Hollywood
26.05.2018 - 28.05.2018
Detroit

MI
Movement Festival

Movement Festival

DJs: Ø [Phase], Andrés, Antenes, Anthony Parasole, Avalon Emerson, Badbadnotgood, Beautiful Swimmers, Bevlove, Black Noi$e, Carl Craig, Carlos Souffront + Bill Converse, Aurora Halal (live), Blake Baxter (live), Ectomorph (live), Inner City (live), Gaiser (live), KiNK (live), Milan Ariel (live), Phuture (live), Shigeto (live), Stone Owl (live), Waajeed (live) Charlotte de Witte, Christian Smith, Chuck Daniels Clark Warner, Claude VonStroke, Count Mack, Delano Smith Diplo, 3000, Godfather, Holographic, Hype + Hazard, Premier, Stingray Dubfire, Eats Everything, Ed Rush & Optical, Eddie Fowlkes, Ellen Allien, Eris Drew, Fisher, Gene Farris, Golf Clap, Helena Hauff, Hito, Ida Engberg, J.Phlip, John Digweed, John "Jammin" Collins, Joseph Capriati, Justin Martin, Kenny Larkin, Kevin Saunderson, Kweku Saunderson, Laurent Garnier Latmun, Lee Burridge, Loco Dice + The Martinez Brothers, Luciano, Maceo Plex, MANIK, Marcel Dettmann, Marco Shuttle, Mark Flash, Marshall Applewhite, Mija, Mike Huckaby, Modeselektor DJs, Nastia, Nina Kraviz, Öona Dahl, Patrick Russell, Radio Slave, REZZ, Seth Troxler, Shady P, Solardo, Stacey "Hotwaxx" Hale, Stacey Pullen, Steve Bicknell, The Saunderson Brothers, Tiga, Todd Osborn, Too Short, Will Sessions and Amp Fiddler featuring Dames Brown Wu-Tang Clan 25th Anniversary
Vstupné: $175
Web: movement.us

Články

27.05.2018 Neděle
26.05.2018 - 28.05.2018
Detroit
Movement Festival

Movement Festival

DJs: Ø [Phase], Andrés, Antenes, Anthony Parasole, Avalon Emerson, Badbadnotgood, Beautiful Swimmers, Bevlove, Black Noi$e, Carl Craig, Carlos Souffront + Bill Converse, Aurora Halal (live), Blake Baxter (live), Ectomorph (live), Inner City (live), Gaiser (live), KiNK (live), Milan Ariel (live), Phuture (live), Shigeto (live), Stone Owl (live), Waajeed (live) Charlotte de Witte, Christian Smith, Chuck Daniels Clark Warner, Claude VonStroke, Count Mack, Delano Smith Diplo, 3000, Godfather, Holographic, Hype + Hazard, Premier, Stingray Dubfire, Eats Everything, Ed Rush & Optical, Eddie Fowlkes, Ellen Allien, Eris Drew, Fisher, Gene Farris, Golf Clap, Helena Hauff, Hito, Ida Engberg, J.Phlip, John Digweed, John "Jammin" Collins, Joseph Capriati, Justin Martin, Kenny Larkin, Kevin Saunderson, Kweku Saunderson, Laurent Garnier Latmun, Lee Burridge, Loco Dice + The Martinez Brothers, Luciano, Maceo Plex, MANIK, Marcel Dettmann, Marco Shuttle, Mark Flash, Marshall Applewhite, Mija, Mike Huckaby, Modeselektor DJs, Nastia, Nina Kraviz, Öona Dahl, Patrick Russell, Radio Slave, REZZ, Seth Troxler, Shady P, Solardo, Stacey "Hotwaxx" Hale, Stacey Pullen, Steve Bicknell, The Saunderson Brothers, Tiga, Todd Osborn, Too Short, Will Sessions and Amp Fiddler featuring Dames Brown Wu-Tang Clan 25th Anniversary
Vstupné: $175
Web: movement.us

Články

28.05.2018 Pondělí
26.05.2018 - 28.05.2018
Detroit
Movement Festival

Movement Festival

DJs: Ø [Phase], Andrés, Antenes, Anthony Parasole, Avalon Emerson, Badbadnotgood, Beautiful Swimmers, Bevlove, Black Noi$e, Carl Craig, Carlos Souffront + Bill Converse, Aurora Halal (live), Blake Baxter (live), Ectomorph (live), Inner City (live), Gaiser (live), KiNK (live), Milan Ariel (live), Phuture (live), Shigeto (live), Stone Owl (live), Waajeed (live) Charlotte de Witte, Christian Smith, Chuck Daniels Clark Warner, Claude VonStroke, Count Mack, Delano Smith Diplo, 3000, Godfather, Holographic, Hype + Hazard, Premier, Stingray Dubfire, Eats Everything, Ed Rush & Optical, Eddie Fowlkes, Ellen Allien, Eris Drew, Fisher, Gene Farris, Golf Clap, Helena Hauff, Hito, Ida Engberg, J.Phlip, John Digweed, John "Jammin" Collins, Joseph Capriati, Justin Martin, Kenny Larkin, Kevin Saunderson, Kweku Saunderson, Laurent Garnier Latmun, Lee Burridge, Loco Dice + The Martinez Brothers, Luciano, Maceo Plex, MANIK, Marcel Dettmann, Marco Shuttle, Mark Flash, Marshall Applewhite, Mija, Mike Huckaby, Modeselektor DJs, Nastia, Nina Kraviz, Öona Dahl, Patrick Russell, Radio Slave, REZZ, Seth Troxler, Shady P, Solardo, Stacey "Hotwaxx" Hale, Stacey Pullen, Steve Bicknell, The Saunderson Brothers, Tiga, Todd Osborn, Too Short, Will Sessions and Amp Fiddler featuring Dames Brown Wu-Tang Clan 25th Anniversary
Vstupné: $175
Web: movement.us

Články

22.06.2018 Pátek

Prague Metronome Festival 2018

Live: The Chemical Brothers, Tom Odell, John Cale, Tata Bojs, Midi lidi, Zrní, Umakart, Sister Bliss a další
DJs: Faithless DJs
Web: www.metronomefestival.cz/cz

Články

23.06.2018 Sobota

Prague Metronome Festival 2018

Live: The Chemical Brothers, Tom Odell, John Cale, Tata Bojs, Midi lidi, Zrní, Umakart, Sister Bliss a další
DJs: Faithless DJs
Web: www.metronomefestival.cz/cz

Články

04.07.2018 Středa
04.07.2018 - 08.07.2018
Zamárdi

Balaton Sound 2018

DJs: The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Snake, Jonas Blue, Martin Garrix, Nervo, Timmy Trumpet, Ty Dolla Sign, W & W etc.
Web: www.balatonsound.com/cz

04.07.2018 - 06.07.2018
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2018

Live: The Prodigy, Skillet, Sick Puppies, In This Moment, Pop Evil etc.
DJs:
Vstupné: 1.600

Články

Beats for Love 2018

DJs: Alan Walker, Youngr (live), Dannic, Luca Agnelli etc.

05.07.2018 Čtvrtek

Pohoda 2018

Live: The Chemical Brothers, Little Dragon, Aurora, Fink, Calexico, El Gusto, La Femme, This Is The Kit, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Mitch & Mitch, Rebel Babel + další
DJs:
Web: www.pohodafestival.sk

Články

04.07.2018 - 08.07.2018
Zamárdi

Balaton Sound 2018

DJs: The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Snake, Jonas Blue, Martin Garrix, Nervo, Timmy Trumpet, Ty Dolla Sign, W & W etc.
Web: www.balatonsound.com/cz

04.07.2018 - 06.07.2018
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2018

Live: The Prodigy, Skillet, Sick Puppies, In This Moment, Pop Evil etc.
DJs:
Vstupné: 1.600

Články

Beats for Love 2018

DJs: Alan Walker, Youngr (live), Dannic, Luca Agnelli etc.

06.07.2018 Pátek
06.07.2018 - 08.07.2018

Poljud
Ultra Europe

Ultra Europe

DJs: Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, David Guetta, DJ Snake, Eric Prydz, Galantis, Hardwell, Marco Carola, Marshmello, Steve Angello, The Chainsmokers a další
Vstupné: 149 €
Web: www.ultraeurope.com

Články

Novinky

04.07.2018 - 08.07.2018
Zamárdi

Balaton Sound 2018

DJs: The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Snake, Jonas Blue, Martin Garrix, Nervo, Timmy Trumpet, Ty Dolla Sign, W & W etc.
Web: www.balatonsound.com/cz

Pohoda 2018

Live: The Chemical Brothers, Little Dragon, Aurora, Fink, Calexico, El Gusto, La Femme, This Is The Kit, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Mitch & Mitch, Rebel Babel + další
DJs:
Web: www.pohodafestival.sk

Články

04.07.2018 - 06.07.2018
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2018

Live: The Prodigy, Skillet, Sick Puppies, In This Moment, Pop Evil etc.
DJs:
Vstupné: 1.600

Články

Beats for Love 2018

DJs: Alan Walker, Youngr (live), Dannic, Luca Agnelli etc.

06.07.2018 - 09.07.2018
Eindhoven

Velder Woods
We Are Electric Weekender 2018

We Are Electric Weekender 2018

Live: The Prodigy
DJs: Paul Kalkbrenner, Oliver Heldens, De Jeugd Van Tegenwoordig, Netsky, Modeselektor, Slushii, Black Sun Empire, Benny Rodrigues, Chocolate Puma, Kraantje Pappie, Eric Prydz, Justice, Dave Clarke, Gramatik, MHD, Noisia, Vitalic, San Holo, Zwart Licht, Equalz
Vstupné: 84 €
Web: www.we-are-electric.com

Články

07.07.2018 Sobota
06.07.2018 - 08.07.2018
Ultra Europe

Ultra Europe

DJs: Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, David Guetta, DJ Snake, Eric Prydz, Galantis, Hardwell, Marco Carola, Marshmello, Steve Angello, The Chainsmokers a další
Vstupné: 149 €
Web: www.ultraeurope.com

Články

Novinky

04.07.2018 - 08.07.2018
Zamárdi

Balaton Sound 2018

DJs: The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Snake, Jonas Blue, Martin Garrix, Nervo, Timmy Trumpet, Ty Dolla Sign, W & W etc.
Web: www.balatonsound.com/cz

Pohoda 2018

Live: The Chemical Brothers, Little Dragon, Aurora, Fink, Calexico, El Gusto, La Femme, This Is The Kit, Reykjavíkurdætur, Zeal & Ardor, Mitch & Mitch, Rebel Babel + další
DJs:
Web: www.pohodafestival.sk

Články

Beats for Love 2018

DJs: Alan Walker, Youngr (live), Dannic, Luca Agnelli etc.

06.07.2018 - 09.07.2018
Eindhoven
We Are Electric Weekender 2018

We Are Electric Weekender 2018

Live: The Prodigy
DJs: Paul Kalkbrenner, Oliver Heldens, De Jeugd Van Tegenwoordig, Netsky, Modeselektor, Slushii, Black Sun Empire, Benny Rodrigues, Chocolate Puma, Kraantje Pappie, Eric Prydz, Justice, Dave Clarke, Gramatik, MHD, Noisia, Vitalic, San Holo, Zwart Licht, Equalz
Vstupné: 84 €
Web: www.we-are-electric.com

Články

08.07.2018 Neděle
06.07.2018 - 08.07.2018
Ultra Europe

Ultra Europe

DJs: Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Axwell / Ingrosso, Carl Cox, David Guetta, DJ Snake, Eric Prydz, Galantis, Hardwell, Marco Carola, Marshmello, Steve Angello, The Chainsmokers a další
Vstupné: 149 €
Web: www.ultraeurope.com

Články

Novinky

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně