Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: 13.Červenec 2018
13.07.2018 Pátek

Exit Festival 2018

DJs: Adam Beyer + Ida Engberg, After Affair, Amelie Lens, Anastasia Kristensen, Avoid Aka Vladimir Aćić, Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Craig, D.R.N.D.Y, Dana Ruh, Disciples, Dj Jock, Dušan Nikolić + Runy, Filip Xavi, Guy Gerber, Joseph Capriati, Kölsch, Maceo Plex, Marko Nastić, Nina Kraviz, Richie Hawtin, Rødhåd, Solomun, Tale Of Us, Wise D & Kobe, Abelle, Adiel, Blackhall & Bookless, Bryan Kasenic, Craig Richards + Nicolas Lutz, Daniel Avery + Rødhåd, DJ Red, DJ Tennis, Eric Cloutier, Erika, Fabrizio Sala, Philipp Gorbachev (live), Tin Man (live), Giorgio Gigli, Helena Hauff, Julia Govor, Klaus, Lego, Midland, Mike Servito, Nikita Zabelin, Patrick Russell, Red Axes, Silvie Loto, Sloxxx, Svetlana Maraš (live), Tijana T,
Vstupné: 119.90 £
Web: www.exitfest.org

Články

13.07.2018 - 16.07.2018
Černvír

louka

Perverse Slafkof

DJs: Morebeat, Dephzac, C.N.B, X.Morph, Hrr.nec, Checkmate, Helmut, Ghostbuster, Panzer, Vje, Dreadsoljah (live), N30c0rtex (live), Neuroleptika aka PMA, Ryke (live), Jesus, Mejra (live), Digital Airobic (live), KW-ASAR (live), O.T.A (live), Acid Brothers (live), Bushman (live), Sett (live), Topaz (live), Sinner, Mushka, CrashMan, P0rnz, MC Vaant, Jimmy Navarro, ZKratt MR.T, Tick#17, Syst Ehm 23, FAG23, Kiwiz, Mega G, Denny, Sinesta, Jesus, Majkl, Mejra, TO-SU-YA, Mad Dave, Viva, Davy Joinz, Bukaj, WTG, Lusilla, Palo, Wita Sax, ZBX
Speciality: 2 stage, laser
Web: www.redrumcrew.cz

Lineup

13.07.2018 - 14.07.2018
Točník
Hrad Točník

Hrady CZ

Live: Pražský výběr, Visací zámek, Pipes and Pints, Ivan Mládek a Banjo Band, Majk Spirit + General Foxx, Marpo etc.

Lineup

11.07.2018 - 14.07.2018
Omiš

Labyrinth Open Croatia 2018

DJs: Alex Niggemann, Amelie Lens, DkA (live), Guti (live), Jan Blomqvist (live), Stephan Bodzin (live), Stephan (live), Ten Walls (live), Austrian Apparel (live), Andre Kronert, Armonica, B.Traits, Butch, DJ Ralf, Dubfire, Emanuel Satie, Fabio Florido, Farrago, Fur Coat, Gregor Tresher, Guy J, Hernan Cattaneo, Jeremy Olander, Joris Voorn, Joyhauser, Kevin de Vries, Kollektiv Turmstrasse, Len Faki, Luca Agnelli, Luna Semara, Marcel Fengler, Marina Karamarko, Matthias Tanzmann, Michael Klein, Nick Curly, Pan-Pot, Raw District, Regal, Simo Lorenz, Super Flu, Aeden + Kimou, After Affair, Alex Ranerro, Amare, Andrew Azara, Aney F., Apua & Jillian, Bocain, Bronski, Damir Hoffman, Dj Jock, Ernest & Frank, Evident, Gianni Sabato, Heckman, Ilija Djokovic, Jerrymore, Jolly Joke, Kapibara, Lee Davon, Lena, Marin Biocic, Mate Ceko, Matteo Puntar, Max D. Blas, Maxim Lany, Niels Feijen + Lya, Notoir, Philipp Lichtblau, Roma, Tino Dobric, Tofke, Tolstoi + Andsan, X-Ian
Vstupné: 129 €
Web: www.labyrinthopen.com

Články

12.07.2018 - 14.07.2018
Valašské Meziříčí

Gulášfest 2018

DJs: Vašo Patejdl, Wohnout, N.O.H.A., Aleš Brichta Project, Reflexy, Cocotte Minute, Nebe
Vstupné: zdarma - 150
Web: www.gulasfest.cz

1
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně