Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
30.06.2017 Pátek

Lont Open Air 2017

DJs: Toky, Ixer, Mort'n, TyPhone, Mindicted Crew, Uteru5 + Monique, Jikra + Wlasa

Lineup

01.07.2017 Sobota
01.07.2017
Bystřice nad Pernštejnem

in-line kruháč na Lužánkách

Pelíšek fest

DJs: Paulie Garand, Nebe, Sto zvířat, Lety mimo, TH!S, Airback, D.O.P.
Vstupné: 100 - /300
Web: www.bystrickeleto.cz/Pelisek.html

04.07.2017 Úterý
04.07.2017 - 07.07.2017
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2017

Live: Die Antwoord, Evanescence, The Bloody Beetroots, Foster the People, Moose Blood etc.

05.07.2017 Středa

Beats for Love 2017

DJs: Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj
Vstupné: 390 - 1.500
Web: www.b4l.cz/cs/

Novinky

Tiskové zprávy

04.07.2017 - 07.07.2017
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2017

Live: Die Antwoord, Evanescence, The Bloody Beetroots, Foster the People, Moose Blood etc.

06.07.2017 Čtvrtek

Beats for Love 2017

DJs: Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj
Vstupné: 390 - 1.500
Web: www.b4l.cz/cs/

Novinky

Tiskové zprávy

04.07.2017 - 07.07.2017
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2017

Live: Die Antwoord, Evanescence, The Bloody Beetroots, Foster the People, Moose Blood etc.

07.07.2017 Pátek

Beats for Love 2017

DJs: Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj
Vstupné: 390 - 1.500
Web: www.b4l.cz/cs/

Novinky

Tiskové zprávy

04.07.2017 - 07.07.2017
Hradec Králové
Festival Park

Rock for People 2017

Live: Die Antwoord, Evanescence, The Bloody Beetroots, Foster the People, Moose Blood etc.

07.07.2017 - 09.07.2017
Paříž

Parc Floral De Paris
The Peacock Society 2017

The Peacock Society 2017

DJs: Nina Kraviz, Dixon, Kaytranada, Marcel Dettmann, Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, DVS1, Levon Vincent, Midland, Romare, Tommy Genesis, Avalon Emerson, Konstantin, Jlin (live), Marie Davidson (live), Aancient Methods, Voiski (live), AZF, Peggy Gou, Fils De Venus, Raheem Experience, Varg (live), Blocaus, Exal, BLNDR (live), Hugo LX, TGAF crew, Bamao Yende, Oko
Vstupné: 69 €

Články

08.07.2017 Sobota

Beats for Love 2017

DJs: Fatboy Slim, Chase & Status, Wilkinson, Sigala, Danny Byrd, Dope D.O.D., Krafty Kuts ft. Dynamite MC, Lady Waks, Miss K8, Richard Durand, Riva Starr, Tom Staar, Zatox, Balthazar, Ben Long, Billain, Current Value, DJ Fly & DJ Netik, Eric Sneo, Estiva, Eva Lazarus, Freqax, Hallucinator, Jamie Irie, Katharsys, Kideko, Marpo & Troublegang, Matt Mus, N.O.H.A., Ragga Twins, Rachel K Collier, Rawtekk, Forbidden Society, Kosay, MLDj
Vstupné: 390 - 1.500
Web: www.b4l.cz/cs/

Novinky

Tiskové zprávy

Sensation: The Final

DJs: Hardwell, Axwell Λ Ingrosso, Fedde Le Grand, Mr. White, Sunnery James + Ryan Marciano, MC Gee

Články

Novinky

07.07.2017 - 09.07.2017
Paříž
The Peacock Society 2017

The Peacock Society 2017

DJs: Nina Kraviz, Dixon, Kaytranada, Marcel Dettmann, Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, DVS1, Levon Vincent, Midland, Romare, Tommy Genesis, Avalon Emerson, Konstantin, Jlin (live), Marie Davidson (live), Aancient Methods, Voiski (live), AZF, Peggy Gou, Fils De Venus, Raheem Experience, Varg (live), Blocaus, Exal, BLNDR (live), Hugo LX, TGAF crew, Bamao Yende, Oko
Vstupné: 69 €

Články

09.07.2017 Neděle
07.07.2017 - 09.07.2017
Paříž
The Peacock Society 2017

The Peacock Society 2017

DJs: Nina Kraviz, Dixon, Kaytranada, Marcel Dettmann, Apollonia, The Martinez Brothers, Jackmaster, Moodymann, DVS1, Levon Vincent, Midland, Romare, Tommy Genesis, Avalon Emerson, Konstantin, Jlin (live), Marie Davidson (live), Aancient Methods, Voiski (live), AZF, Peggy Gou, Fils De Venus, Raheem Experience, Varg (live), Blocaus, Exal, BLNDR (live), Hugo LX, TGAF crew, Bamao Yende, Oko
Vstupné: 69 €

Články

14.07.2017 Pátek
14.07.2017 - 16.07.2017
Split

Poljud

Ultra Europe

DJs: Adam Beyer, Carl Cox, Nic Fanciulli, Eats Everything, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Sasha, John Digweed, Nicole Moudaber, Marco Carola, Joseph Capriati etc.
Vstupné: 169 / 329 (VIP) €
Web: www.ultraeurope.com

Články

14.07.2017 - 15.07.2017
Soběšovice

Žermanická přehrada

Coal Open Air

DJs: Loutka, Pavel Bidlo, Fatty M, Tráva, Subgate + Tibiza, Danny Bright, Tokátko, Jaqullin, Michael C, Deivis, Raffael, David Steiniger, Juvi + Robbie, Cimy, Mendoza, Marco Key, B/V Project, T-Masters, N:Force, Thiew, Halbax, Equid, Repit, Freezer, Sir Free, WZ, Pirez, Insane, Dlkt, Fizzy
Vstupné: 200 / 300
Web: www.coalopenair.cz

14.07.2017 - 16.07.2017
Černvír

Perverse Slafkof 2017

DJs: Redrum crew, Perverse Reverse, Singular ss
Speciality: pizza Tesne Vedle
Web: www.redrumcrew.cz

15.07.2017 Sobota

Solis Festival 2017

DJs: Cristian Varela, Peter Makto, Lucca, Loutka, Orbith, Tráva, Subgate, Thin & Thick, Saddan, Phil Albedo, FlyTech, P-Jay, Bastien, Jane Miltz, Sony Vega, Tomas Ivicic, Alexx, Tonsils Emergency, Loew
Vstupné: 299

Články

Novinky

Tiskové zprávy

14.07.2017 - 16.07.2017
Split

Ultra Europe

DJs: Adam Beyer, Carl Cox, Nic Fanciulli, Eats Everything, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Sasha, John Digweed, Nicole Moudaber, Marco Carola, Joseph Capriati etc.
Vstupné: 169 / 329 (VIP) €
Web: www.ultraeurope.com

Články

14.07.2017 - 15.07.2017
Soběšovice

Coal Open Air

DJs: Loutka, Pavel Bidlo, Fatty M, Tráva, Subgate + Tibiza, Danny Bright, Tokátko, Jaqullin, Michael C, Deivis, Raffael, David Steiniger, Juvi + Robbie, Cimy, Mendoza, Marco Key, B/V Project, T-Masters, N:Force, Thiew, Halbax, Equid, Repit, Freezer, Sir Free, WZ, Pirez, Insane, Dlkt, Fizzy
Vstupné: 200 / 300
Web: www.coalopenair.cz

14.07.2017 - 16.07.2017
Černvír

Perverse Slafkof 2017

DJs: Redrum crew, Perverse Reverse, Singular ss
Speciality: pizza Tesne Vedle
Web: www.redrumcrew.cz

16.07.2017 Neděle
14.07.2017 - 16.07.2017
Split

Ultra Europe

DJs: Adam Beyer, Carl Cox, Nic Fanciulli, Eats Everything, Seth Troxler, The Martinez Brothers, Sasha, John Digweed, Nicole Moudaber, Marco Carola, Joseph Capriati etc.
Vstupné: 169 / 329 (VIP) €
Web: www.ultraeurope.com

Články

14.07.2017 - 16.07.2017
Černvír

Perverse Slafkof 2017

DJs: Redrum crew, Perverse Reverse, Singular ss
Speciality: pizza Tesne Vedle
Web: www.redrumcrew.cz

19.07.2017 Středa

Colours of Ostrava 2017

Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Vstupné: 2.090 - 4.900

Články

Novinky

20.07.2017 Čtvrtek

Colours of Ostrava 2017

Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Vstupné: 2.090 - 4.900

Články

Novinky

21.07.2017 Pátek

Colours of Ostrava 2017

Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Vstupné: 2.090 - 4.900

Články

Novinky

21.07.2017 - 23.07.2017
Sunrise Festival 2017

Sunrise Festival 2017

DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.

Články

21.07.2017
Břeclav

Party Hájenka

Influence 2017

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 100 / 300

22.07.2017 Sobota

Colours of Ostrava 2017

Live: Justice, Norah Jones, Jamiroquai, Unkle, Moderat, Booka Shade, Imagine Dragons, Alt-J, Dusty Kid, Birdy, LP, Laura Mvula, Benjamin Clementine, Afro Celt Sound System nebo Nouvelle Vague, Michal Hrůza + Janáčkova filharmonie Ostrava etc.
DJs:
Vstupné: 2.090 - 4.900

Články

Novinky

21.07.2017 - 23.07.2017
Sunrise Festival 2017

Sunrise Festival 2017

DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.

Články

23.07.2017 Neděle
21.07.2017 - 23.07.2017
Sunrise Festival 2017

Sunrise Festival 2017

DJs: Armin van Buuren, Dimitri Vegas & Like Mike,Martin Solveig, W & W, Klingande,Oliver Heldens, Shermanology, Lucas & Steve, Chocolate Puma, Kris Kross Amsterdam, Yves V, Galantis, Malaa, Nervo, Quintino, Don Diablo, Dante Klein, Fafaq, Skytech, Gromee, Dirty Rush & Gregor Es, Ruben de Ronde etc.

Články

28.07.2017 Pátek
28.07.2017 - 29.07.2017
Hradec Králové
Festival Park Air Festival 2017

Air Festival 2017

DJs: Kshmr, Timmy Trumpet, Swanky Tunes, Stadium X, Madison Mars, Jonas Aden, Brooks, Lucky Charmes, Matroda + hosté

Články

Soutěže

Tiskové zprávy

28.07.2017 - 30.07.2017
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2017: Weekend II

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: vyprodáno
Web: tomorrowland.com

28.07.2017 - 30.07.2017
Kopřivnice

areál lyžařské chaty Červený kámen

Papaya open air 2017

DJs: Neonlight, Cooh, Counterstrike, Chris.Su, Bifidus Aktif, Shmidoo, Nikisha, Mikkim, Dave Trumpeteer, Spyre, Kobylka, Bruno, Raspber, Pivko, Phoenix, Meph, Spooky, Tiris, Styfler, Rastamira, Smarty, Sandoz, Funtomas
Vstupné: 300 / 250 / 400

BPM wars Open Air 2017

DJs: D-Unity, Golpe, Subgate, Makarov + Steen, Thin & Thick, Twin + B.one.K, Taada, Andrew Carp, Marteen
house: Chris Sadler, Rob Smile, P-Jay, TopClass, Topas, Robin, Wulky, Zendi, Mizza, Nicolas V, Tripod

Web: www.bpmwars.cz

29.07.2017 Sobota
28.07.2017 - 29.07.2017
Hradec Králové
Festival Park Air Festival 2017

Air Festival 2017

DJs: Kshmr, Timmy Trumpet, Swanky Tunes, Stadium X, Madison Mars, Jonas Aden, Brooks, Lucky Charmes, Matroda + hosté

Články

Soutěže

Tiskové zprávy

28.07.2017 - 30.07.2017
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2017: Weekend II

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: vyprodáno
Web: tomorrowland.com

28.07.2017 - 30.07.2017
Kopřivnice

Papaya open air 2017

DJs: Neonlight, Cooh, Counterstrike, Chris.Su, Bifidus Aktif, Shmidoo, Nikisha, Mikkim, Dave Trumpeteer, Spyre, Kobylka, Bruno, Raspber, Pivko, Phoenix, Meph, Spooky, Tiris, Styfler, Rastamira, Smarty, Sandoz, Funtomas
Vstupné: 300 / 250 / 400

30.07.2017 Neděle
28.07.2017 - 30.07.2017
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2017: Weekend II

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: vyprodáno
Web: tomorrowland.com

28.07.2017 - 30.07.2017
Kopřivnice

Papaya open air 2017

DJs: Neonlight, Cooh, Counterstrike, Chris.Su, Bifidus Aktif, Shmidoo, Nikisha, Mikkim, Dave Trumpeteer, Spyre, Kobylka, Bruno, Raspber, Pivko, Phoenix, Meph, Spooky, Tiris, Styfler, Rastamira, Smarty, Sandoz, Funtomas
Vstupné: 300 / 250 / 400

02.08.2017 Středa
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

03.08.2017 Čtvrtek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

04.08.2017 Pátek
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

Nature One 2017

DJs: Above & Beyond, Aka Aka feat. Thalstroem (live), Alfred Heinrichs, Ben Klock, Calvo, Cuebrick, Danielle Diaz, Dax J, Developer, DJ Dag, DJ Toyax, Dominik Eulberg, Drumcomplex, Dune, Emanuel Satie, Empty Vision, Felix Kröcher, Ferry Corsten, Flug, Frdy, Hooligan, Hugel, Jam (live), John James, Jonathan Kaspar, Klaudia Gawlas, Len Faki, Lovra, Man at Arms, Mark‘Oh, Markus Schulz, Milk & Sugar, Moguai, Moonbootica, Nakadia, NatureOne Inc. (live), Neelix, Netsky DJ-Set & Script MC, Ostblockschlampen, Pappenheimer + Kerstin Eden, Paul Van Dyk, Rebekah, Sam Paganini, Sascha Braemer, Sebastian Gnewkow, Stefan Dabruck, Sunshine live DJ Team, Sven Väth, Sylvain Armand, Tom Novy, Tom Wax, Tujamo, Wankelmut, Woody van Eyden, Worakls (live)
Vstupné: 64 / 84 €
Web: www.nature-one.de

Články

05.08.2017 Sobota
02.08.2017 - 06.08.2017
Amsterdam
Dekmantel Festival 2017

Dekmantel Festival 2017

DJs: A Certain Ratio, Aleksi Perälä (live), Ancient Methods & Vatican Shadow, Andy Stott (live), Antal & Hunee, Anthony Parasole, Arca & Jesse Kanda, Awanto 3 (live), Bariş K, Beatrice Dillon, Ben UFO, Beverly Hills 808303, Bicep (live), British Murder Boys (live), Byron The Aquarius, Central, Colin Benders (live), D.A.F. (live), Das Ding (live), Dax J, Dekmantel Soundsystem, Demdike Stare, Deniro, DJ Nobu, Donato Dozzy & Peter Van Hoesen, Dopplereffekt (live), Dorian Concept (live), Dr. Rubinstein, Eclair Fifi, Factory Floor (live), Fatima Yamaha (live), Floating Points (live), Forest Swords, GAS (Wolfgang Voigt) (live), Ge-ology & Red Greg, Helena Hauff, Idris Ackamoor & The Pyramids, Illum Sphere, Inga Mauer, Interstellar Funk, Jameszoo, Jayda G, Jeff Mills & Tony Allen (live), Joe Claussell, Joey Anderson, Jon Hopkins, Joy Orbison & Jon K, Juju & Jordash (live), Karenn (live), Larry Heard (Mr. Fingers) (live), Lena Willikens, Lorenzo Senni (live), Marcel Dettmann, Marcos Valle, Marie Davidson (live), Masters At Work , Mathew Jonson (live), Matrixxman, Midland & Job Jobse, Monolake, Motor City Drum Ensemble, Nathan Fake (live), Nina Kraviz, Ø [Phase] (live), Objekt & Call Super, Occult Orientated Crime (live), Omar S, Optimo, Overmono (Truss & Tessela) (live), Palms Trax, Parrish Smith, Peggy Gou, Phuong-Dan, Red Axes, Resom, Robert Glasper Experiment , Robert Hood, Rødhåd, San Proper, Shanti Celeste, Steve Reich & Slagwerk Den Haag, Stump Valley, Sun Ra Arkestra, Talismann (live), Tijana T, Tom Trago (live), Tuxedomoon, Ultradyne (live), Unforeseen Alliance (live), Vladimir Ivkovic, Volvox & Umfang, Young Marco

Články

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně