Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
06.04.2019 Sobota

Time Warp 25

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amelie Lens, Recondite (live), Âme (live), Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Craig Richards, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Joy Orbison, Karotte, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Margaret Dygas, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz + Helena Hauff, Pan-Pot, Peggy Gou, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI

Články

Meute

Live: Meute
Vstupné: 477 + poplatky

11.04.2019 Čtvrtek
11.04.2019
Praha
Akropolis
velký sál

Music Infinity: Poppy Ackroyd & Julia Kent

Live: Poppy Ackroyd + Julia Kent

12.04.2019 Pátek

London Elektricity

DJs: London Elektricity

The Herbaliser

Live: The Herbaliser

Sejf & Friends

DJs: Raidem, Brady, Neighbour, Wector
Vstupné: 100

17.04.2019 Středa

Khoiba & Čáry života

Live: Khoiba, Čáry života

19.04.2019 Pátek
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

NDSM Docklands

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

20.04.2019 Sobota
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

4/20 na 420

DJs: Ktodowski, Filip Gehringer, Dominik Gehringer

21.04.2019 Neděle
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

26.04.2019 Pátek

Kompakt Extra Speicher

DJs: Michael Mayer, Patrice Bäumel + hosti

Elektra: Umek

DJs: Umek + hosti
Vstupné: 350 + poplatky

Christian Löffler live

DJs: Christian Löffler (live), Omek, JPJ, GlitchGoose, Saddan
Vstupné: 300

Lineup

29.04.2019 Pondělí
30.04.2019 Úterý

Mayday: When Music Matters

DJs: Tiësto, Aka Aka, Markus Schulz, Neelix, Talla vs. Taucher, Felix Kröcher, Chris Liebing, Sam Paganini, Len Faki, Pan-Pot, Frequencerz, Tha Playah, F.Noize, BMG, Tensor + Re-Direction etc.
Vstupné: 61 / 75 €
Web: www.mayday.de

Články

05.05.2019 Neděle

X Ambassadors

Live: X Ambassadors
Vstupné: 695

10.05.2019 Pátek
16.05.2019 Čtvrtek

Max Cooper

DJs: Max Cooper (live)
Vstupné: 390 / 490

17.05.2019 Pátek

Die Ärzte

Live: Die Ärzte
Vstupné: 490 - 590

24.05.2019 Pátek
25.05.2019 Sobota
25.05.2019
Břeclav
Cyklosféra
přilehlý park

Influence 2019

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: zdarma

25.05.2019
Plzeň

OC Plaza

Different Festival 2019

DJs: Dannic, Kura, Rush, J. Fernandes + hosté
Vstupné: 499 - 1.099

Články

25.05.2019 - 27.05.2019
Detroit

1 Hart Plaza
Movement Festival Detroit 2019

Movement Festival Detroit 2019

Live: Mathew Jonson, Orbital, Griz, Floorplan, Fjaak, Octave One, Disclosure, Kenny Larkin, Wajatta, The Adventqlive
DJs: Amelie Lens, Chris Lake, Danny Brown, Bone, Nobu, Heiko Laux, Hot Since 82, Anna, Art Department, Audion, Carl Craig, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Dabrye + Kadence, Danny Daze, DJ T-1000, DJ Tennis, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Fisher, Get Real: Green Velvet + Claude VonStroke, Golf Clap, Gucci Mane, Heidi, Herbert, Herbet, J.Phlip, John Acquaviva, Josh Wink, Kevin Saunderson + The Saunderson Brothers, Loco Dice, LSD, Maya Jane Coles, MK, Nastia, Neil Landstrumm, Mathew Jonson, Oscar Mulero, Patrick Topping, Richie Hawtin, Sam Austins, Seth Troxler, Shigeto, Soul Clap, Stacey Pullen, Stephan Bodzin, STERAC, Tale Of Us, Virgil Abloh, Yaeji
Vstupné: 85 / 175 $
Web: www.movement.us

26.05.2019 Neděle
25.05.2019 - 27.05.2019
Detroit
Movement Festival Detroit 2019

Movement Festival Detroit 2019

Live: Mathew Jonson, Orbital, Griz, Floorplan, Fjaak, Octave One, Disclosure, Kenny Larkin, Wajatta, The Adventqlive
DJs: Amelie Lens, Chris Lake, Danny Brown, Bone, Nobu, Heiko Laux, Hot Since 82, Anna, Art Department, Audion, Carl Craig, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Dabrye + Kadence, Danny Daze, DJ T-1000, DJ Tennis, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Fisher, Get Real: Green Velvet + Claude VonStroke, Golf Clap, Gucci Mane, Heidi, Herbert, Herbet, J.Phlip, John Acquaviva, Josh Wink, Kevin Saunderson + The Saunderson Brothers, Loco Dice, LSD, Maya Jane Coles, MK, Nastia, Neil Landstrumm, Mathew Jonson, Oscar Mulero, Patrick Topping, Richie Hawtin, Sam Austins, Seth Troxler, Shigeto, Soul Clap, Stacey Pullen, Stephan Bodzin, STERAC, Tale Of Us, Virgil Abloh, Yaeji
Vstupné: 85 / 175 $
Web: www.movement.us

27.05.2019 Pondělí
25.05.2019 - 27.05.2019
Detroit
Movement Festival Detroit 2019

Movement Festival Detroit 2019

Live: Mathew Jonson, Orbital, Griz, Floorplan, Fjaak, Octave One, Disclosure, Kenny Larkin, Wajatta, The Adventqlive
DJs: Amelie Lens, Chris Lake, Danny Brown, Bone, Nobu, Heiko Laux, Hot Since 82, Anna, Art Department, Audion, Carl Craig, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Dabrye + Kadence, Danny Daze, DJ T-1000, DJ Tennis, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Fisher, Get Real: Green Velvet + Claude VonStroke, Golf Clap, Gucci Mane, Heidi, Herbert, Herbet, J.Phlip, John Acquaviva, Josh Wink, Kevin Saunderson + The Saunderson Brothers, Loco Dice, LSD, Maya Jane Coles, MK, Nastia, Neil Landstrumm, Mathew Jonson, Oscar Mulero, Patrick Topping, Richie Hawtin, Sam Austins, Seth Troxler, Shigeto, Soul Clap, Stacey Pullen, Stephan Bodzin, STERAC, Tale Of Us, Virgil Abloh, Yaeji
Vstupné: 85 / 175 $
Web: www.movement.us

30.05.2019 Čtvrtek
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

31.05.2019 Pátek
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

01.06.2019 Sobota
30.05.2019 - 01.06.2019
Barcelona
Primavera Sound 2019

Primavera Sound 2019

Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Vstupné: 180 €

Články

01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam

Gaasperpark
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

02.06.2019 Neděle
01.06.2019 - 02.06.2019
Amsterdam
Amsterdam Open Air 2019

Amsterdam Open Air 2019

DJs: Reinier Zonneveld (live), VNTM (live), Idaly (live), Josylvio (live), Latifah (live), LSD aka Luke Slater + Steve Bicknell + Function (live), Yung Internet (live), KAUW & Brass Rave Unit (live), Koffie (live), The Ish (live), Three Little Clouds (live), Artbat, Bizzey, Claptone, Lady Bee, Mike Rogers, Netsky, Rob Black, SG Lewis, De Sluwe Vos, Luuk van Dijk, Kerri Chandler, William Djoko + Butch, Mella Dee, Makossa, Bart Skils, KlangKuenstler, Luigi Madonna, Matador, Abstract, Amy Becker, Claire Lyons, Luc, MC Lentini, MC Nevsdeboi, Paquito Moniz, Yung Chalé, Yung Felix, DJ Ellen, Fiesta Macumba Soundsystem, GoNeltje, MC Madd Son, Rishi Romero, Waxfiend, David Vunk, Denis Sulta, Pablo Discobar Soundsystem, Tenzers, Titia, Tom Trago, Iris Menza, Jesse Maas, Kreutziger, Prunk + Chris Stussy, Reiss + Makcim, S.A.M., Chimp, Dida, Irwan, MC D-Jay, Mitchel Kelly, Nathalie Patty, Rewind Soundsystem, Rose Amsterdam, Tom Push, Walter Looks, Xpression, Hani & Melisa, Jouko, Luke Cohlen, Mary Lake, Mino Abadier, Broederliefde, DJ EZ, Franky Rizardo, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mia More, Michel de Hey, Nora en Pure, Tera Kòrá, Boris Werner, Henrik Schwarz, Joris Voorn, Luna Ludmilla, Philou Louzolo, Tiga, Anetha, Colin Benders, Deniro, Freddy K, SHDW & Obscure Shape, tINI, Benny Rodrigues, Phreaks of Visions, Samuel Deep, Sanja, Sweely, Alamaison, Alex Rueda, Ekte, FluFlu, Geza Weisz, Girlpower, Juvanice, Raywell, Angosoundz, Damian Andy & Delailah Sparks, Giordan Chase, Jean Jeansen, Relle B & Jay Free, Ricks, Rockefellababe & Atti, Salute, Waxfiend, Yungalxndr, More Bounce, Club Wives, Disco Dolly Soundsystem, Guy Gravier, Lucci & Axel, Mairo Nawaz & Moody Mehran, Pablo Discobar Soundsytstem, Iggy P, Jeans, Mino Abadier, Paula Tape
Web: www.amsterdamopenair.nl

Články

07.06.2019 Pátek
07.06.2019 - 09.06.2019
Frankfurt am Main

Commerzbank-Arena
World Club Dome

Kapitán Demo

Live: Kapitán Demo
Vstupné: 299

08.06.2019 Sobota
07.06.2019 - 09.06.2019
Frankfurt am Main
World Club Dome
09.06.2019 Neděle
07.06.2019 - 09.06.2019
Frankfurt am Main
World Club Dome
14.06.2019 Pátek
15.06.2019 Sobota
19.06.2019 Středa

WOWs: Julia Holter

Live: Julia Holter
Speciality: Wonderwomen save you

21.06.2019 Pátek

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, WWW, Floex + Tom Hodge, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

22.06.2019 Sobota

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, WWW, Floex + Tom Hodge, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

24.06.2019 Pondělí
03.07.2019 Středa

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Claptone, Illyus & Barrientos, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 Čtvrtek

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Claptone, Illyus & Barrientos, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect etc.
Web: www.b4l.cz

05.07.2019 Pátek

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Claptone, Illyus & Barrientos, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect etc.
Web: www.b4l.cz

06.07.2019 Sobota

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Claptone, Illyus & Barrientos, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect etc.
Web: www.b4l.cz

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně