Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
21.06.2019 Pátek

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, Lauran Hibberd, Reykjavíkurdætur, Khoiba, WWW Neurobeat, Floex + Tom Hodge, Manon Meurt, The Ills, Lazer Viking, John Wolfhooker, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia
DJs: Digitalism DJs, Danny Howard etc.
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

Kristian Nairn

DJs: Kristian Nairn + hosti

21.06.2019 - 23.06.2019

klášter Rosa Coeli

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

22.06.2019 Sobota

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, Lauran Hibberd, Reykjavíkurdætur, Khoiba, WWW Neurobeat, Floex + Tom Hodge, Manon Meurt, The Ills, Lazer Viking, John Wolfhooker, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia
DJs: Digitalism DJs, Danny Howard etc.
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

21.06.2019 - 23.06.2019

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

23.06.2019 Neděle
21.06.2019 - 23.06.2019

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

24.06.2019 Pondělí

Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 990
Web: garbage.com

26.06.2019 Středa
26.06.2019
Sereď

amfiteáter Sereď

In Castle 2019: Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 29 / 35 €
Web: www.garbage.com

Kurt Vile & The Violators

Live: Kurt Vile & The Violators, Jorge Elbrecht

28.06.2019 Pátek

Sound Vibration

DJs: Pavel Krejdl, Paul Hawk (live), Chucky, The And, Babax
Speciality: VJ Ledabyl
Vstupné: 100
Web: sound44.com

Lineup

29.06.2019 Sobota

Vladimír 518

Live: Vladimír 518

02.07.2019 Úterý
03.07.2019 Středa

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 Čtvrtek

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

05.07.2019 Pátek

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

06.07.2019 Sobota

Beats for Love 2019

DJs: Sven Väth, Netsky, Wilkinson, Alle Farben, Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Manic Street Preachers, Rudimental, Bring Me The Horizon, Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut, Panjabi MC etc.

11.07.2019 Čtvrtek

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 Pátek
12.07.2019 - 14.07.2019
Split

Poljud
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

13.07.2019 Sobota
12.07.2019 - 14.07.2019
Split
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

14.07.2019 Neděle
12.07.2019 - 14.07.2019
Split
Ultra Europe 2019

Ultra Europe 2019

DJs: Swedish House Mafia, Above & Beyond, Adam Beyer, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, DJ Snake, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Maceo Plex, Marco Carola, Nghtmre + Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha + Nic Fanciulli, Steve Aoki, Tchami + Malaa, Cheat Codes, Jeffrey Sutorius, Nicky Romero, Sunnery James + Ryan Marciano etc.
Vstupné: 149 - 369 €
Web: www.ultraeurope.com

Novinky

17.07.2019 Středa

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

Handsome Furs

Live: Handsome Furs

18.07.2019 Čtvrtek

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 Pátek

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

letiště Podzczel

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

20.07.2019 Sobota

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

21.07.2019 Neděle
19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: Nic Fanciulli, Steve Lawler, Solardo, Andrea Oliva, Francesco Allendes b2b Uner, Armin Van Buuren, Fedde Le Grand, Marlo, Ruben De Ronde, W & W,Alex M.O.R.P.H, Artic Monn, Ben Nicky, Khomha, Nitrous Oxide, Paul Van Dyk, Frontliner, Headhunterz, Keltek, Disciples, EDX, MK, Noisecontrollers, Zatox, Nora En Pure, Oliver Heldens, Afrojack, DJ Kuba & Neitan, Don Diablo, Nervo, Cosmic Gate, Jordan Suckley, Oliver Smith, Purple Haze, Orjan Nielsen, Adam Beyer b2b Ida Engberg, Jamie Jones, Joris Voorn, Nicole Moudaber, Gromee, Jay Hardway, Keanu Silva, The Chainsmokers, Timmy Trumpet, Brohug, Mercer, Tchami x Malaa, Valentino Khan
Web: www.sunrisefestival.pl

26.07.2019 Pátek
27.07.2019 Sobota
28.07.2019 Neděle
29.07.2019 Pondělí
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

30.07.2019 Úterý
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 Středa
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně