Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
26.07.2019 Pátek
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

26.07.2019 - 27.07.2019
Švihov
Hrad Švihov

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Just Like That

DJs: Denny Trajkov + Firma, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

Sunsphere

DJs: Lumiere, Dan Cooley, Jean Luc
Vstupné: 150

Trash Gang

DJs: Johnny Love, Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

26.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Planets #003

DJs: Biodan, Shaftling, Tibi, Thm

Switch

DJs: Richard Reynolds, Nick Hayden, Lyam
Vstupné: 200 / 350

27.07.2019 Sobota
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

26.07.2019 - 27.07.2019
Švihov
Hrad Švihov

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

27.07.2019
Jelenec

Autocamping Jelenec
Gymtech festival 2019

Gymtech festival 2019

DJs: Drahosh, Paul La Poyd, Matthew, Dragon Hoang, Peter Sparks, Gutt, Zolike, Jajo
Vstupné: 5 €

Prague Afterparty

DJs: Hugorieri, Zissou, Ondrej K, Luckie, Em.Dot + Nugget, Maestro, Wrm
Vstupné: 100

Climax

DJs: Chris Sadler, Sanny, Melvin Coxx
Vstupné: 150

Elektro//Nische

DJs: Göran Meyer, Manuel Rodriguez, Oldrich Sic. Jr.

Eclectic Mix

DJs: Babe Ln

27.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Holiday Overdose

DJs: Beast:Season, Scareman, Metroc

En-Trance With Purple Haze

DJs: Driftmoon, Nifra, Thomas Coastline
Vstupné: 390 / 590

28.07.2019 Neděle
26.07.2019 - 28.07.2019
Boom
De Schorre

Tomorrowland 2019: Weekend 2

DJs: Adam Beyer, Ida Engberg, Eric Prydz, Bassjackers, DJ Diesel, Jamie Jones, Loco Dice, Alok, Disciples, Fedde Le Grand, Oliver Heldens, Amelie Lens, Carl Cox, Pan Pot, Don Diablo, Martin Solveig, Brennan Heart, Laidback Luke, Timmy Trumpet, Yves V, Alesso, Armin van Buuren, Boris Brejcha, Charlotte De Witte, Koelsch, Kungs, Mike Williams, Nicky Romero, Sunnery James & Ryan Marciano, The Chainsmokers, Axwell, Bob Sinclair, Yves Deruyter, Radical Redemption, Astrix, Aly & Fila, Ferry Corsten, Aeme, Roedhead, Tale Of Us, Joris Voorn, Solomun, Armand van Helden, Die Antwoord, Oscar & The Wolf, Claptone, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, DJ Snake, Quintino, Sam Feldt, Vini Vici, Andrew Rayel, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Markus Schulz, MaRLo, NWYR, Ruben De Ronde, Estiva, Klingande, Robin Schulz, Sub Zero Project, Slushii, Yellow Claw, Cirez D, Ida Enberg, Richie Hawtin, Maceo Plex, Stephan Bodzin, J Balvin, Steve Aoki, Ben Nicky, Dynoro, Lost Frequencies, Netsky etc.
Web: www.tomorrowland.com

Sundance

DJs: Cj Fox, Junior Jan
Vstupné: zdarma

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

29.07.2019 Pondělí
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

Summer Calling Monday

DJs: Mig, Michael Krejp
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Mondays Like Fridays!

DJs: Trapeton Star, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

29.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Mad Andre

30.07.2019 Úterý
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

Tunesday

DJs: X-Dan, Manio
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Partylicious

DJs: Czekid, Lumichell

Latino: Atares

Live: Atares

30.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Total Woods

31.07.2019 Středa
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

Urban Ultimate

DJs: Battle Lady, Lumichell
Vstupné: do půlnoci zdarma / 150

Lab 95

DJs: Pink Concrete

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

31.07.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Madnessdays

DJs: Tricky V, Mad Lad Crew, Guille Mendez

01.08.2019 Čtvrtek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 Pátek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

02.08.2019 - 03.08.2019
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

Dropgun

DJs: Dropgun, Peet Crue, Tony, Zicky G, Beat
Vstupné: 100

Lineup

03.08.2019 Sobota
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

02.08.2019 - 03.08.2019
Rožmberk nad Vltavou
Hrad Rožmberk

České hrady 2019

Live: Sto Zvířat, Mydy Rabycad, Rybičky 48, Anna K., Arakain, PSH, Trautenberk, Visací Zámek, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Poletíme? etc.
Web: www.ceskehrady.cz

REKLAMA



REKLAMA