Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
07.06.2019 Pátek

Markus Schulz

DJs: Markus Schulz

08.06.2019 Sobota
09.06.2019 Neděle
14.06.2019 Pátek
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

15.06.2019 Sobota
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

15.06.2019
Breda

Breepark
Pussy Lounge at The Park

Pussy Lounge at The Park

DJs: Paul Elstak, Darkraver, Korsakoff, The Prophet, Psyko Punkz, The Viper, D-Fence, Plug ´N Play, Ransom, Endymion, Dr. Phunk, Kit Hype, PLN-B
Vstupné: 44,95 €
Web: www.b2s.nl/pussylounge

Novinky

16.06.2019 Neděle
14.06.2019 - 16.06.2019
Milovice

Votvírák 2019

Live: Divokej Bill, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Sto Zvířat, Xindl X, Mandrage, Skyline, Krucipusk, Visací Zámek, Wohnout, Vypsaná Fixa, Rytmus, PSH etc.

19.06.2019 Středa

WOWs: Julia Holter

Live: Julia Holter
Speciality: Wonderwomen save you

21.06.2019 Pátek

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, WWW, Floex + Tom Hodge, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

22.06.2019 Sobota

Metronome Festival Prague 2019

Live: Kraftwerk, Primal Scream, Liam Gallagher, KAMP!, Morcheeba, Jungle, Blackwave, Khoiba, WWW, Floex + Tom Hodge, Ohm Square, Manon Meurt, Katarzia etc.
DJs:
Vstupné: 1.590 / 2.490

Články

21.06.2019 - 22.06.2019
Trenčín
Výstavisko TMM

EDMANIA Open Air 2019

DJs: Afrojack, Cosmic Gate, Sunnery James + Ryan Marciano, Future Code aka Omnia + Ben Gold, Zonderling, Watermät, Coone, Blastoyz, KhoMha
Vstupné: 54,99 €
Web: www.edmania.eu

24.06.2019 Pondělí
03.07.2019 Středa

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 Čtvrtek

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut etc.

05.07.2019 Pátek

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut etc.

06.07.2019 Sobota

Beats for Love 2019

DJs: Don Diablo, Robin Schulz, Claptone, Illyus & Barrientos, Chocolate Puma, Selecta J-Man, Hybrid, 3RDKND, Malice, The Sweet Life Society, Spirit Architect, Dimension, Delta Heavy, Pythius etc.
Web: www.b4l.cz

04.07.2019 - 06.07.2019
Hradec Králové
Festival Park

Rock for people 2019

Live: Tommy Cash, Scarlxrd, The Hu, God Is An Astronaut etc.

11.07.2019 Čtvrtek

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 Pátek

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

13.07.2019 Sobota

Pohoda 2019

Live: Liam Gallagher, Skepta, Lykke Li, The Roots, The 1975, Charlotte Gainsbourg, Death Grips, Mac DeMarco, Michael Kiwanuka, Sofi Tukker, Amadou & Mariam + Blind boys of Alabama, Viagra Boys, Calypso Rose, Sudan Archives
DJs: Jeff Mills etc.

12.07.2019 - 13.07.2019
Praha

UP Festival

DJs: dozvíte se :)
Speciality: 2 stage
Web: www.upfestival.cz

14.07.2019 Neděle
17.07.2019 Středa

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

18.07.2019 Čtvrtek

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 Pátek

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

letiště Podzczel

Sunrisefestival 2019

DJs: The Chainsmokers etc.
Web: www.sunrisefestival.pl

20.07.2019 Sobota

Colours Of Ostrava 2019

Live: Richie Hawtin: Closer, The Cure, Tom Walker, Ólafur Arnalds etc.
DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 2.790 - 5.990

Články

19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: The Chainsmokers etc.
Web: www.sunrisefestival.pl

21.07.2019 Neděle
19.07.2019 - 21.07.2019
Kołobrzeg

Sunrisefestival 2019

DJs: The Chainsmokers etc.
Web: www.sunrisefestival.pl

26.07.2019 Pátek
27.07.2019 Sobota
28.07.2019 Neděle
29.07.2019 Pondělí
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

30.07.2019 Úterý
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 Středa
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam

Amsterdamse Bos
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

01.08.2019 Čtvrtek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně