Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Březen 2018 region: Praha město: Praha
23.03.2018 Pátek
23.03.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Žižkovská Noc

DJs: Zrní, Manon Meurt, Pris

Žižkovská Noc

DJs: Divadelní bar: Lucas Hulan, Mooris + Fireball, Sunny_X, Jan Cihal
Malá scéna: Gadjo.cz

Wildcarousel: Rodrigo Bday

DJs: Kao Oui, Javo, Rodrigo Ardilha, Marcus Burian

Walden

Live: Walden, Wessele, Songs From Utopia

24.03.2018 Sobota

Dirtylove

DJs: Eddie Mur, Yacube, Uberhaur
Vstupné: 50

Disciples

DJs: Disciples, Michael C, Dafonic
2. stage: Arturo Legorreta, Alan T

Vstupné: 400

Články

Lineup

Techno IntraVenosum

DJs: Flashback, Reesen
Vstupné: zdarma

Žižkovská Noc

Live: Vec & Škrupo, James Cole, Opak Dissu, Zagami Jericho, Hošty, Stříbrný Rafael
Electrox: Ježíš Táhne Na Berlín, Schwarzprior, Max Bravura, Killiekrankie, Kluci, Blazing Bullets, Rejfpank
DJs: Underground Cafe: Dbkl, Ptakz, Atlantik, Kolona, Matka, Hy€Nxxx, †Holyvandalboi†, Saint Room

Trash Gang

DJs: Forrest Pine, Buldog, Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Carress, Mc Hellwana

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

24.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Connatural Music vs Jazzsticks

DJs: Mc Conrad, Paul Sg, Con*Natural, Carter, Tuff Gee, Koogi, Myslo Crue

24.03.2018
Praha
Akropolis
velký sál

Žižkovská Noc

DJs: Hentai Corporation, Depelord, První Hoře, Baro Chandel

Žižkovská Noc

DJs: Divadelní bar: Oliver Torr, Dash, Skaph, 2gether
Malá scéna: Blofeld, Zbr

Sakura

DJs: Stayer, Angry Beats, Blinders, Lukas Innemann

Gost Zvuk

Live: Gost Zvuk

25.03.2018 Neděle

Energy Of Dub

DJs: Satiwa B-Day, Djs Dasha Fyah, Abassta

Sunday Rhythm

DJs: One Ac

26.03.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Marcus Burian, Jesper, Flash
Vstupné: zdarma

Los Tekkenos

DJs: Springfield Crew Massive, Prosex Sound

Mondays Like Fridays!

DJs: Battle Lady, Anti Djs M.A.D.

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

26.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Electronic Music

DJs: Sam Gittis + hosti

27.03.2018 Úterý

Partylicious

DJs: Lu Michell, Don Marquez

Eclectic Mix

DJs: Jana Kománková

27.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Synaptik, Fleika

Reggaenerace

DJs: Raggalution, General Kryshpeen, Oneheartman
Dnb Fire: Gosh, Philip Dub, Blackspain, The Fury, Higround

28.03.2018 Středa
28.03.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Jam Stream: Sisa Fehrérová and Band Live Jam

Live: Sisa Fehrérová and Band Live Jam

House Classix

DJs: Mike M, Stayer

Hip Hop Stage

DJs: Blimes Brixton, Bica + hosti
Chuť Žít: Telly Savalas, Skeledan, Smeghouse

Student Fest

DJs: Pixie, Tod, Duneni.Cz, Hlava, Artomic, Beast Jane, John Simon

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

28.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rap & Electronic Bass Music

Live: Hošty + Fadex + Peanut Butter Mob
DJs: Kewu, Pedro, Unknxwn, Notsureyet, Fko

29.03.2018 Čtvrtek

Unplugged

DJs: Face, Connaire, Paul
Vstupné: zdarma

29.03.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Inside Kru

DJs: Bica + hosti

Thug Life

DJs: Black Jesus, Poeta

Dub Turbulence

DJs: Nucleus Roots + Dub Dadda, Dasha Fyah + hosti
Volume Plus Invites: Volume Plus + host

Lineup

Wild!

DJs: Baptista, Filipo Astelo

29.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Tech-House

DJs: Marvelous Bey, Arturo Legorreta

Spectaculare: Christian Löffler

Live: Christian Löffler, Aparde, Fejká
Vstupné: 350

Lineup

30.03.2018 Pátek

Just Like That

DJs: Pat Heart, Jhns + Denzik
Vstupné: 50

&ME

DJs: &ME, Shaftling, Schwa
2. stage: Anīc aka Adam Cloud + Nicola Cloud

Vstupné: 260

Články

30.03.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Easter Bass Overdose

DJs: Far Horizon, Fallen Gemini, Lee Meow, Beast Jane, Fourseason, Seemly Critics, NelliQ, Voice K, Opaque, Mia, Metroc, Badrick
Vstupné: 100

30.03.2018
Praha

2 Years of Round Up

DJs: tINI, Agustin Alvarez, Bruno Curtis, Eddie Mur, The Animal Print
Vstupné: 200

Novinky

30.03.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Phunkpunk

DJs: Vilém, Fun
Vstupné: 60

30.03.2018
Praha
Akropolis
Divadelní bar

Pimprle Mix

DJs: Voita, Saku, Line Of Sight
Vstupné: 60

Urban Vibez

DJs: Black Jesus, Madskill, Roxtar

Drumstation

DJs: Mark System, Gabanna + Ke3n (Sk), Theya + Annita, Kamcza + Ahonz, Eska + Runky
2. stage: Mark System, Madcat, Maxime Db, Disco Very + Gory Groovian

Lazy Lizard

DJs: Tráva, Risto

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně