Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: příští víkend
23.11.2018 Pátek
23.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Funk You

DJs: Mr. Funky Machine + Iwan Linetski + host

Connect

DJs: Makarov, Corvin, Melfinger, Misha, Luc Carter, Namtrack
Speciality: LED Stěna
Vstupné: 100

24.11.2018 Sobota

Sunshine Live: Die 90er Party

Live: East 17, Snap!, Culture Beat, Ice MC, Masterboy, Captain Jack, Captain Hollywood Project, Alexia, Layzee aka Mr. President
DJs: Charly Lownoise, Dune, Sash!, Hooligan, Quicksilver, Brooklyn Bounce DJ, Kai tracid, Mark´Oh, Marusha
Vstupné: 35,20 €
Web: www.die90er.de

Články

Fritz Kalkbrenner: Electronic music in Brno

DJs: Fritz Kalkbrenner + hosti
Vstupné: 599 / 699 / 799 / 899 / 999

Imagination Festival 2018

DJs: A.M.C, Emperor, Macky Gee, Maduk, Pythius versus Gydra, The Prototypes, The Upbeats, 3RDKND: Donny, Katharsys a Forbidden Society, Symplex, Holotrope, Caine, Evil Activities, Greazy Puzzy Fuckerz, Gunz for Hire, Keltek, Mandy, Sefa, Zatox, Andy The Core vs.Hungry Beats, Hatom, Mejsi
Vstupné: 1190
Web: http://imaginationfestival.cz/

Novinky

Climax 20th Anniversary

DJs: Todd Terry, Chris Sadler, Dan Cooley
2. stage: Yannick, Milan Bilek

Vstupné: 350 + popl.

Intensive Air

DJs: Foxxy Jay, Joe Cormack, Dennis Besnij, Zagio, Bone
Vstupné: 80

Meeting

DJs: Ri Za, Cuba, Rody, C’moi, Furt Codein
Vstupné: 50

YGMG Tour

DJs: Mladej Moris, Koukr + Dorian, Conspiracy Flat, Yenda + Milly808, Homer + Forgen
Vstupné: 150
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

Fritz Kalkbrenner

DJs: Fritz Kalkbrenner + hosti

Dan Mangan & Laura Gibson

Live: Dan Mangan + Laura Gibson
Vstupné: 250

DNB Clash

DJs: Furious Freaks, Neurolab, VirCZ, Sn3hura, TOD, Eight times, Mindgroove, Danoush, Noidea
Vstupné: 60 / 100

Lineup

Elektro//Nische

DJs: Oldrich Sic Jr., Orbith

24.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

D’n’b Clash

DJs: Duneni.cz, Urban Scalp, Latrod3ctus, Furious Freaks Dnb

Mutations X Konnekt

DJs: Beneath, Laksa, Ossia, Harmless Youth, Dmit.Ry
Technord Basement: Citty (live), Synaptik, Dahø , Xadam, Toni Riot

Palicavonzvreca

DJs: Anetha, Toky + Loktibrada, Pedestrians, Proxima B

24.11.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

El Clasico

DJs: Oneheartman + Joke

25.11.2018 Neděle

Anthrax

Live: Anthrax
Vstupné: 890

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Electro Swing

DJs: James Wing + hosti
House Stage: Jesse + hosti

26.11.2018 Pondělí

Nero

DJs: Nero + hosti
Vstupné: 650

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

26.11.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Make A Difference Prague + hosti

Abnormal Monday

DJs: Double Impact, Rusty Matchbox, Tmh + hosti
House Minimal Stage: Chocky, Ark3r, Deviant, 6killer

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně