Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
01.08.2019 Čtvrtek
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 Pátek
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

03.08.2019 Sobota
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

04.08.2019 Neděle
01.08.2019 - 04.08.2019
Cluj-Napoca
29.07.2019 - 04.08.2019
Ozora

Ozora

DJs: Burn In Noise, Captain Hook, Electric Universe, Melting Point, Regan, Space Tribe, Tristan, Blue Planet Corporation, Carbon Based Lifeforms, Ace Ventura, Extrawelt, Der Dritte Raum, Atmos, Astrix, Astral Projection, Solar Fields, Zion Train, Psykovsky etc.
Vstupné: 140/ 185 /220 €
Web: www.ozorafestival.eu

31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

02.08.2019 - 04.08.2019
Olganitz
Nachtdigital 2019

Nachtdigital 2019

DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Vstupné: 130
Web: www.nachtdigital.de/en

Články

05.08.2019 Pondělí
31.07.2019 - 05.08.2019
Amsterdam
Dekmantel Festival 2019

Dekmantel Festival 2019

DJs: Adam X, Adiel, Afrodeutsche, Ahmed Fakroun, Alexander Robotnick (live), Amato & Adriani (live), Andrew Weatherall, Arp Frique & Family Arpanet, Batu, Bear Bones, Lay Low (live), Ben UFO & Blawan, Bjarki (live), Black Merlin, Bruce, Bufiman, Carista, Caterina Barbieri, Charles Manier (live), Cio D'Or, Cosmic Force (live), Cybotron, Danny Krivit, De Ambassade, Deena Abdelwahed - Khonnar (live), Dekmantel Soundsytem, Demdike Stare (live), Deniro, Donato Dozzy, Donna Leake, Dr. Rubinstein, Elena Colombi, Equiknoxx ft. Shanique Marie (live), DJ Fett Burger, Freddy K, Galaxian (live), Haron, Héctor Oaks, Identified Patient, Interstellar Funk, Jah Wobble & Bill Laswell, Jeff Mills, Jex Opolis, John T. Gast (live), John Talabot, Jon Hopkins, Kamaal Williams, Kassem Mosse (live), Leroy Burgess, Lotus Eater (Lucy & Rrose) (live), Loud-E, Low Jack, J-Zbel (live) & Judaah (BFDM Showcase), Mala, Marcel Dettmann, Marie Davidson (live), Merel, Motor City Drum Ensemble, Mozhgan, Mulatu Astatke, Nadia Struiwigh (live), Neon Chambers (live), Nitzer Ebb, Nosedrip, Nu Guinea (live), Object Blue, Oceanic (live), Mattheis (live) & Oberman (Nous'Klaer Audio Showcase), Octo Octa & Eris Drew, Olivia, Orpheu The Wizard, Palms Trax, Paquita Gordon, Parrish Smith, Pasiphae, Peaking Lights (live), Pharoah Sanders Quartet, Planetary Assault Systems (live), Powell (live), Python, RAMZi (live), Raphaël Top-Secret, Róisín Murphy, Roza Terenzi, San Proper, Sarah Davachi, Shinichi Atobe, SHXCXCHCXSH (live) Skatebård (live), Skee Mask & Zenker Brothers, Slikback, Solar & Cinnaman, SPFDJ, Spinna, Stellar OM Source (live), Storm, Sunn O))), Surgeon, Suzanne Ciani, Terekke (live), Terrence Dixon (live), Territroy (live), The Comet Is Coming, The Empire Line (live), The Exaltics (live), The Transcendence Orchestra, Tutu, Tzusing, Ugandan Methods (live), Umwelt (live), Upsammy, Vatican Shadow (live), Wally Badarou, Yu Su, Yussef Dayes, Yves Tumor
Vstupné: 144 / 179 €
Web: www.dekmantelfestival.com

Články

22.08.2019 Čtvrtek

Prague, Berlin Calling!

DJs: Paul Kalkbrenner + hosti
Speciality: Parts of Life tour
Vstupné: 750 – 950

23.08.2019 Pátek
23.08.2019 - 24.08.2019
Doksy
Klůček

Mácháč 2019

DJs: Fedde Le Grand
techno: Kaiserdisco, Christian Smith etc.

24.08.2019 Sobota
23.08.2019 - 24.08.2019
Doksy
Klůček

Mácháč 2019

DJs: Fedde Le Grand
techno: Kaiserdisco, Christian Smith etc.

24.08.2019
Amsterdam

NDSM

Drumcode Festival 2019

DJs: Adam Beyer, Amelie Lens, Charlotte de Witte, Cari Lekebusch, Ida Engberg, Ilario Alicante, Bart Skils, Joel Mull, Sam Paganini, Secret Cinema, Joris Voorn, Anna, Enrico Sangiuliano and more
Vstupné: 49,5 €
Web: www.drumcodefestival.com/en

24.08.2019 - 25.08.2019
Amsterdam

Haarlemmermeer
Mysteryland 2019

Mysteryland 2019

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Vini Vici, Johan Gielen, Paul Oakenfold, Ruben de Ronde, Paul van Dyk, Erick Morillo, Roger Sanchez, MaRLo, Andrew Rayel, Sven Väth, Ilario Alicante, Luciano, Dave Clarke, Ben Sims, DJ Rush, Johannes Heil, Catscan, Endymion, Lady Dana, Pavo, Sander Kleinenberg, Sub Zero Project, Zany, Wildstylez, Bass Modulators, Mattn etc.
Vstupné: 82,5 – 119,5 €
Web: www.mysteryland.nl

25.08.2019 Neděle
24.08.2019 - 25.08.2019
Amsterdam
Mysteryland 2019

Mysteryland 2019

DJs: Sunnery James & Ryan Marciano, Vini Vici, Johan Gielen, Paul Oakenfold, Ruben de Ronde, Paul van Dyk, Erick Morillo, Roger Sanchez, MaRLo, Andrew Rayel, Sven Väth, Ilario Alicante, Luciano, Dave Clarke, Ben Sims, DJ Rush, Johannes Heil, Catscan, Endymion, Lady Dana, Pavo, Sander Kleinenberg, Sub Zero Project, Zany, Wildstylez, Bass Modulators, Mattn etc.
Vstupné: 82,5 – 119,5 €
Web: www.mysteryland.nl

28.10.2019 Pondělí

Archive

Live: Archive
Vstupné: 690 + poplatky / 790

29.11.2019 Pátek
24.01.2020 Pátek
24.01.2020
Uherské Hradiště
Mír

Bayday 2020

DJs: dozvíte se :)
Web: www.strobe.cz

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně