Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
21.03.2019 Čtvrtek

All Night Long

DJs: Ark3r
Vstupné: zdarma

Žižkovská Noc 2019

Live: Vltava, Květy, Fried Dough, Good Times Only, Mala Ruckus

Lineup

La Calle 8

DJs: Latino Djs Crew

Funk Disco Edits

DJs: Pavel Bidlo

Glow In The Dark!

DJs: Baptista, Nacho Lara, Patrick Junior
2. stage: Marvelous Bey + Sam

Vstupné: 100 – 200

El Ritmo Latino

DJs: Filippo Astelo, Belize
Vstupné: 120

21.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Dark Room

DJs: Marvelous Bey, Sam

22.03.2019 Pátek

Denysa & B.UNQ!

DJs: Denysa, B.UNQ!, Alexx, Thomazz B, Wolf

Lineup

Bicep

DJs: Bicep, Tomics, Luke Nova, Biodan
2. stage: Arturo Legorreta, Bronee

Vstupné: 468 + poplatky

Trancesated 10

DJs: Driftmoon, Vyrys, Siva, Guntro, Joe Cormack, Inerte
Vstupné: 200
Web: trancesated.cz

Lineup

Yotto: Hyperfall tour

DJs: Yotto, JPJ, Bastien, FlyTech, Dominik Gehringer, Kema, Rivendel, GlitchGoose, Vamos Mustafas, Saddan
Vstupné: 220 / 300

Lineup

Twist

DJs: Raidem, Brady, Next
Vstupné: 100

Žižkovská Noc 2019

Live: Sto Zvířat, Ventolin, Mucha, Znouzectnost, Erith

Lineup

Vendeta

DJs: Razcals, Sayko
Vstupné: 100

Terminal/Palmolife

DJs: Hlava + hosti

Terminal Floor

DJs: Esther Duijn, Fatty M, Silhouette, Balen, Ctrl, Reverend Octagon

Franky Rizardo

DJs: Franky Rizardo, Martin Cehelsky, Lyam, Nick Hayden
Vstupné: 290 / 400 (VIP)

Cracking

DJs: Nastya Muravyova, Makkatu, Kabal, Matwe

22.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Palmolife Floor

DJs: Dada Disco, Disco Partysons, Discoval, Swifty

23.03.2019 Sobota

Laurent Garnier

DJs: Laurent Garnier, Fatty M, Lumiere
2. stage: Rob Smile, Vanko

Vstupné: 690 + poplatky

Články

Elektrabel

DJs: Elektrabel, Carl W + Tomas Ivicic, Filip Gehringer, Foxx + Phoebe

Vivacity

DJs: Cubik + Checo Zac, Arco
Vstupné: 100

Žižkovská Noc 2019

Live: PSH, N.O.H.A., Gambrz Reprs
DJs: Bifidus Aktif, Mustaffa & Sheriff, Upfockerz
Empire Recordings: Kung, Kisscut, PWP, Decide, Sphere

Lineup

Sima

Live: Sima
Vstupné: 250

Elektro//Nische

DJs: Ma.Sa, Oldrich Sic Jr

Bass Fats Music

DJs: Neighbour + Chris Verne

Happy B-Day Epic! 1st Birthday @ Epic

DJs: Manene, Dave + Emty, Richard Reynolds, Bon Finix, Pauli Gabrieli
Vstupné: 300 / 500 (VIP)

Indie Hits

DJs: Subclub Indie DJs + hosti

23.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Trash Gang

DJs: Rusty, Spas, Them Darned Teenagers , Cyper Sound, Johnny Caress

Blasted underground drum'n'bass

DJs: Akira, Molecular Structures, Vex, Motul, Uumm, Skinny Bastard, Vorel, Agem
Vstupné: 10 – 200
Web: blastednb.github.io

Lineup

24.03.2019 Neděle

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

Dope D.O.D.

Live: Dope D.O.D.

25.03.2019 Pondělí

Dope D.O.D.

Live: Dope D.O.D.

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

25.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Stili, Tricky V

26.03.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Koogee, Armeni

Eclectic

DJs: Jana Kománková

26.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Seldon

27.03.2019 Středa

Fast Food Orchestra

Live: Fast Food Orchestra
Vstupné: 250

Madnessday

DJs: Skelley, Pink Concrete

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

27.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & Rnb

DJs: Mad Lad Crew, Mates Do Solids

28.03.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: James Baseley, Face, Radio
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně