Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
20.02.2019 Středa
20.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Akki, Slimaq

Epic Wednesdays

DJs: Lumichell, Luis De Mark
Vstupné: 120

21.02.2019 Čtvrtek

All Night Long

DJs: Identic
Vstupné: zdarma

21.02.2019
Frýdek-Místek
Stoun

SunRise Tour

DJs: Flesshh, Lucas Gldx, Gold, Adm + Hype Kaly, Ewa, Surris

Lineup

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

21.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

Nightlife

DJs: Ondrash, Lowa
Vstupné: 120

22.02.2019 Pátek

Gorgon City

DJs: Gorgon City, Dan Cooley, Melvin Coxx
2. stage: Marco Key, Rafa´El

Vstupné: 370 + poplatky

We Love Music

DJs: Tibi, Tomics, Ahz, Annita
Vstupné: 100

Fatima Hajji

DJs: Fatima Hajji, Thin & Thick, Denysa, Destroyer + Phil Albedo, Dave Substance-D, David Broom

Brno Techno Rave

DJs: Nevinnost, Litterbin, Perfect Workout
Vstupné: 80 / 100

Vini Vici Bratislava

DJs: Vini Vici, Estiva, Tigi, Milan Lieskovsky
Vstupné: 25 / 30 €

22.02.2019
Frýdek-Místek
Stoun

No!Se

DJs: Plus + hosti

Future Raver

DJs: Drumatik (live), NoCult (live), Psyrix, Quantum, Inocybe

Moving Pictures Label Showcase

DJs: Lt.Dan, Roman Rai, Täino

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

22.02.2019
Trenčín
LiLu

Warm up tour 20 years of JZD promotion

DJs: Naoki Uda, Martini, Siki, X-basse
Vstupné: 80
Web: www.jzdpromotion.cz

22.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trash Gang

DJs: Them Darned Teenagers, Cyper Sound, Johnny Caress, De, Vinifield, Krabs

En-Trance

DJs: Marlo, Driftmoon, Nifra, Luigi Di Mare
Vstupné: 350 / 550 (VIP)

Konnekt #22

DJs: Safone, Smack One, Tchagun, F*Stroy, Pirez, Rados
Room #02: Benny Ill, Silhouette, Wz, Insane

23.02.2019 Sobota
23.02.2019
Melbourne

Flemington Racecourse and Victoria Racing Club
Ultra Australia: Melbourne

Ultra Australia: Melbourne

DJs: Adam Beyer, Dubfire + Nicole Moudaber, Joris Voorn, Slushi, Marshmello, The Chainsmokers, Illesium, Martin Garrix
Vstupné: 145 / 165 / 195 AU$
Web: www.ultraaustralia.com

Climax

DJs: Chris Sadler, Enrico, Carlo Beta
2. stage: Lillou, Neighbour + Rich Fd (sax)

Nik Tendo

Live: Nik Tendo

Vivacity

DJs: Cubik, Checo Zac, Da Moon
Vstupné: 100

Laibach

Live: Laibach
Vstupné: 650

Let it Roll Winter afterparty

DJs: Double You, John Simon, Chombo

Digital Storm

DJs: Vertical, Djantrix, Blau, Psychozix, Turo, Cybernetixx, Reborn + Heehy, Starf
2. stage: Ondrej Psyla, D.M.O., Jaschi, Magua, Harry

Eargasm Dnb Night

DJs: Gorebug, The X, Neurotikum, Fifthy, Neclovek, Asana

Majestic Circus vol. 12: The Grand Edition

DJs: Pat Bedeau, Akrom, Twin, Funspeed

Eclectic Mix

DJs: Babe Ln

23.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Stj, Fourstepper, Excentric

Jauz @ Epic

DJs: Jauz, Manene, Dave + Emty, Pauli Gabrieli, Lyam
Vstupné: 449 / 699 (VIP)

Urban Legends 12

DJs: Funk D'void, El Prevost, Floex, Slater + Urban Legends + Filip Markes, Schwa + Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedlon, Slater, Biodan, 4become1

24.02.2019 Neděle
24.02.2019
Sydney

Parramatta Park
Ultra Australia: Sydney

Ultra Australia: Sydney

DJs: Adam Beyer, The Chainsmokers, Nicole Moudaber b2b Dubfire, Martin Garrix, Illesium, Marshmello, Joris Voorn, Slushi
Vstupné: 145 / 165 / 1954 AU$
Web: www.ultraaustralia.com

Let it Roll Winter afterparty

DJs: Mustaffa & Sheriff, Mazzon, VoidSec

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

25.02.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Leemac, Jean Luc, Future
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Rahul, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

25.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Dnb

DJs: Mlf, Tricky V

26.02.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Lumichell, Maztah

Latino: Atares

Live: Atares

26.02.2019
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Frankov

27.02.2019 Středa

Modeselektor

Live: Modeselektor, Catnapp
Speciality: Modeselektor Live Tour
Vstupné: 530 + poplatky

Ceny Apollo 2018

Live: dozvíte se :)

Madnessday

DJs: Mad Lad Crew, La Tino Brothers

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně