Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
06.04.2019 Sobota

All Shades Of House

DJs: Brigitte Noir, Asi

06.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Techno

DJs: Thomas Tesla, Ly Sas

07.04.2019 Neděle

Karpe

Live: Karpe

Sunday Rhythm

DJs: Tráva

08.04.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Erk, Marlon

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

08.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Bura, Mlf

09.04.2019 Úterý

Partylicious

DJs: Hlava, Maztah

Worldbeat & House

DJs: Danny Hell

09.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: Awacs, Koral

10.04.2019 Středa

Wednesday? Why Not?!

DJs: Skelley, Jesse

Funky & Elektro Swing

DJs: James Wing

10.04.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & RnB

DJs: Mad Lad Crew, Re-Quest

11.04.2019 Čtvrtek
11.04.2019
Praha
Akropolis
velký sál

Music Infinity: Poppy Ackroyd & Julia Kent

Live: Poppy Ackroyd + Julia Kent

Meeting

DJs: Cuba, Dominik Rykr
Vstupné: zdarma

12.04.2019 Pátek

Devastator Hall

DJs: N-Vitral, Act of Rage, Floxytek, Sirio etc.

London Elektricity

DJs: London Elektricity, Halbax, Far Horizon
2. stage: Arturo Legorreta, Titi

Vstupné: 300 + poplatky

The Herbaliser

Live: The Herbaliser

Sejf & Friends

DJs: Raidem, Brady, Neighbour, Wector
Vstupné: 100

Sejf & Friends

DJs: Raidem, Brady, Neighbour, Wector
Vstupné: 100

Lineup

Circle

DJs: Sebastian Paiza, Rob Smile, Jag Kiranmay, Peter Costa
Vstupné: 100

13.04.2019 Sobota

Let it Roll on Tour 2019

DJs: A.M.C, Hybrid Minds, Rene LaVice, Mefjus, Phacem, Gydry, Teddy Killerz, C.Phone, Elvis, Let it Roll DJs

Electronic Warriors

DJs: Shaftling, Fatty M, Stame
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

Clap!

DJs: Jaap Ligthart, Dan Cooley, Identic
Vstupné: 100

Awattar

DJs: Robert Kepert, Hal9000, Space-K, Pukachu

15.04.2019 Pondělí

Kid Ink

Live: Kid Ink

17.04.2019 Středa

4ali: Vzpomínka po 10 letech

Live: Pio Squad, Orion, Vec, Kato, Supa, Zverina, DJ Wich
DJs: 2. stage: Lucas Hulan, Babe Ln, Formi, Robot, Liquid A
Speciality: benefiční akce proti rakovině
Vstupné: 150

Khoiba & Čáry života

Live: Khoiba, Čáry života

18.04.2019 Čtvrtek

Refreshment

DJs: Michael C, Tibiza
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

Be Blessed

DJs: Denny Krygr + Martin Vagner
Vstupné: zdarma

19.04.2019 Pátek
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

NDSM Docklands

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

Kidnap

DJs: Kidnap,Dan Cooley, Identic
Vstupné: 200 + poplatky

Twist

DJs: Risto Sokolowski, Raidem, Brady
Vstupné: 100

20.04.2019 Sobota
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

Definition House

DJs: Fatty M, Yannick, Minister
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

4/20 na 420

DJs: Ktodowski, Filip Gehringer, Dominik Gehringer

Vivacity

DJs: Pavel Bidlo, Cubik + Checo Zac
Vstupné: 100

21.04.2019 Neděle
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

Sundance

DJs: Cj Fox, T-Masters, David Ferraday
Vstupné: 100 (do půlnoci) / 150

22.04.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Andy Road, John Baker, Rider
Vstupné: zdarma

23.04.2019 Úterý

Poets Of The Fall

Live: Poets Of The Fall
Vstupné: 495 / 1.815 (VIP)

24.04.2019 Středa

King´s Night 2019

DJs: dozvíte se :)
Vstupné: 100 – 200

Mladí ladí jazz: Jameszoo

Live: Jameszoo
Vstupné: 250 – 420

25.04.2019 Čtvrtek

Hvob

Live: Hvob
Vstupné: vyprodáno

Unplugged

DJs: Face, Abu, Monotype
Vstupné: zdarma

26.04.2019 Pátek

Kompakt Extra Speicher

DJs: Michael Mayer, Patrice Bäumel, Biodan
Vstupné: 340 + poplatky

Elektra: Umek

DJs: Umek + hosti
Vstupné: 350 + poplatky

Christian Löffler live

DJs: Christian Löffler (live), Omek, JPJ, GlitchGoose, Saddan
Vstupné: 300

Lineup

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně