Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
22.06.2019 Sobota

Twist

DJs: Raidem, Brady, Fun
Vstupné: 100

21.06.2019 - 23.06.2019
Dolní Kounice

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

Nightphunk

DJs: Berny, Lucas Hulan, Lillou

House

DJs: Akrom, Gnetko

22.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Magic Night

Live: Chris + Jayko + 38wave + Tripple6 + Justin Case + Aly Bee
DJs: Nevvry, Prophet

Moksi

DJs: Moksi, Manene, Dave + Emty, Lyam
Vstupné: 599 / 999

23.06.2019 Neděle
21.06.2019 - 23.06.2019
Dolní Kounice

Festival Kefasfest 2019

Live: Raego, Pavel Helan a Dominika Gurbaľová, Michal Horák, Good Work, Envej, Irnis, Adonai
Vstupné: 350 - 450 Kč
Web: kefasfest.cz

Lineup

Sunday Rhythm

DJs: Ac One

24.06.2019 Pondělí

Free Mondays

DJs: Mig, Michal Knejp
Vstupné: zdarma

Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 990
Web: garbage.com

Mondays Like Fridays!

DJs: Filippo, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

24.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop

DJs: Mlf, Mad Andre

25.06.2019 Úterý

Tunesday

DJs: Manio, Biodan
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Partylicious

DJs: Lu Michell, Battle Lady

Eclectic

DJs: Jana Kománková

25.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Technicolor

DJs: mooris, Skaph

26.06.2019 Středa
26.06.2019
Sereď

amfiteáter Sereď

In Castle 2019: Garbage

Live: Garbage
Vstupné: 29 / 35 €
Web: www.garbage.com

Enjoy House

DJs: Michael C, Jean Luc
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

Kurt Vile & The Violators

Live: Kurt Vile & The Violators, Jorge Elbrecht

Lab 95

DJs: Pedro, Verbana, Skelley, Pink Concrete

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

26.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Madnessday

DJs: Guillemendez, Tricky V

Epic Wednesdays

DJs: Australan, Bon Finix
Vstupné: 120

27.06.2019 Čtvrtek

Places + Faces

DJs: Places + Faces, Ciesay, Darq E Freaker
Vstupné: 299 (předprodej) / 399

All Night Long

DJs: Identic
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Salsa: Latino Band

Live: Latino Band

27.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Lazer, Teddyziggy, Buldog

El Ritmo Latino

DJs: Belize, Filippo Astelo
Vstupné: 120

28.06.2019 Pátek
28.06.2019 - 29.06.2019
Svitavy

rybník Rosnička

Festival Rosnička 2019

Live: Smack One, Midi Lidi, Ohm Square, Maniak, MC Gey, Modré Hory, HRTL Live Band Fractions, Elektrabel, Bulp, Bratři, Post-hudba, Tomas Vtípil, Lowmoe, Sekvoye, Vneumicky, Strachkvas, Prozac, MOLLY, NERI, Tybor a chrastina
DJs: forbidden society, Mustaffa & Sheriff, Tronik Youth, Trauma, Hyaen, Jim Hate, Andrei, Miltz, tomino & myslivec, Mindicted crew, Andreas Rund, Tekstrue, PDCH, Dirty Danzo, OBRaZ, Andrea Dare, rgreat, Marten de Mosquito, Astronauts Without Helmets, Alan Wood, Ban Jarnet, Joshek
Vstupné: 400 / 600
Web: www.festivalrosnicka.cz

Milkvid Drum & Bass Open Air 2019

DJs: Clive, Mikkim, Koogi,Anakin, Annita & Ahz,Parallel Activity, Runky, Dave Trumpeteer (trubka)
Vstupné: 70 / 90

Sublime

DJs: Subgate, Shaftling, Arturo Legorreta
Vstupné: do půlnoci zdarma / 100

We Love Music

DJs: tibi,Tomics, No Pants, Slepy
Vstupné: 100

Neurofunk Will Never Die

DJs: dozvíš se :)

Sound Vibration

DJs: Pavel Krejdl, Paul Hawk (live), Chucky, The And, Babax
Speciality: VJ Ledabyl
Vstupné: 100
Web: sound44.com

Lineup

Deschooling

DJs: Vibechief, Smashdoctors, Bbb, Veni, Trash Gang

Muzikzoom

DJs: Radek Honc

28.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Dnb

DJs: Fourstepper, Excentric, Hektor, Zkrat

Switch

DJs: Richard Reynolds, Giacomo, Lyam
Vstupné: 200 / 350

29.06.2019 Sobota
28.06.2019 - 29.06.2019
Svitavy

Festival Rosnička 2019

Live: Smack One, Midi Lidi, Ohm Square, Maniak, MC Gey, Modré Hory, HRTL Live Band Fractions, Elektrabel, Bulp, Bratři, Post-hudba, Tomas Vtípil, Lowmoe, Sekvoye, Vneumicky, Strachkvas, Prozac, MOLLY, NERI, Tybor a chrastina
DJs: forbidden society, Mustaffa & Sheriff, Tronik Youth, Trauma, Hyaen, Jim Hate, Andrei, Miltz, tomino & myslivec, Mindicted crew, Andreas Rund, Tekstrue, PDCH, Dirty Danzo, OBRaZ, Andrea Dare, rgreat, Marten de Mosquito, Astronauts Without Helmets, Alan Wood, Ban Jarnet, Joshek
Vstupné: 400 / 600
Web: www.festivalrosnicka.cz

Climax

DJs: Chris Sadler, Steph, Yannick
Vstupné: 150

Circle

DJs: Roman Rai, Jag Kiranmay, Rob Smile, Peter Costa
Vstupné: 100

DNB Step Cup 2019

DJs: dozvíš se :)

DNB Battle Kombat #4

DJs: Drumbassterds.cz + Drum and Bass Production Crew

Vladimír 518

Live: Vladimír 518

Colorful House

DJs: Dan Cooley, Ghedzo, Chuck

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

29.06.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Panorama

DJs: Abab, Duma Jr.

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně