Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
27.03.2019 Středa

Wednesday Got Soul

DJs: Kohl, Ben

27.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Latino & Rnb

DJs: Mad Lad Crew, Mates Do Solids

28.03.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: James Baseley, Face, Radio
Vstupné: zdarma

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

28.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Dancehall & Latino & Hip Hop

DJs: Teddy Ziggy, Buldog, Lazer

29.03.2019 Pátek
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Recondite

DJs: Recondite (live), Shaftling + Täino, Subgate + Tibiza
2. stage: Arturo Legorreta, Mike Corner

Vstupné: 290 + poplatky

We ♡ Hardtechno

DJs: Golpe, Peterson, Withecker, Nee`o, MisHa
Vstupné: 100 / 200

Články

Just Like That

DJs: Rory Cochrane, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

Night Riders

DJs: Junior Jan, Jw, Milan Kroužil, Danny Mathew

Hot Step Mela

DJs: Gadjo.cz

Fatty M + Schwa

DJs: Fatty M, Schwa, Saddan, JPJ
Vstupné: 100

Lineup

party Round UP

DJs: Sonja Moonear, Francesco Del Garda, Shonky, Mari.te, Bruno Curtis, Eddie Mur, Agustin Alvarez
Vstupné: 200 – 500

No Gravity

DJs: Hekrim, Stanlee, M-Cee, Dckdst, Rawe, MC Reef

1979

DJs: Javas, Stuart, Filip O, Koala

29.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Hip Hop & Urban

DJs: Last + Shrxty, Kojo, Crew

29.03.2019
Praha

střecha OD Kotva

Giorgia Angiuli

DJs: Giorgia Angiuli (live), Windowlickerz (live) etc.

30.03.2019 Sobota
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Pure Rhythm

DJs: Rescue, Soda, Canobee, Box
Vstupné: 100

Macky Gee

DJs: Macky Gee, Upfockerz, Mersi, N.E.D., Prase, Herax, Masto Crew, Marníte
Must FF! Invites: Corborat, Dubsquad, Spooniz, Blvcktee, Hepex, Must FF!

Planets #02

DJs: Biodan, Omek, Tomics, Zissou

House

DJs: Martiño

Climax

DJs: Miquel, Microsleeper
2. stage: Fun, Sanny

Vstupné: 150

30.03.2019
Praha
Chapeau Rouge
underground club

Bass Overdose_System Hacked

DJs: Tephra + Arkoze, Beast:season, Audiocuts, Minikin, Opaque + Mia, Beast Jane, Fourseason, Luménica (voc)
Vstupné: 100

Batcave Party

DJs: Saint Mark, Stained, Broken Character, Wormwood, Hellhound

30.03.2019
Praha
Akropolis
malá scéna

Vibruj!

DJs: Parallel Actvity, Honey T, Runky, EJDM, ARS:N
Vstupné: 60

31.03.2019 Neděle
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Sunday Rhythm

DJs: Raidem

01.04.2019 Pondělí
04.04.2019 Čtvrtek

Acid Arab

DJs: Acid Arab + hosti

05.04.2019 Pátek

Paula Temple

DJs: Paula Temple + hosti

06.04.2019 Sobota

Time Warp 25

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amelie Lens, Recondite (live), Âme (live), Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Craig Richards, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Joy Orbison, Karotte, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Margaret Dygas, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz + Helena Hauff, Pan-Pot, Peggy Gou, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI

Články

Meute

Live: Meute
Vstupné: 477 + poplatky

11.04.2019 Čtvrtek
11.04.2019
Praha
Akropolis
velký sál

Music Infinity: Poppy Ackroyd & Julia Kent

Live: Poppy Ackroyd + Julia Kent

12.04.2019 Pátek

Devastator Hall

DJs: N-Vitral, Act of Rage, Floxytek, Sirio etc.

London Elektricity

DJs: London Elektricity

The Herbaliser

Live: The Herbaliser

Sejf & Friends

DJs: Raidem, Brady, Neighbour, Wector
Vstupné: 100

13.04.2019 Sobota

Let it Roll on Tour 2019

DJs: A.M.C, Hybrid Minds, Rene LaVice, Mefjus, Phacem, Gydry, Teddy Killerz, C.Phone, Elvis, Let it Roll DJs

15.04.2019 Pondělí

Kid Ink

Live: Kid Ink

17.04.2019 Středa

Khoiba & Čáry života

Live: Khoiba, Čáry života

19.04.2019 Pátek
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

NDSM Docklands

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

20.04.2019 Sobota
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

4/20 na 420

DJs: Ktodowski, Filip Gehringer, Dominik Gehringer

21.04.2019 Neděle
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

24.04.2019 Středa

Mladí ladí jazz: Jameszoo

Live: Jameszoo
Vstupné: 250 – 420

26.04.2019 Pátek

Kompakt Extra Speicher

DJs: Michael Mayer, Patrice Bäumel + hosti

Elektra: Umek

DJs: Umek + hosti
Vstupné: 350 + poplatky

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně