Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: kdykoli
08.03.2019 Pátek
08.03.2019 - 09.03.2019
Istanbul

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sónar Istanbul 2019

DJs: FJAAK, Henrik Schwarz (live), , George FitzGerald (live), , Matador (live), , Modeselektor (live), , Widening Gyre (live), Khonnar (live), Laurent Garnier, Ben Frost, Bicep, Deena Abdelwahed, DJ Lag, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Gazelle Twin, HAAi, Kobosil, Octo Octa, The Field, Tijana T, Volvox
Vstupné: 490 TL

Články

Hirose

DJs: AnīC, Augustin Alvarez, Luke Nova
Vstupné: 100

08.03.2019
Kopřivnice
Papaya

Warm up tour 20 years of JZD promotion

DJs: Roman Hyde, Jadran, Martini, Styrax, MaSo
Vstupné: 50
Web: www.jzdpromotion.cz

Brighter

DJs: Empire, Doppelganger, C:RCLE, Phill Gin, Tian
Vstupné: 70

Lineup

09.03.2019 Sobota
08.03.2019 - 09.03.2019
Istanbul

Sónar Istanbul 2019

DJs: FJAAK, Henrik Schwarz (live), , George FitzGerald (live), , Matador (live), , Modeselektor (live), , Widening Gyre (live), Khonnar (live), Laurent Garnier, Ben Frost, Bicep, Deena Abdelwahed, DJ Lag, DJ Seinfeld, DJ Stingray, Gazelle Twin, HAAi, Kobosil, Octo Octa, The Field, Tijana T, Volvox
Vstupné: 490 TL

Články

Sexy Beats

DJs: Lumiere, Losko, True Detective
Vstupné: 100

13.03.2019 Středa
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter
14.03.2019 Čtvrtek
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter

Leep Deep

DJs: Rody + Live
Vstupné: zdarma

15.03.2019 Pátek
13.03.2019 - 15.03.2019
Alpe-d'Huez
Tomorrowland Winter

Devastator Hall

DJs: Angerfist, Rejecta, Dr.Peacock, Hyrule War, Da Tweekaz + hosti

Elektra: The Hacker

DJs: The Hacker + hosti
Vstupné: 390 + poplatky

Rave Nation: Club Edition

DJs: Killer, Lucas, Shiva, Mike Goldfinch
Vstupné: 80

Discotheca

DJs: Wnchnz, Da Moon, Duma Jr.
Vstupné: 100

16.03.2019 Sobota
16.03.2019 - 18.03.2019
Berlin
Berghain

Klubnacht: Berghain 09 Mix Release Party

DJs: Fractions (live), Vatican Shadow (live), Barker, Becka Diamond, Phase Fatale, Volvox, Silent Servant, Âme, Avalon Emerson, Massimiliano Pagliara, Honey Dijon, Oceanic, Roi Perez, The Carry Nation, Virginia

Články

Alex Metric

DJs: Alex Metric + hosti

Clap!

DJs: Under Pressure, Identic, Dpmrls
Vstupné: 100

16.03.2019
Valašské Klobouky
KD Klobučan

20 years of JZD promotion

DJs: Zardonic, Forbidden Society, X.Morph, Beaty, Kotlyk, Onby, Toky, Boss, Kaisersoze, Naoki Uda, PapiOil, Martini, Siki, X-basse, Styrax
Web: www.jzdpromotion.cz

Maribou State

Live: Maribou State
Vstupné: 490

17.03.2019 Neděle
16.03.2019 - 18.03.2019
Berlin
Berghain

Klubnacht: Berghain 09 Mix Release Party

DJs: Fractions (live), Vatican Shadow (live), Barker, Becka Diamond, Phase Fatale, Volvox, Silent Servant, Âme, Avalon Emerson, Massimiliano Pagliara, Honey Dijon, Oceanic, Roi Perez, The Carry Nation, Virginia

Články

18.03.2019 Pondělí
16.03.2019 - 18.03.2019
Berlin
Berghain

Klubnacht: Berghain 09 Mix Release Party

DJs: Fractions (live), Vatican Shadow (live), Barker, Becka Diamond, Phase Fatale, Volvox, Silent Servant, Âme, Avalon Emerson, Massimiliano Pagliara, Honey Dijon, Oceanic, Roi Perez, The Carry Nation, Virginia

Články

21.03.2019 Čtvrtek

All Night Long

DJs: Ark3r
Vstupné: zdarma

22.03.2019 Pátek
22.03.2019
Pardubice
L-Klub

Džejár:20 let na techno scéně

DJs: Gary Beck, Adrian Hour, Luke Sun, Lucca, Toky, Boss, Alex Preda, EKG, Chris Sadler, Enrico, Victor Tellagio, Smoke
Vstupné: 350

Tiskové zprávy

Bicep

DJs: Bicep + hosti
Vstupné: 468 - 520 (+ poplatky)

Trancesated 10

DJs: Driftmoon, Vyrys, Siva, Guntro, Joe Cormack, Inerte
Vstupné: 200
Web: trancesated.cz

Lineup

Yotto: Hyperfall tour

DJs: Yotto, JPJ, Bastien, FlyTech, Dominik Gehringer, Kema, Rivendel, GlitchGoose, Vamos Mustafas, Saddan
Vstupné: 220 / 300

Twist

DJs: Raidem, Brady, Next
Vstupné: 100

23.03.2019 Sobota

Laurent Garnier

DJs: Laurent Garnier + hosti
Vstupné: 690

Články

Vivacity

DJs: Cubik + Checo Zac, Arco
Vstupné: 100

24.03.2019 Neděle

Dope D.O.D.

Live: Dope D.O.D.

25.03.2019 Pondělí

Dope D.O.D.

Live: Dope D.O.D.

28.03.2019 Čtvrtek

Unplugged

DJs: James Baseley, Face, Radio
Vstupné: zdarma

29.03.2019 Pátek
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Recondite

DJs: Recondite (live) + hosti
Vstupné: 314 + poplatky

Just Like That

DJs: Rory Cochrane, Pat Heart, Lukas Micka
Vstupné: 100

party Round UP

DJs: Sonja Moonear, Francesco Del Garda, Shonky, Mari.te, Bruno Curtis, Eddie Mur, Agustin Alvarez
Vstupné: 200 – 500

30.03.2019 Sobota
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

Pure Rhythm

DJs: Rescue, Soda, Canobee, Box
Vstupné: 100

Bass Overdose_System Hacked w/ Tephra & Arkoze /UK/

DJs: Tephra + Arkoze, Beast:season, Audiocuts, Minikin, Opaque +& Mia, Beast Jane, Fourseason, Luménica (voc)
Vstupné: 100

31.03.2019 Neděle
29.03.2019 - 31.03.2019
Miami

Ultra Music Festival

DJs: deadmau5 (live), Galantis (live), Gigantic Nghtmre (live), Griz (live), Illesium (live), Louis The Gild (live), Odesza (live), Tom Morello (live), , Adam Beyer, Cirez D, Afrojack, Alesso, Armin van Buuren, Black Coffee, Carl Cox, The Chainsmokers, David Guetta, Skrillex, Boys Noize, Dubfire, Nicole Moudaber, Paco Osuna, Eric Prydz, Jamie Jones, Joseph Capriati, Loco Dice, Maceo Plex, Marshmello, Martin Garrix, The Martinez Brothers, Nghtmre, Slander, Rezz, Richie Hawtin, Sasha, John Digweed, Sven Väth, Tale Of Us, Testpilot, Tiësto, Zedd, Zeds Dead etc.
Vstupné: 399,95 – 1 499,95 $ (VIP)
Web: www.ultramusicfestival.com

Články

04.04.2019 Čtvrtek

Acid Arab

DJs: Acid Arab + hosti

05.04.2019 Pátek

Paula Temple

DJs: Paula Temple + hosti

06.04.2019 Sobota

Time Warp 25

DJs: Adam Beyer, Adriatique, Amelie Lens, Recondite (live), Âme (live), Ben Klock, Boris Brejcha, Carl Cox, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Craig Richards, Dixon, Dorian Paic, Dubfire, Jamie Jones, Joseph Capriati, Joy Orbison, Karotte, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Loco Dice, Luciano, Maceo Plex, Magda, Marco Carola, Margaret Dygas, Monika Kruse, Nick Curly, Nina Kraviz + Helena Hauff, Pan-Pot, Peggy Gou, Ricardo Villalobos, Richie Hawtin, Seebase, Seth Troxler, Solomun, Steffen Baumann, Sven Väth, Tale Of Us, The Martinez Brothers, tINI

Články

Meute

Live: Meute
Vstupné: 477 + poplatky

11.04.2019 Čtvrtek
12.04.2019 Pátek

The Herbaliser

Live: The Herbaliser

17.04.2019 Středa

Khoiba & Čáry života

Live: Khoiba, Čáry života

19.04.2019 Pátek
19.04.2019 - 21.04.2019
Amsterdam

NDSM Docklands

DGTL Amsterdam 2019

DJs: Tourist (live), Redshape (live), Satori (live), Ninze & Okaxy (live), Max Cooper (live), Henrik Schwarz (live), DJ Boring (live), Eelke Kleijn (live), GusGus, Cubicolor (live), Be Svendsen (live), Rone (live), Rampue (live), Otzeki (live), Parallells (live), Larry Heard aka Mr Fingers (live), Joachim Pastor (live), George FitzGerald (live), DMX Krew (live), De Sluwe Vos (live), Koze, Mano Le Tough, Tunnelvisions & Applescal, Andhim, Anna, Archie Hamilton, Bedouin, Ben Klock, Colin Benders, DJ Seinfeld, Dr. Rubinstein, Floorplan, HAAi, Horse Meat Disco, John Talabot & Oceanic, JP Enfant , Luuk van Dijk, Maceo Plex, Matthew Dekay, Mella Dee, Midland, Moodymann, Moxie, Patrick Topping & Green Velvet, Paula Tape, Rampa vs &ME, Rod, Rødhåd, Roi Perez, Roman Flügel, Sam Shure, Stranger & Deniro, Tijana T, TITIA, Upsammy, Younger Rebinds, Tammo Hesselink, Abstract Division, Amelie Lens, ANOTR, Bambounou, Bicep, Bjarki, The Black Madonna, Carista, Collé, Dax J, Dazion, Disclosure, Dixon, Elias Mazian, Honey Dijon, Identified Patient, JP Enfant, Kölsch, Laurent Garnier, Len Faki, Marcel Dettmann, Motor City Drum Ensemble, Oliver Koletzki, Optimo, Pachanga Boys, Philou Louzolo, Rebolledo, Sedef Adasi, Tracey, Vermelho, William Djoko
Vstupné: 25 - 89 €
Web: ams.dgtl.nl

Články

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně