Kam chceš vyrazit?

Tvůj výběr: kdy: Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota

Straight outta Brno

DJs: Dazy, Nirthy + Namtrack, Cruz, Pete Ripe
Vstupné: 50 / 100

Lineup

Apokalypsa Afterparty

DJs: Ravic, Nois, Nee`o, Alexx, Foxx + Phoebe, Warphil, Wolfkec aka Wolf + Thomazz B, MisHa, Navr
Vstupné: 100

Články

Lineup

Electro Swing Fever

DJs: Troy Savoy, Mr.Harvey Miller, Max W., Swing Garden, James Wing

DIS: Rave in Brno

DJs: Skerera + Kater, Saint Edyn, Smash Doctors, Hammacci, In3gue, JáKOBE, S||AKE HU||TER
Vstupné: 100
Web: www.facebook.com/VibeClubBrno

01.12.2018
Frýdek-Místek
Stoun

Bass Invasion

DJs: Stoun Djs + hosti

Golden Age: A Night To Remember

DJs: The Thrillseekers, JES, Scot Project, Matt Darey, Ronski Speed, Andrea Ribeca
Vstupné: 380 / 440 / 500

Funk'd up

DJs: Dryman + Denoir + hosti
House Stage: Chuť Žít Djs, Heavenly Jukebox, Ben Osborne

Lineup

01.12.2018
Praha
Akropolis
Malá scéna

Dope on Plastic

DJs: Kolack + Mr. Funky Machine

Drum'n'brainz

DJs: Joe Ford, Ripple Music, Neorge, Ess

01.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Prague Alternative

DJs: LaDiDa, Flyplender, Jareza, Makarov
Speciality: Flyplender 33 b-day

Lineup

Planets

DJs: Biodan, Anīc, Identic, Taino, Ondrej K

House

DJs: Akrom, Gnetko

02.12.2018 Neděle

Breakpoint

DJs: Yannick

Sunday Night

DJs: Coanda, James Wing + hosti
2nd Stage: Yukimura, Ans, Layup, Nailer, Machine Funck

03.12.2018 Pondělí

Free Mondays

DJs: Tibiza, Styx, Cidoo
Vstupné: zdarma

Mondays Like Fridays!

DJs: Marlon, Erk

Monday Funday

DJs: Petr K. + hosti

03.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Hip Hop & Rnb

DJs: Make A Difference Prague, Tricky V

Los Tekkenos

DJs: Dr Looney, Maestro Mira, Mlk (live), Happy (live), Flyp Fermentor (live), Dodo Livetekktor, Bzk
Feelin' Acid? Night: Alyaz, Layers + Flvp (live)

04.12.2018 Úterý

Nation2nation

DJs: Maztah, Lumichell

Salsa: La Descarga Salsa Orchestra

Live: La Descarga Salsa Orchestra

04.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Technicolor

DJs: Eastern Lullaby

Mighty Cross Sound

Live: The Blaster Master, The Junk Food + hosti
DJs: Tropico Urban Afterparty: Selector Boldrik

05.12.2018 Středa
05.12.2018
Madrid

Ifema
DGTL Madrid 2018

DGTL Madrid 2018

DJs: DJ Koze, The Black Madonna, Len Faki , Robert Hood, Charlotte de Witte, Âme & Mathew Jonson, Versions (live), Damian Schwartz (live), Javi Redondo, Trikk, John Talabot, JP Enfant, Vane Madrid, Skatebård, Midland
Web: mdr.dgtl.nl/en

Články

Kapitán Demo

Live: Kapitán Demo
Speciality: křest Mládí v trapu vol. 1
Vstupné: 244 – 271 / vyprodáno

Madnessday

DJs: Defected A, La Tino Twins

Rare Latino

DJs: Romario, Joe Harper

05.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Wed Bass

DJs: Hlava, Jimmyx, Marmite

Psytrance

DJs: Scannt, Psyla, Kashmir
House & Techno Stage: Ark3r, Losko

06.12.2018 Čtvrtek

Grandmaster Flash

Live: Grandmaster Flash
DJs: Wich, Friky
Vstupné: 350 - ?

House Nicholas

DJs: Marcel MCX, Matthew Peterson, Tomas TMX
Web: www.beatshare.online

La Calle 8

DJs: Komandante, Durane, Selecto

Eclectic Mix

DJs: Strýček Míša

06.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Rnb & Hip Hop

DJs: Niňa Dios, Lazer, Teddy Ziggy, Buldog

Radikal Cross

Live: www, Ježíš Táhne Na Berlín, New Sound Orchestra + hosti
DJs: Volume Plus Ingote: Volume Plus + John Simon

07.12.2018 Pátek

Technocolor

DJs: Gumja, No-On, Aghi + Hypnos, Nee`o, Kaja Puczek, Wolf, ToSuYa

Fotky

Lineup

Joris Voorn

DJs: Joris Voorn + Yotto,Michael C, Arturo Legorreta
2. stage: Animal Print, Denny Krygr

Vstupné: 400 Czk + popl.

Fotky

Lineup

07.12.2018
Praha

Ovocný trh
Yotto Special Pop Up

François Svalis & Bratři

DJs: François Svalis (live), Bratři (live), Electronic Bitches, Alan Wood
Vstupné: 100 / 150

Lineup

Dream on

DJs: Chlapci z vesmíru, Mr Martin, Cress, Blulajta
Vstupné: zdarma

The Basement

DJs: Precursor, Jesse, Taino

07.12.2018
Praha
Chapeau Rouge
Underground club

Trap & Rap & Bass

DJs: Trggrd, Marmite, Mark B

Protection

DJs: Loktibrada, Groover, Nomono, Sunaréz + Vaschek L., Mych'all + Aibo, Scauria + Technograndma, Kesz, Schanzz, Korepep, P-lo, Ťulpas, Ultrazvuxystem, Krusty, Dexx

Drumstation vs Eternia

DJs: Overlook, Rhytual, Intakx, Entire, Veslak, Gunark
Techno stage: Overlook, Silhouette, Sbstrd, Interiors, Theya, Annita + Ahz

Lineup

Techno Gang

DJs: Thin & Thick, M_Fourk, Ank, Qwerty, Bari, Hasky

08.12.2018 Sobota

Changing Faces

DJs: Changing Faces, Fish, Protago, Calli, Brave, Jukin
Vstupné: 100 / 200

Fotky

Lineup

Orion a Vladimir 518: 20 let od první Roxy

Live: Orion, Vladimir 518, Mike T + Strapo
Vstupné: 350

REKLAMA



REKLAMA